konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Bo liczy się wnętrze!

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:07 – artykuł promocyjny

Dom to miejsce, w którym szukamy spokoju i wytchnienia od codziennego pędu i zgiełku. Musimy zatem zadbać o odpowiednią aranżację i wyposażenie znajdujących się w nim pomieszczeń. Powinna w nich panować atmosfera relaksu i odprężenia. Tylko w ten sposób stworzymy prawdziwą ostoję, w której będziemy czuć się swobodnie i komfortowo.  

Bo liczy się wnętrze!

Aranżując wnętrza swojego domu, pragniemy, aby wyróżniały się one oryginalnym i pięknym designem oraz stanowiły odzwierciedlenie naszego charakteru i osobowości. Nie powinniśmy jednak zapominać o konieczności zapewnienia maksymalnej ergonomii. Idealna przestrzeń powinna bowiem łączyć estetykę z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Stworzenie takiej aranżacji to nie lada wyzwanie. Naprzeciw naszym potrzebom wychodzi firma Peka, która w swojej bogatej ofercie posiada szeroką gamę produktów pozwalających zorganizować i uporządkować wnętrze domu. Produkty marki cechują się trwałością i niezawodnością, co potwierdzają nie tylko usatysfakcjonowani użytkownicy, ale również liczne certyfikaty. Poniżej kilka sposobów firmy Peka na efektywne usprawnienie funkcjonowania naszych domów. Ergonomia wnętrz jest najważniejsza! - to hasło, którym kieruje się firma Peka.


Za kulisami

W sytuacji, kiedy chcemy, aby dana przestrzeń np. kuchnia, biuro czy garderoba była niewidoczna dla naszych gości, z pomocą przychodzi nam firma Peka, oferując system Hawa. Dzięki temu pomysłowemu rozwiązaniu ukryjemy te miejsca za drzwiami schowanymi we wnęce zbudowanej między korpusami. Zamknięcie pomieszczenia daje efekt naturalnej powierzchni mebla, nie zaburzając wizualnej strony ukrywanej przestrzeni. Co więcej, brak szyn w dolnej części systemu to gwarancja wygody i bezpieczeństwa.

system Hawa - Pekasystem Hawa - Pekasystem Hawa - Peka


Wyszukany indywidualizm

Pecasa to systemy regałowe firmy Peka, które zapewniają możliwość tworzenia różnorodnych zestawień idealnie dopasowanych do naszych upodobań i potrzeb. Rozwiązanie to z powodzeniem zastosować zarówno w pokoju dziennym, domowym biurze, jak i garderobie czy szafie wnękowej. Przeszkody nie stanowią nawet przestrzenie pod skośnymi sufitami. Dzięki Pecasa wykorzystamy pozornie trudne do zagospodarowania wnętrze, nadając mu jednocześnie stylowy i designerski charakter. Rozwiązanie to pozwala zamontować na jednej ścianie: telewizor, wytrzymałe, metalowe półki o prostej konstrukcji i delikatnej fakturze oraz wszelkie inne akcesoria meblowe. Centralny profil ścienny w połączeniu z komponentami modułowymi pozwala stworzyć jedyny w swoim rodzaju, personalizowany mebel.

Pecasa - Peka

Extendo to kolejne rozwiązanie firmy Peka, które znacząco podnosi funkcjonalność takich pomieszczeń jak kuchnia czy garderoba. Te ergonomiczne półki o wszechstronnym zastosowaniu polecane są przede wszystkim jako wyposażenie wysokich słupków w kuchni oraz szafek zlokalizowanych nad czy pod piekarnikiem. Aby zachować wysoką sztywność, wyprofilowane są z jednolitej blachy. Ich dno zabezpieczone jest matą antypoślizgową, zapobiegającą przesuwaniu się przedmiotów podczas wysuwania i wsuwania półek. Co więcej, oferta umożliwia dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do półek można zastosować również funkcjonalne dodatki: magnetyczne barierki, podziałki Libell, czy też dodatkowe nadstawiane półki.

Extendo - PekaExtendo - PekaExtendo - PekaExtendo - PekaExtendo - Peka


Architektura zamknięta w… półce

Modułowy system półek Smartcube to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, pokoju, jak również w kuchni czy korytarzu. Dzięki nowoczesnemu, industrialnemu designowi oraz geometrycznej formie doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu, stanowiąc jego efektowną ozdobę. Jak wskazuje nazwa, Smartcube to swego rodzaju koncepcja architektoniczna, która powstała na bazie kostki. Rozwiązanie to zastosować można jako samodzielną półkę lub też formie rozbudowanego regału czy zintegrowanej części istniejących już mebli. Dodatkowe elementy można kompletować oddzielnie, tworząc własne konstrukcje.

Smartcube - PekaSmartcube - PekaSmartcube - Peka

Hawa, Pecasa, Extendo i Smartcube to rozwiązania, dzięki którym optymalnie urządzimy i zagospodarujemy wnętrza mebli, a zwłaszcza szafek. Uporządkowanie przestrzeni sprawi, że nasz cały dom zyska na ergonomii, a my sami będziemy mogli cieszyć się wygodą użytkowania. Z marką Peka stworzymy przytulny, designerski, a zarazem funkcjonalny dom!
 

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Meble kuchenne w małym mieszkaniu - jak je dobrze ustawić?

meble kuchenne

Meble kuchenne w małym mieszkaniu - jak je dobrze ustawić?

Młodzi ludzie coraz częściej chcąc kupić swoje pierwsze wymarzone mieszkanie, często borykają się... więcej...

Kuchnia w wersji mini

meble kuchenne

Kuchnia w wersji mini

Czy można wyznaczyć granicę minimalnej kuchni, która nadal będzie funkcjonalna a jednocześnie... więcej...

Wiosenne porządki - jak je teraz przeprowadzić?

meble kuchenne

Wiosenne porządki - jak je teraz przeprowadzić?

Tegoroczne przedświąteczne porządki przebiegają zupełnie inaczej, niż co roku. Jednak zdaniem psychologów,... więcej...