konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

patron działu Meble kuchenne Peka

Ore Collection - kolekcja marki ernestrust, która podbija serca polskich projektantów

data aktualizacji: 23-10-2019, 06:53 – artykuł promocyjny

Za nami kolejna, VI edycja konkursu Design dla Konesera podczas której zaprezentowano najciekawsze premiery na rynku wnętrzarskim. W kategorii KUCHNIA, niekwestionowanym zwycięzcą okazała się markę ernestrust z unikatową kolekcją Ore. Ore Collection zdobyła obie nagrody, tę przyznawaną przez czytelników oraz Jury konkursu. To ogromne wyróżnienie, ale też docenienie ponad 50-letniej pracy polskiej marki, która słynie na polskim rynku z odważnych rozwiązań i ciekawych aranżacji.

Ore Collection - kolekcja marki ernestrust, która podbija serca polskich projektantów

- Tworzymy kuchnie i wnętrza na wymiar od ponad 50 lat, to sporo czasu, żeby odnaleźć drogę, którą chcemy podążać, a ta jest właściwie niezmienna od czasów mojego dziadka Ernesta, dostarczać meble najwyższej jakości, dopasowane do potrzeb naszych klientów. - komentuje Patryk Rust

Laureat konkursu - kolekcja ORE w swojej nazwie nawiązuje do najwyższej klasy kruszców. Imitacja metali szlachetnych uzyskana poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii idealnie wpisuje się w panujące trendy. Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej kolekcji były: złoto, srebro, platyna i miedź. Odkryte ponad 5000 lat przed naszą erą kruszce, są synonimem bogactwa, wieczności, prestiżu, boskości, i elegancji - i dokładnie te cechy charakteryzują nową kolekcję firmy RUST. Największą zaletą natomiast prezentowanej kolekcji jest jej plastyczność w zakresie zastosowań, wielowymiarowość i ponadczasowość, co w kontekście metali szlachetnych wydaje się trudne do osiągnięcia.

ernestrust - kolekcja Ore

- Nie ukrywam, że jesteśmy zaskoczeni tym, jak projektanci i architekci przyjęli zaprezentowane rozwiązanie. To grupa, która jest niezwykle wymagająca, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że nasza kolekcja szczególnie im przypadła do gustu. Ore Collection, to kolekcja, która pokazuje, że to co wydaje się odległe dla normalnego klienta, nagle jest w zasięgu jego reki. To przekroczenie pewnej granicy, stworzenie doskonałej iluzji nawiązującej do metali szlachetnych w ciekawym, często rzemieślniczym wykończeniu. Już dzisiaj realizujemy projekty, które zaskakują wyborem formy i wykończenia, a w efekcie tworzą niepowtarzalną przestrzeń wypełnioną luksusem. - komentuje Anna Domin, Marketing Manager, ernestrust.

ernestrust kolekcja Ore Design dla konesera

Zaprezentowane do tej pory rozwiązania kolekcji Ore przez markę ernestrust pokazują, że jeśli chodzi o możliwości wykorzystania i przełożenia na konkretne pomieszczenie, jedynym ograniczeniem jest wizja i granice wyobraźni projektanta. Ore Collection to kolekcja niezwykle wyjątkowa ze względu na bogactwo możliwości jej wykorzystania.

Autorskie wykończenie lakiernicze dające efekt metalicznego złota, zastosowane na frontach z jednej strony onieśmiela, z drugiej zaś wypełnia pomieszczenie blaskiem i ciepłem, którego poszukują współcześni klienci. To rozwiązanie z jednej strony dla odważnych.

ernestrust -meble kuchenne - kolekcja Ore

Zimne kolory srebra i platyny w rzemieślniczym wykończeniu to propozycja dla tych, którzy nie boją się zaskakiwać i stawiają na indywidualne i niepowtarzalne struktury.

ernestrust -meble kuchenne - kolekcja Ore

Miedź w autorskim wydaniu to rozwiązanie dla klientów podążających za najnowszymi trendami, stawiających na wyraziste kolory, które w zależności od wykończenia i formy mogą znaleźć swoje zastosowanie w dużych przestrzeniach loftowych, jak i małych kuchniach w stylu paryskich kamienic.

ernestrust -meble kuchenne - kolekcja Ore

Różne style, różne przestrzenie, ten sam efekt - przestrzeń wypełniona indywidualnym charakterem, dostosowana do potrzeb użytkowników. Ta kolekcja odsłania przed nami nowe możliwości, wychodzi poza granice naszej wyobraźni. To świetny materiał, i z pewnością, zaprezentowane rozwiązania, nie będą jedynymi, którymi jeszcze nie raz zaskoczy nas firma RUST.
 

Kontakt w sprawie produktów:

ernestrust
ul. Rolna 13
46-375 Pludry
tel. 34 353 74 85
Sekretariat ogólny: 34 353 74 85
www: www.rust.pl
mail: wyślij wiadomośćprojektowanie i tworzenie nowoczesnych, designerskich i eleganckich wnętrz kuchennych z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła
 

Zobacz zdjęcia w galerii ernestrust:

kuchnia ernestrustkuchnia Rust R5 Q4Kuchnia RUST R5 Q4Kuchnia z kolekcji Unique Q12Kuchnia z kolekcji Unique Q7
Podobne artykuły
Logistyka w kuchni - wyciągi wysokie

meble kuchenne

Logistyka w kuchni - wyciągi wysokie

Wiele systemów stosowanych w nowoczesnych meblach kuchennych ułatwia funkcjonowanie w kuchni i pomaga... więcej...

Kamienne blaty kuchenne i ich alternatywne pochodne

meble kuchenne

Kamienne blaty kuchenne i ich alternatywne pochodne

Blat w kuchni odgrywa bardzo ważną rolę. Jest wizytówką mebli, ale także organizuje całą przestrzeń... więcej...

Wybór blatu do kuchni

meble kuchenne

Wybór blatu do kuchni

Z laminatu, czy z drewna? Wybór blatu kuchennego zawsze jest bardzo trudny. Na rynku jest dostępnych... więcej...