konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Baterie kuchenne Deante

Bateria tworzy wnętrze

data aktualizacji: 15-02-2019, 08:05 – artykuł promocyjny

Urządzanie kuchni warto zacząć od... baterii. Z pewnością taka koncepcja może zdziwić wiele osób, ale są dowody na to, że to właśnie ta część wyposażenia kuchni może mieć kluczowe znaczenie w dalszych pracach. Dlaczego to ma sens i jak to zrobić? Wyjaśnia marka Laveo.

Bateria tworzy wnętrze

fot.: Bateria Pretto

Remont lub urządzanie wnętrz zazwyczaj zaczynamy od koncepcji, potem powstaje projekt. Nasze ustalenia rozpoczynamy od charakteru i ogólnego klimatu wnętrza. Do wyboru mamy styl tradycyjny, minimalistyczny, rustykalny lub retro. Rozwiązań jest tyle, ilu właścicieli. Na początek zazwyczaj wybieramy szafki, blaty, płytki ceramiczne, a baterię traktujemy drugoplanowo. Tymczasem przecież to one stanowią kluczowy punkt aranżacji, stając się głównym elementem, na które zwracamy uwagę w danym wnętrzu.

fot.: Bateria Daru i Luna

 

Życie wokół zlewozmywaka

 

Bateria może stać się najważniejsza we wnętrzu, jeśli centrum kuchni postawimy wyspę kuchenną ze strefą mokrą. Może też determinować styl projektu, jeśli meble są gładkie i uniwersalne. Dlatego też urządzając kuchnię nie powinniśmy skupiać się jedynie na szafkach i szufladach, które pomieścić mają całą zastawę, sztućce, wszystkie garnki, roboty kuchenne czy blendery. Bardzo ważny jest też blat roboczy, który skupia prawie całe życie kuchenne. Prawie, bo drugą niezwykle ważną strefą kuchni jest strefa mokra, czy inaczej zmywania, w której obowiązkowym punktem jest funkcjonalny zlewozmywak i bateria. Dlatego też urządzanie kuchni warto zacząć od wyboru idealnego zlewozmywaka, który pasuje do charakteru wnętrza, ale przede wszystkim jest praktyczny i wygodny. Dzięki temu stworzymy prawdziwie komfortowe miejsce pracy kuchennej, a zmywanie naczyń przestanie być przykrym obowiązkiem.

fot.: Bateria Rhea

Marki, takie, jak Laveo proponują szeroką gamę zlewozmywaków granitowych, dzięki którym każdy będzie mógł wybrać wielkość, kształt, liczbę komór czy kolor idealnie dopasowany do wymarzonej kuchni. Równie ważnym elementem podczas projektowania mokrej strefy jest wybór odpowiedniej baterii. Zadbajmy o to, aby była ona nie tylko piękna, ale też praktyczna. Dzięki temu stworzymy miejsce godne najlepszego szefa kuchni.

fot.: Bateria EVORA


Projektując kuchnię czy łazienkę warto zacząć od wyboru baterii i armatury. Dobrze dobrane mogą bowiem zdeterminować wystrój danego wnętrza, a poza tym, że będą doskonale wyglądać, dadzą nam też komfort pracy i użytkowania.

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 3
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki granitowe » zlewozmywaki stalowe » baterie zlewozmywkowe » akcesoria do zlewozmywaków: preparaty do zlewów granitowych » syfon kwadratowy 


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo
Podobne artykuły
Glamour w Twojej kuchni

baterie kuchenne

Glamour w Twojej kuchni

Funkcjonalność w kuchni to podstawa. Ergonomiczne kształty, rozsądnie rozmieszczone sprzęty, blaty na... więcej...

Wyciągana wylewka - praktyczny wymiar designerskiej kuchni

baterie kuchenne

Wyciągana wylewka - praktyczny wymiar designerskiej kuchni

W dobie inteligentnych rozwiązań i technologi, która kontroluje niemal każdą sferę życia człowieka,... więcej...

Kwadratowe baterie kuchenne

baterie kuchenne

Kwadratowe baterie kuchenne

Osoby planujące remont lub wyposażenie własnych kuchni poszukują najmodniejszych trendów aranżacyjnych.... więcej...