patron działu Meble kuchenne Peka

Akcesoria meblowe - mały szczegół, duże zmiany

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:12 – artykuł promocyjny

Akcesoria meblowe pozwalają zwiększyć funkcjonalność zabudowy kuchennej oraz znacznie poprawić komfort pracy. Te niewielkie elementy, często schowane wewnątrz szafek, stały się ważnym aspektem urządzania i wyposażania kuchni. Dodatkowe akcesoria uznawane są za standard, a rozwój tego segmentu daje nam coraz większe możliwości. Co się w nim zmienia? Jakie są nowości, a co zyskało miano obowiązkowego dopełnienia szafek? Wyjaśnia ekspert marki Rejs.

Akcesoria meblowe - mały szczegół, duże zmiany

Akcesoria i okucia meblowe – poczynając od nowoczesnych systemów szuflad, cargo czy kornerów, przez uchwyty i zawiasy, aż po zaawansowane systemy jak te wspomagania otwierania i zamykania szafek – stanowią ukłon w stronę funkcjonalności i komfortu korzystania z mebli. Zwłaszcza tych kuchennych. Na ich przykładzie wyraźnie widać jak bardzo w ostatnich latach zmieniał się segment wyposażenia mebli, a także czego dziś oczekują użytkownicy.

 

- Jeszcze kilkanaście lat temu niewiele osób wyposażając kuchnię sięgało po akcesoria takie jak systemy wysuwne. Dziś stają się one niemal standardem. Tak jak nie wyobrażamy sobie kuchni bez urządzeń AGD typu lodówka czy zmywarka, tak ciężko nam zrezygnować z mechanizmów, które usprawniają pracę – ułatwiają dostęp do schowanych przedmiotów, pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń przechowywania, a także – co nie bez znaczenia – świetnie wyglądają.wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.


Oferta akcesoriów w ostatnich latach wzbogacona została więc o szereg innowacji – zarówno w formie udoskonalenia wcześniej dostępnych modeli (np. szuflad), jak też rozwiązań nowych (np. kornery). Rozwój palety polega przede wszystkim na podnoszeniu wytrzymałości mechanizmów m.in. prowadnic i systemów jezdnych, zwiększeniu maksymalnego obciążenia koszy, a także dopracowywaniu rozwiązań podnoszących komfort pracy: cichego domyku i miękkiego dociągu. Specjaliści pracują nad coraz lepszym wykorzystaniem przestrzeni szafek, nowoczesnymi systemami organizacji wewnętrznej i dopasowaniu akcesoriów do nowych urządzeń AGD. Śledzą też trendy wzornicze i dopasowują do nich akcesoria pod względem estetycznym. Oferta REJS została wzbogacona o nowe, modne kolory – grafit i biel.

 

- Niezależnie od stylu życia – czy mieszkamy w mieszkaniu, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota, czy też mamy duży dom, w którym możemy sobie pozwolić na swobodę w wykorzystaniu przestrzeni – chcemy, aby kuchnia była funkcjonalna. Zarówno więc w kuchni niewielkiej, jak i tej przestronnej, sprawdzają się systemy do szafek narożnych jak Corner Optima czy Corner Comfort, wysuwane cargo do szafek dolnych i wysokich, a także coraz popularniejsze systemy szuflad jak Comfort Box czy Slim Box. Akcesoria te sprawiają, że zastawa, garnki, narzędzia, a także zapasy żywności są zarazem schowane i łatwo dostępne. Dzięki nim łatwiej jest utrzymać ład i czystość, łatwiej znaleźć potrzebne rzeczy. A to oznacza oszczędność siły i czasu. dodaje Damian Rybak.

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Aluminiowe uchwyty meblowe

meble kuchenne

Aluminiowe uchwyty meblowe

W wymarzonej aranżacji kuchni funkcjonalność powinna iść w parze z estetyką. Aby stworzyć takie wnętrze... więcej...

Schüco - urok eleganckich detali

meble kuchenne

Schüco - urok eleganckich detali

Profile do mebli marki Schüco to rozwiązania zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół.... więcej...

Blat kuchenny z kamienia

meble kuchenne

Blat kuchenny z kamienia

Blat w kuchni pełni bardzo ważną funkcję. To właśnie przy nim wykonujemy większość czynności podczas... więcej...