Baterie kuchenne Deante

Oras Inspera - rozwiązanie bez kompromisów!

data aktualizacji: 21-12-2018, 10:55 – artykuł promocyjny

Połączenie modnego, minimalistycznego wzornictwa z zaawansowaną technologią to wspólny mianownik wszystkich baterii kuchennych i łazienkowych wchodzących w skład najnowszej kolekcji firmy Oras. Serię Inspera tworzą modele baterii o różnych wielkościach, wydajnościach i stopniach komfortu obsługi, dzięki czemu produkty te zaspokajają oczekiwania użytkowników o różnorodnych preferencjach oraz doskonale pasują do każdego wnętrza, niezależnie od jego wielkości, stylu aranżacji oraz przeznaczenia.

Oras Inspera - rozwiązanie bez kompromisów!

Baterie Oras Inspera wyróżnia nietuzinkowy kształt. Korpus o kwadratowej podstawie przechodzi w zaokrągloną wylewkę, nadając całości wręcz modernistyczny charakter.

Kolekcja Oras Inspera oferuje niezmiernie bogatą gamę baterii łazienkowych. W jej skład wchodzą modele umywalkowe: z dźwignią górną i dźwignią boczną, obrotową wylewką a także modele bezdotykowe. W kolekcji znaleźć można ponadto rozwiązania elektroniczne, uruchamiane bezdotykowo, które znacząco podnoszą komfort obsługi oraz higienę użytkowania. Pozwalają one oszczędzić wodę - nawet 50% mniejsze zużycie wody w porównaniu do modeli standardowych. Baterie tego typu bowiem samodzielnie otwierają i zamykają przepływ wody, tylko wtedy kiedy jest to konieczne.

Oras Inspera 3008F - bateria łazienkowaOras Inspera 3008FT - bateria łazienkowaOras Inspera 3000F - bateria łazienkowa

Baterie kuchenne z kolekcji Oras Inspera wyposażone są dodatkowo w wyciąganą wylewkę, dzięki której codzienne prace związane z gotowaniem i zmywaniem naczyń staną się łatwiejsze i przyjemniejsze. Co więcej, dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu dopasować je można do projektu kuchni czy po prostu – swojego gustu.

Oras Inspera 3030F - bateria kuchenna

- Cieszymy się, że nowa linia produktowa zasili nasz asortyment. Szczególnie, jeżeli będzie to seria niezwykle bogata, w której każdy znajdzie produkt odpowiadający na potrzeby jego i jego mieszkania. W Oras nie idziemy na kompromisy. Dowodem tego jest połączenie niezwykłej funkcjonalności i nienagannej estetyki nowych baterii Oras Inspera – mówi Joanna Gręda, kierownik ds. marketingu w Oras.

Bateria umywalkowa, wyposażona w obrotową wylewką i aerator Mikado®, w kolorze różowego złota (Rosegold) to absolutny hit kolekcji Oras Inspera. Wypływająca z niej pod niewielkim kątem woda, tworzy niezwykle ciekawy i przykuwający wzrok efekt wizualny.

Oras Inspera 3006F-34 - bateria umywalkowa w kolorze różowego złota

Nowa seria produktów Oras Inspera dostępna będzie w ofercie producenta późną jesienią!

Kontakt w sprawie produktów:

Oras Olesno Sp. z o.o.
ul. Leśna 2
46-300 Olesno
tel. (34) 350 92 00
www: oras.com/pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie: umywalkowe » natryskowe » wannowe » wannowo-natryskowe » bidetowe » kuchenne » baterie do pomieszczeń gospodarczych » rączki natrysku i zestawy natryskowe » akcesoria prysznicowe » akcesoria natryskowe » pisuary » zawory ogrodowe » zawory do zmywarki » wylewki » śrubunki » specjalistyczne uchwyty » narzędzia » inne akcesoria » aeratory i wylewki » zaślepki i pokrywy » moduły sterujące i głowice » części elektroniczne » elementy mocujące » dźwignie i uchwyty » części różne » pierścienie i uszczelnienia » sensory i fotokomórki » części zaworów
 

Zobacz zdjęcia w galerii ORAS:

Podobne artykuły
Baterie kuchenne z wdziękiem

baterie kuchenne

Baterie kuchenne z wdziękiem

Bateria kuchenna może być ozdobą kuchni. Wysoka wylewka unosząca się nad zlewozmywakiem doskonale prezentuje... więcej...

Czy bateria musi błyszczeć?

baterie kuchenne

Czy bateria musi błyszczeć?

Urządzając wnętrza w swoim domu czy mieszkaniu, musimy pamiętać, że modne aktualnie trendy aranżacyjne... więcej...

Bateria kuchenna w kształcie litery L

baterie kuchenne

Bateria kuchenna w kształcie litery L

Baterie kuchenne mogą mieć różny kształt. Największą popularnością cieszą się baterie stojące... więcej...