konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

patron działu Meble kuchenne Peka

Uporządkuj swoją kuchnię z systemami REJS

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:13 – artykuł promocyjny

Raz na jakiś czas powinniśmy przeprowadzić w naszej kuchni gruntowne porządki, w ramach których przejrzymy wszystkie zakamarki naszych kuchennych szafek. Pozbędziemy się w ten sposób bałaganu, który dezorganizuje naszą pracę. Warto przy tym pamiętać, że dużo łatwiej wprowadzić i utrzymać ład w szafkach w kuchni, jeśli zastosujemy w nich funkcjonalne akcesoria meblowe. Na przykład te z oferty marki REJS.


Postaw na szuflady

Kuchenne szuflady to prawdziwa skarbnica wszelkiego rodzaju akcesoriów kuchennych. Znalezienie potrzebnej rzeczy zabiera nam często sporo czasu. Jest jednak sposób na rozwiązanie tego problemu. Z systemami szuflad Slim Box marki REJS zaprowadzimy w nich wzorcowy porządek - podzielimy wszystkie potrzebne produkty i przydzielimy im odpowiednie miejsce. Dodatkowo pełny wysuw zapewni nam łatwy dostęp do wszystkich przechowywanych przedmiotów.

Uporządkuj swoją kuchnię z systemami REJS

- Szuflady Slim Box charakteryzuje minimalistyczny design. Dzięki węższym boczkom zyskujemy dodatkową pojemność. Trzy wysokości, a także dowolna szerokość systemu pozwala go łatwo dopasować do każdej zabudowy meblowej i potrzeb użytkownika. W głębszych szufladach można przechowywać zastawę i garnki, w płytszych – drobne akcesoria i sztućce. - mówi Damian Rybak, doradca ds. produktu firmy REJS. – Slim Box to również ukłon w stronę estetyki. Dostępne w kolorze białym i antracytowym, w połączeniu z meblami w kolorze drewna, wyglądają niezwykle ekskluzywnie. – dodaje.

REJS Slim BoxREJS Slim Box


Pod zlewem

W większości naszych kuchni to właśnie szafka pod zlewem jest miejscem, w którym z reguły panuje największy bałagan. Chowamy w niej bowiem największe gabarytowo, a jednocześnie trudno ustawne produkty np. garnki, drobny sprzęty AGD, a także… kosze na śmieci. Te ostatnie przysparzają nam najwięcej kłopotów z utrzymaniem ładu. I to nie tylko ze względu na swoje przeznaczenie. Wszak ustawienie kilku sporych pojemników do jednej szafki, a tym bardziej ich regularne wystawianie i wstawianie, które jest nieuniknione przy ich opróżnianiu – musi generować bałagan. - Rozwiązaniem są nowoczesne, wysuwne systemy do segregacji odpadów. REJS proponuje kilka zestawów, które można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb i przyzwyczajeń – wyjaśnia Damian Rybak.

REJS system segregacji odpadów

Na uwagę zasługują pojemniki PRAKTIKO i JC609. Ten pierwszy zestaw dostępny jest w kilku wariantach o różnej liczbie i pojemności wiader opartych na zbiorczej tacy. Do wyboru 2, 3 lub 4 pojemniki o pojemności od 7 do 20 litrów. Każdy z nich wyposażony jest w odrębną szczelną pokrywę.

Praktiko 60 - pojemniki na odpady REJSPraktiko 60 - pojemniki na odpady REJS

Z kolei JC609 to zestaw koszy, który wysuwa się na prowadnicach pełnego wysuwu z miękkim dociągiem. Mocowany do dna szafki oferuje ładowność 20 kg. Jedna duża pokrywa z jednej strony chroni przed nieprzyjemnym zapachem, a z drugiej może służyć za dodatkową wysuwaną półkę.

ojemnik na odpady JC - REJS

www.rejs.eu

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Design jest kobietą - uchwyty SHAPE ART od GTV

meble kuchenne

Design jest kobietą - uchwyty SHAPE ART od GTV

Linia nowoczesnych uchwytów zaprojektowana przez kobiety z myślą o kobietach? Zdecydowanie nie –... więcej...

Sposoby na aranżację niewielkiej kuchni

meble kuchenne

Sposoby na aranżację niewielkiej kuchni

Połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym wyglądem kuchni to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w przypadku... więcej...

Tradycyjny czy nowoczesny - wybierz najlepszy stół do kuchni

meble kuchenne

Tradycyjny czy nowoczesny - wybierz najlepszy...

Przewidziana powierzchnia dla jednej osoby przy stole powinna wynosić 60×40 cm, a optymalna wysokość... więcej...