konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

patron działu Meble kuchenne Peka

Pod blatem - Cargo Mini

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:13 – artykuł promocyjny

Zapasy artykułów spożywczych, garnki, duże naczynia, sztućce oraz drobne akcesoria, a coraz częściej także pojemniki na odpady to przedmioty, które przechowujemy zazwyczaj w dolnych szafkach kuchennych. Są one bowiem dużo głębsze, a co za tym idzie bardziej pakowne w porównaniu do szafek górnych. Jedynym ich mankamentem jest utrudniony dostęp do wszystkich przechowywanych w nich produktów. Aby zobaczyć pełną zawartość szafki podblatowej musimy schylić się, często również klęknąć oraz wystawić wszystkie przedmioty znajdujące się z przodu. Tracimy w ten sposób czas, robiąc przy tym niepotrzebny bałagan. A wystarczy skorzystać z mechanizmów wysuwnych, takich jak Cargo Mini marki REJS, aby zapewnić sobie komfortowe korzystanie z szafek dolnych. Systemy te dostępne są w wielu wariantach i rozmiarach, dzięki czemu możemy dopasować je do specyfiki produktów, które zamierzamy schować w danej szafce, a także stylistyki zabudowy meblowej.

Pod blatem - Cargo Mini


Duży wybór modeli

- Oferujemy kosze cargo w kilku szerokościach, które bez problemu można dopasować do szafek o standardowych rozmiarach. I to nie tylko tych najczęściej występujących jak na przykład o szer. 40, 50 czy 60 cm, ale również tych rzadszych, a jednak wartych uwagi – np. 15 czy 20 cm. Tak szeroki wybór pozwala optymalnie dostosować zabudowę meblową i jej wyposażenie do konkretnego pomieszczenia i maksymalnie wykorzystać przestrzeń, którą dysponujemy. – wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu REJS.

REJS - Cargo mini boczne Maxima SilvaREJS - Cargo mini dolne

W ofercie firmy REJS znajdziemy kilka wariantów Cargo Mini. Do wyboru mamy system na stelażu bocznym lub dolnym. Dostępne są mechanizmy dwupoziomowe z dnem pełnym wykonanym z tworzywa lub płyty (linia Maxima), które doskonale sprawdzają się przy przechowywaniu niewielkich przedmiotów. Z kolei carga z dnem ażurowym, wykonanym z drutu (linia Variant), doskonale sprawdzają się w przypadku szafek, służących do przechowywania dużych produktów, takich jak np. garnki, patelnie czy zastawa, a także artykułów spożywczych, wymagających cyrkulacji powietrza. Ogromnym atutem carg firmy REJS jest możliwość indywidualnego decydowania o wysokości położenia koszy, lub też zamocowania dodatkowych koszyków.

REJS - carga do szafek dolnych

- Porządek w cargo pomagają utrzymać wysokie relingi boczne, a także systemy organizacji. Dodatkowe przegrody możemy w każdym z koszy zamontować tam, gdzie chcemy, tak by uniemożliwić mieszanie się produktów i ich przesuwanie podczas wysuwania całego mechanizmu z szafki. Prosty system mocowania przegród organizacji wewnętrznej pozwala na ich szybkie przesuwanie zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami użytkownika. – wyjaśnia Damian Rybak. – Wszystkie cargo oferujemy na wysokiej jakości prowadnicach, które zapewniają komfort ruchu. Pełny wysuw zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich przechowywanych produktów.


Każdy centymetr do wykorzystania

Producent z Rypina proponuje również Carga Mini przeznaczone do wykorzystania w niestandardowych szafkach. Do wyjątkowo wąskich oferuje kosze o szerokości zaledwie 15 cm, które pozwalają wykorzystać każdą, nawet najmniejszą przestrzeń. Wysuwane wąskie cargo to sposób na przechowywanie nieustawnych wysokich butelek i słoików, detergentów i akcesoriów do sprzątania lub np. kuchennej ściereczki.

REJS - cargo dolne wąskie

- W dolnych szafkach kuchennych możemy również zamocować systemy do segregacji odpadów. Oferta REJS obejmuje tu szereg rozwiązań – kilka rodzajów wysuwnych stelaży i koszy o różnym ułożeniu. To użytkownik wybiera pojemność i liczbę pojemników. Może też opcjonalnie zdecydować się na szczelne pokrywy zabezpieczające przed nieprzyjemnym zapachem, tak by jeszcze bardziej podnieść komfort pracy w kuchni. – wyjaśnia Damian Rybak.

www.rejs.eu

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Kartell - ikony designu prosto z Mediolanu

meble kuchenne

Kartell - ikony designu prosto z Mediolanu

"Wprowadzić plastik do domu" - to idea, która była podstawą... więcej...

Przezroczyste kółka do mebli

meble kuchenne

Przezroczyste kółka do mebli

Projektanci nowoczesnych mebli coraz częściej zamiast nóżek sięgają po kółka. Rozwiązanie... więcej...

Przyjazna kuchnia w zgodzie z naturą

meble kuchenne

Przyjazna kuchnia w zgodzie z naturą

Kuchnia jest miejscem tętniącym życiem. Spędzamy w niej dużo czasu, przygotowując i spożywając posiłki,... więcej...