patron działu Meble kuchenne Peka

Praktycznie wygodne wnętrze

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:05 – artykuł promocyjny

Urządzając pomieszczenia w naszych domach, staramy się połączyć nowoczesny, wyjątkowy design z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Nie jest to łatwe zadanie. Z pomocą przychodzi nam firma Peka, która w swojej ofercie posiada szeroką gamą produktów, pozwalających zoorganizować i uporządkować domową przestrzeń. Trwałość i niezawodność tych rozwiązań potwierdzają usatysfakcjonowani użytkownicy oraz liczne certyfikaty.

W sytuacji, gdy zależy nam, aby dana przestrzeń była niewidoczna dla naszych gości z pomocą przychodzi nam system Hawa. To pomysłowe rozwiązanie pozwala schować ją za drzwiami we wnęce zbudowanej między korpusami. Doskonale sprawdza się ono w przypadku takich pomieszczeń jak kuchnia, biuro czy garderoba. Zamknięcie pomieszczenia daje efekt naturalnej powierzchni mebla, nie zaburzając wizualnej strony ukrywanej przestrzeni. Co więcej, brak szyn w dolnej części systemu to gwarancja wygody i bezpieczeństwa.

Praktycznie wygodne wnętrze

Peka HawaPeka Hawa

Extendo to kolejne rozwiązanie firmy Peka, które pozwala znacząco zwiększyć komfort korzystania z takich pomieszczeń jak kuchnia czy garderoba. Te praktyczne, wygodne półki o ciekawym designie znajdują wszechstronne zastosowanie. Polecana są przede wszystkim jako wyposażenie wysokich słupków w kuchni oraz szafek zlokalizowanych nad czy pod piekarnikiem. Możliwość zastosowania dowolnej ilości półek w dogodnych odstępach, w szafkach o różnej szerokości frontu, sprawia system ten doskonale dopasowuje się do różnorodnych potrzeb użytkowników. Półki wyprofilowane są z jednolitej blachy, dzięki czemu są one sztywne. Mata antypoślizgowa, zabezpieczająca dno półek, zapobiega dodatkowo przesuwaniu się przedmiotów podczas ich wysuwania i wsuwania. Użytkownicy mogą ponadto skorzystać z dodatkowych akcesoriów takich jak: magnetyczne barierki, podziałki Libell czy dodatkowe nadstawiane półki. Ich zastosowanie pozwoli jeszcze bardziej podwyższyć funkcjonalność półek i dostosować je do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Peka ExtendoPeka ExtendoPeka Extendo

Propozycją, która zasługuje na szczególną uwagę, jest modułowy system półek Smartcube. Rozwiązanie to nie tylko podnosi funkcjonalność takich wnętrz jak kuchnia, salon czy korytarz, ale dzięki swojemu industrialnemu, nowoczesnemu designowi i geometrycznej formie, doskonale sprawdza się jako element dekoracyjny. Jak wskazuje nazwa, Smartcube to swego rodzaju koncepcja architektoniczna, która powstała na bazie kostki. Rozwiązanie to zastosować można jako samodzielną półkę lub też formie rozbudowanego regału czy zintegrowanej części istniejących już mebli. Dodatkowe elementy można kompletować oddzielnie, tworząc własne konstrukcje. Gotowe kubiki z dopasowanymi półkami dostępne są w kilku modułach, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Dostępny jest w wykończeniu z nierdzewnej stali oraz anodowanej czarnej stali. Idealnie wpasowuje się w nowoczesne, loftowe wnętrza.

Smartcube PekaSmartcube Peka

Pecasa to system pomagający zorganizować elegancką, a zarazem niezwykle komfortową przestrzeń. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość tworzenia własnych kompozycji, dzięki czemu doskonale sprawdza się ono w różnych pomieszczeniach. System ten pozwala funkcjonalnie zagospodarować trudną przestrzeń pod skośnymi sufitami, nadając jej przy tym stylowy charakter. Z pomocą Pecasy zaprojektujemy regał i półki według własnej, indywidualnej koncepcji. Stworzona przez nas ciekawa, przestrzenna i lekka konstrukcja, idealnie sprawdzi się do przechowywania pamiątek, książek czy zamontowania stelaża do telewizora. W listwę może zostać także wmontowany systemem oświetlenia. Na system Pecasa składa się centralny profil ścienny oraz komponenty modułowe, które można rozmieszczać na dowolnych wysokościach niezależnie od ich rodzaju. W zależności od rodzaju materiału wykonania półek dostępne są trzy rodzaje wsporników do drewna litego, płyty meblowej i szkła.

Pecasa PekaPecasa Peka

Firma Peka, kierując się zasadą, że w aranżacji wnętrz najważniejsza jest ergonomia, nieustannie wprowadza do swojej oferty rozwiązania pozwalające stworzyć piękne i funkcjonalne przestrzenie. Z systemami Hawa, Extendo, Smartcube oraz Pecasa nie tylko uporządkujemy wnętrza mebli, ale również powierzchnię całego domu, zapewniając domownikom wyjątkową wygodę korzystania.

Więcej szczegółów na stronie: www.peka.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Mini kuchnia - maxi rozwiązania

meble kuchenne

Mini kuchnia - maxi rozwiązania

Tempo dzisiejszego życia sprawia, iż coraz częściej cierpimy na brak czasu. Sprowadzając temat do spraw... więcej...

Wysokość mebli w kuchni - jak dobrać

meble kuchenne

Wysokość mebli w kuchni - jak dobrać

Przywykliśmy do typowego podziału w zabudowie kuchennej, gdzie dolny poziom szafek kończył się mniej... więcej...

Szuflady kuchenne

meble kuchenne

Szuflady kuchenne

Zagospodarowanie przestrzeni kuchennej w sposób w pełni ergonomiczny jest kluczowym zadaniem prowadzącym... więcej...