konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

patron działu Meble kuchenne Peka

Uporządkuj swoją kuchnię z systemami REJS

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:13 – artykuł promocyjny

Raz na jakiś czas powinniśmy przeprowadzić w naszej kuchni gruntowne porządki, w ramach których przejrzymy wszystkie zakamarki naszych kuchennych szafek. Pozbędziemy się w ten sposób bałaganu, który dezorganizuje naszą pracę. Warto przy tym pamiętać, że dużo łatwiej wprowadzić i utrzymać ład w szafkach w kuchni, jeśli zastosujemy w nich funkcjonalne akcesoria meblowe. Na przykład te z oferty marki REJS.


Postaw na szuflady

Kuchenne szuflady to prawdziwa skarbnica wszelkiego rodzaju akcesoriów kuchennych. Znalezienie potrzebnej rzeczy zabiera nam często sporo czasu. Jest jednak sposób na rozwiązanie tego problemu. Z systemami szuflad Slim Box marki REJS zaprowadzimy w nich wzorcowy porządek - podzielimy wszystkie potrzebne produkty i przydzielimy im odpowiednie miejsce. Dodatkowo pełny wysuw zapewni nam łatwy dostęp do wszystkich przechowywanych przedmiotów.

Uporządkuj swoją kuchnię z systemami REJS

- Szuflady Slim Box charakteryzuje minimalistyczny design. Dzięki węższym boczkom zyskujemy dodatkową pojemność. Trzy wysokości, a także dowolna szerokość systemu pozwala go łatwo dopasować do każdej zabudowy meblowej i potrzeb użytkownika. W głębszych szufladach można przechowywać zastawę i garnki, w płytszych – drobne akcesoria i sztućce. - mówi Damian Rybak, doradca ds. produktu firmy REJS. – Slim Box to również ukłon w stronę estetyki. Dostępne w kolorze białym i antracytowym, w połączeniu z meblami w kolorze drewna, wyglądają niezwykle ekskluzywnie. – dodaje.

REJS Slim BoxREJS Slim Box


Pod zlewem

W większości naszych kuchni to właśnie szafka pod zlewem jest miejscem, w którym z reguły panuje największy bałagan. Chowamy w niej bowiem największe gabarytowo, a jednocześnie trudno ustawne produkty np. garnki, drobny sprzęty AGD, a także… kosze na śmieci. Te ostatnie przysparzają nam najwięcej kłopotów z utrzymaniem ładu. I to nie tylko ze względu na swoje przeznaczenie. Wszak ustawienie kilku sporych pojemników do jednej szafki, a tym bardziej ich regularne wystawianie i wstawianie, które jest nieuniknione przy ich opróżnianiu – musi generować bałagan. - Rozwiązaniem są nowoczesne, wysuwne systemy do segregacji odpadów. REJS proponuje kilka zestawów, które można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb i przyzwyczajeń – wyjaśnia Damian Rybak.

REJS system segregacji odpadów

Na uwagę zasługują pojemniki PRAKTIKO i JC609. Ten pierwszy zestaw dostępny jest w kilku wariantach o różnej liczbie i pojemności wiader opartych na zbiorczej tacy. Do wyboru 2, 3 lub 4 pojemniki o pojemności od 7 do 20 litrów. Każdy z nich wyposażony jest w odrębną szczelną pokrywę.

Praktiko 60 - pojemniki na odpady REJSPraktiko 60 - pojemniki na odpady REJS

Z kolei JC609 to zestaw koszy, który wysuwa się na prowadnicach pełnego wysuwu z miękkim dociągiem. Mocowany do dna szafki oferuje ładowność 20 kg. Jedna duża pokrywa z jednej strony chroni przed nieprzyjemnym zapachem, a z drugiej może służyć za dodatkową wysuwaną półkę.

ojemnik na odpady JC - REJS

www.rejs.eu

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Kuchnia w antracycie

meble kuchenne

Kuchnia w antracycie

Antracyt to kolor, który w ostatnim czasie zdominował trendy aranżacji kuchni. Barwa to nie jest... więcej...

Meble kuchenne - matowe czy w połysku

meble kuchenne

Meble kuchenne - matowe czy w połysku

Fronty kuchenne mogą mieć różne wykończenie. Do niedawna królowały powierzchnie błyszczące,... więcej...

10 sposobów na zabudowę kuchenną

meble kuchenne

10 sposobów na zabudowę kuchenną

Zabudowa kuchenna warunkuje funkcjonalność pomieszczenia oraz wpływa na jego wizualne postrzeganie. To... więcej...