konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Jak wybrać okap kuchenny? Pobierz darmowy e-book!

data aktualizacji: 06-03-2019, 11:09 – artykuł promocyjny

Wybór odpowiedniego okapu kuchennego to ważne wyzwanie aranżacyjne i funkcjonalne. Współczesny, nowoczesny okap musi bowiem cechować się zarówno ciekawym designem, jak i wysokimi parametrami technicznymi. Tylko w ten sposób użytkownik będzie z niego w pełni zadowolony.

Jak wybrać okap kuchenny? Pobierz darmowy e-book!

Pobierz darmowy e-book przygotowany przez renomowane marki i specjalistów z branży okapów kuchennych pt. Jak wybrać okap kuchenny?

 

Komu przyda się ten poradnik?

 

Okazuje się, że polscy architekci i projektanci wnętrz przykładają zdecydowanie mniejszą wagę do parametrów technicznych (takich jak wydajność, moc, klasa efektywności), niż do wyglądu okapu. Jest to poniekąd zrozumiałe, gdyż ich praca w dużej mierze opiera się na aspektach wizualnych. Bywa to jednak niebezpieczne, gdyż to właśnie skuteczność działania i komfort użytkowania jest tym, co ostatecznie daje satysfakcję użytkownikowi nowej kuchni.

Wg badania przeprowadzonego przez twórców e-booka dla aż 33% ankietowanych projektantów i architektów od dobrych parametrów technicznych okapu ważniejsza jest jego cena. Autorzy opracowania wskazują na zagrożenia, jakie płyną ze stawiania wydajności, mocy i cichej pracy urządzenia na dalszym planie. E-book powstał z myślą o tych projektantach i architektach, którzy chcą dokonać ma najlepszego wyboru dla swoich klientów.

 

Czego dowiesz się z e-booka?

 

Wszystkiego, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze nowego okapu kuchennego. Twórcy e-booka prowadzą nas przez każdy aspekt poprzedzający mądrą i przemyślaną decyzję. Z tego przystępnego kompendium wiedzy dowiesz się m.in.:

  • jakie są rodzaje okapów kuchennych i czym dokładnie się od siebie różnią (poznasz też te najchętniej wybierane przez architektów)
  • jakie są najnowsze trendy we wzornictwie okapów (od retro, przez minimalizm, po futuryzm)
  • jakie nowe technologie w okapach opracowują aktualnie producenci (np. innowacyjne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnych!)
  • jak wybrać cichy okap
  • jak przeprowadzić prawidłowy montaż okapu
  • czy zdecydować się na wyciąg czy pochłaniacz
  • jak dobrze dobrać wydajność okapu do kuchni (kuchnie mniejsze oraz przestronne pomieszczenia otwarte na salon)
  • jak podłączyć okap w domu z rekuperacją

 

Poradnik "Jak wybrać okap kuchenny?" naszpikowany jest konkretnymi informacjami, wskazówkami, poradami oraz wieloma inspiracjami, które pomogą architektom dobrać okap idealnie dopasowany do projektu kuchni i potrzeb użytkownika.

 

Wejdź na wyższy poziom zaawansowania

 

W e-booku znajdziesz też wyniki najnowszego badania rynkowego przeprowadzonego wśród specjalistów zajmujących się projektowaniem wnętrz. Dzięki temu łatwo porównasz, czy Twoja wiedza branżowa dotycząca współczesnych sprzętów i technologii w nich stosowanych, jest wystarczająca. To świetna okazja, by ją uzupełnić i przekuć w jeszcze lepsze usługi oferowane Twoim klientom.

Projektant powinien być kreatywnym artystą, którego głównym zadaniem jest stworzenie pięknej i funkcjonalnej kuchni. Ten drugi warunek może zostać spełniony wyłącznie w oparciu o rzetelną i potwierdzoną przez specjalistów wiedzę techniczną. Zamiast na własną rękę prowadzić wielogodzinne poszukiwania wiarygodnych informacji - pobierz darmowy e-book, który rozwiewa wszystkie wątpliwości sygnalizowane przez architektów w przeprowadzonej ankiecie.

Wraz z poradnikiem otrzymujesz dostęp do darmowych plików 3D, rysunków technicznych, wizualizacji, zdjęć oraz filmów, które z pewnością pomogą w codziennej pracy projektowej.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Okapykuchenne.pl
ul. Hanasiewicza 15
35-103 Rzeszów
tel. 13 49 27 557 wew. 1
www: www.okapykuchenne.pl
mail: wyślij wiadomośćTypy okapów: okapy przyścienne » okapy kominowe » okapy wyspowe » okapy blatowe » okapy sufitowe » wkłady do zabudowy » okapy podszafkowe » okapy teleskopowe » okapy blatowe » akcesoria do okapów » pielęgnacja do okapów » rury do okapów » filtry do okapów

Marki okapów: okapy Amica, okapy Aeg, okapy Akpo, okapy Ariston, okapy Beko, okapy Berg, okapy Best, okapy Bora, okapy Bosch, okapy Cappini, okapy Electrolux, okapy Elica, okapy Faber, okapy Falmec, okapy  Franke, okapy Galvamet, okapy Globalo, okapy Gorenje, okapy Gutmann, okapy Kage, okapy Kernau, okapy Miele, okapy Nodor, okapy Pando, okapy Toflesz, okapy Teka, okapy Siemens, okapy Samsung, okapy Smeg, okapy Vdb

Rodzaje okapów: okap czarny, cichy okap, okap biały, okap skośny, okap okrągły, okap wkład, okap tuba, okap retro


Zobacz zdjęcia w galerii Okapykuchenne.pl
:

www.youtube.com/user/okapykuchenne
www.facebook.com/OkapyKuchenne/
www.opineo.pl/opinie/okapykuchenne-pl
www.instagram.com/okapykuchenne/
www.instagram.com/globalo/
Podobne artykuły
Płyta gaz pod szkłem Optimex

sprzęt AGD

Płyta gaz pod szkłem Optimex

Zarówno dla miłośników gotowania, jak i dla osób, które z gotowaniem są na... więcej...

Frames by Franke - prestiżowa linia urządzeń kuchennych

sprzęt AGD

Frames by Franke - prestiżowa linia urządzeń kuchennych

Wyszukane wzornictwo oraz zaawansowane funkcje to cechy charakterystyczne urządzeń kuchennych wchodzących... więcej...

Jaki piekarnik do zabudowy jest najlepszy?

sprzęt AGD

Jaki piekarnik do zabudowy jest najlepszy?

Dlaczego warto wybrać piekarnik do zabudowy? Jakie urządzenie tego typu sprawdzi się najlepiej w małej... więcej...

Partnerzy

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022