konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

Nescefe Dolce Gusto

Valdinox - marka nowoczesnych naczyń kuchennych

data aktualizacji: 08-03-2019, 05:36 – artykuł promocyjny

VALDINOX to marka niezwykle trwałych i funkcjonalnych patelni, garnków oraz narzędzi kuchennych, stworzonych z myślą o miłośnikach gotowania, którzy oczekują od swoich naczyń „czegoś więcej”. Spełnią one wymagania zarówno profesjonalnych kucharzy, jak i amatorów gotujących dla siebie i rodziny. W ofercie znajdziemy szeroki wybór produktów: zróżnicowane pod względem rozmiarów oraz przeznaczenia patelnie, różnej wielkości garnki i rondle, brytfanny oraz akcesoria kuchenne. A wszystko to zaprojektowane w oszczędnej i nieprzegadanej stylistyce.

Valdinox - marka nowoczesnych naczyń kuchennych

Wykorzystanie do produkcji naczyń kuchennych VALDINOX wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że zachowują one swoje właściwości i doskonały wygląd przez długie lata. Korpus naczyń wykonany z aluminium, które doskonale przewodzi ciepło, sprawia, że naczynia szybko się nagrzewają i długo utrzymują ciepło. Pozwala to na skrócenie czasu gotowania, a co za tym idzie oszczędności energii i pieniędzy. Grube ścianki i dno zapobiegają odkształcaniu naczyń, gwarantując jednocześnie równomierne rozprowadzenie ciepła czyli efektywniejsze wykorzystanie energii. Naczynia marki VALDINOX pokryte zostały sprawdzonymi powłokami NON-STICK, które zapobiegają przywieraniu i przypalaniu potraw, ale również ułatwiają ich czyszczenie. Po użyciu wystarczy garnek czy patelnię umyć pod bieżącą wodą z niewielką ilością łagodnego płynu do naczyń. To naczynia, które sprostają najwyższym kuchennym wymaganiom.

naczynia kuchenne Valdinox Pronaczynia kuchenne Valdinoxnaczynia kuchenne Valdinoxpatelnia Valdinoxpatelnia Valdinox

Obok trwałości produkty marki VALDINOX cechuje również niezwykła praktyczność i funkcjonalność. Każde z nich ma bowiem wiele zastosowań. Można je z powodzeniem wykorzystać do smażenia, duszenia i gotowania, a niektóre również do zapiekania potraw w piekarnikach. Dzięki temu przy użyciu jednego garnka stworzymy nawet bardzo skomplikowane danie, które potrzebuje na poszczególnych etapach przygotowania, wykorzystania różnych technik gotowania. Naczynia marki VALDINOX to również produkty niezwykle uniwersalne ponieważ przystosowane są do używania na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych.

otwieracz do puszek kuchenne Valdinoxobieraczka do warzyw Valdinoxtłuczek metalowy Valdinox

Praktyczne produkty o wysokiej jakości, sprawią że poczujemy się pewnie w kuchni. Garnki, patelnie, brytfanny oraz rondle marki VALDINOX zapewnią przygotowanym daniom wspaniały smak i aromat, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wartości odżywczych, witamin, makro i mikroelementów. Pozwolą również na przygotowanie potraw przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Naczynia kuchenne, które doskonale łączą walory estetyczne, jakościowe z maksymalną funkcjonalnością, sprawią, że codzienne gotowanie stanie się dla nas czystą przyjemnością.

Kontakt w sprawie produktów:

VALDINOX
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno
tel. +48 61 426 19 33
www: valdinox.pl
mail: wyślij wiadomośćgarnki » brytfanny » patelnie » akcesoria kuchenne: dziadek do orzechów » korkociąg do wina » łyżka do lodów » obieraczka do warzyw » otwieracz do puszek » tłuczek metalowy » wyciskacz do czosnku

 

Zobacz zdjęcia w galerii VALDINOX:

Kolekcja naczyń kuchennych Valdinox RockObieraczka do warzywKolekcja naczyń kuchennych Valdinox RedPatelnia grillowa z kolekcji RockKolekcja naczyń kuchennych Valdinox Black
Podobne artykuły
Wybierz Espresso pasujące do Ciebie

akcesoria kuchenne

Wybierz Espresso pasujące do Ciebie

Z myślą o miłośnikach kawy espresso, marka NESCAFÉ Dolce Gusto stworzyła kolekcję 7 unikalnych... więcej...