konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

Baterie kuchenne Deante

Bateria kuchenna Terra - naturalna moc przyciągania

data aktualizacji: 10-01-2020, 13:05 – artykuł promocyjny

Czarna niczym magma, utrzymana w kolorze białego, śnieżnego puchu, beżu piasków pustyni lub szarościach granitu. Bateria kuchenna Terra – to kolejna nowość, którą zaproponowała Invena. To kran, który ma naturalną moc przyciągania i nie jest to jedynie metafora.

Bateria kuchenna Terra - naturalna moc przyciągania


Funkcjonalność ukryta w pięknej formie

Ciekawy design, a zatem wylewka typu L w modnym, ale zarazem uniwersalnym kształcie, minimalistyczny uchwyt i jeden z czterech najciekawszych w aranżacyjnych trendach kolorów. To czynniki, które niczym magnes będą przyciągać wzrok domowników i gości.

Zdecydowanie łatwiej nam się pracuje w ładnym i dobrze przemyślanym pomieszczeniu, szczególnie takim jak kuchnia, która stała się centrum niejednego domu. Dlatego bateria zlewozmywakowa oprócz ciekawej formy powinna być także funkcjonalna.

- W dzisiejszych czasach, kiedy my oddajemy się kulinarnym pasjom, w zmywaniu coraz częściej wyręcza nas zmywarka. Nie zmienia to jednak faktu, że kuchnia stając się domowym centrum dowodzenia ma przed sobą nowe zadania. Jesteśmy bowiem świadomi, że to kulinaria i kuchnia stają się przedmiotem spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Bateria kuchenna Terra z magnetycznym uchwytem i dwufunkcyjną wylewką jest odpowiedzią na współczesne potrzeby – tłumaczy Monika Stolarczyk, Product Manager firmy Invena.

bateria kuchenna Invena TERRA


Naturalna moc przyciągania

Magnetyczny uchwyt idący w parze z ruchomą, obrotową wylewką zdecydowanie ułatwi pracę w kuchni. Już sama możliwość umycia lub napełnienia wodą naczyń o dowolnym rozmiarze jest bardzo wygodna. Magnetyczny uchwyt natomiast będzie wręcz idealny, dla osób które cenią sobie dynamikę i żwawe tempo w kuchni. Magnes zastosowany w uchwycie poprawia ogólną ergonomię pracy. W kulinarnym szale twórczym już nie będziemy musieli się martwić o precyzyjne odkładanie wylewki i trafianie w uchwyt.

Przyjemna mgiełka, dzięki której opłuczemy delikatne owoce lub strumień do zadań codziennych to dwie funkcje, które posiada bateria kuchenna Terra.

Kran posiada także perlator oszczędzający wodę oraz trwały mieszacz ceramiczny 35 mm.


Terra w naturalnych kolorach ziemi

Bateria kuchenna Terra dostępna jest w czterech kolorach: białym, czarnym, szarym i beżowym. Daje tym samym szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Barwy inspirowane naturalnymi odcieniami ziemi z pewnością ucieszą miłośników przyrody, tym bardziej, że wysoka klasa przepływu i perlator zapewniają oszczędność wody.

biała bateria kuchenna Terra - Invenaczarna bateria kuchenna Terra - Invenaszara bateria kuchenna Terra - Invenabeżowa bateria kuchenna Terra - Invena

Biele i szarości – najmodniejsze kolory stosowane w kuchni, świetnie uzupełnią aranżację w stylu skandynawskim. Czerń z kolei idealnie wpisze się w nowoczesne wnętrze, natomiast beż będzie doskonały dla miłośników ciepłych i przytulnych pomieszczeń.

Bateria kuchenna Terra to funkcjonalny i zarazem estetyczny dodatek, dzięki któremu każda kuchnia stanie się naturalnie piękna i komfortowa! Z całą pewnością ma moc przyciągania!

Kontakt w sprawie produktów:

Invena S.A.
ul. Grabskiego 3
75-209 Koszalin
tel. Dział Obsługi Klienta: 801 108 072
www: www.invena.pl , sklep.invena.pl
mail: wyślij wiadomośćArmatura łazienkowa: baterie umywalkowe, baterie wannowe, natryskowe, bidetowe, deszczownie, słuchawki, panele i zestawy natryskowe
Kabiny i brodziki
Umywalki
Armatura kuchenna
Armatura do instalacji wodnych, grzewczych i gazowych
Grzejniki

Zobacz zdjęcia w galerii Invena:Podobne artykuły
KWC SIN Pull-Out - niezawodna i ponadczasowa bateria kuchenna

baterie kuchenne

KWC SIN Pull-Out - niezawodna i ponadczasowa...

Strefa wody jest jednym z najbardziej eksploatowanych miejsc w kuchni. Dlatego też, wybierając baterię... więcej...

Baterie kuchenne w stylu retro - zestawienie oferty producentów

baterie kuchenne

Baterie kuchenne w stylu retro - zestawienie...

Retro to jeden z najbardziej wyrazistych stylów we wnętrzach. Trudno go pomylić z jakimkolowiek innym... więcej...

Gadżety do kuchennych kranów

baterie kuchenne

Gadżety do kuchennych kranów

We współczesnej kuchni znaleźć można wiele nowoczesnych elektronicznych sprzętów i gadżetów,... więcej...