Baterie kuchenne Deante

Bateria kuchenna sterowana dotykowo

data aktualizacji: 07-09-2020, 10:09 – artykuł promocyjny

Bateria kuchenna jest jednym z elementów wyposażenia kuchni, który ma decydujący wpływ na komfort i wygodę korzystania z tego pomieszczenia. Trudno jest nawet sobie wyobrazić możliwość przygotowania posiłku bez skorzystania z kranu. Warto zatem dołożyć wszelkich starań, aby wybrać taki model baterii, który nie tylko ułatwi nam wykonywanie prac kuchennych, ale również sprawi, że staną się one czystą przyjemnością.

Bateria kuchenna sterowana dotykowo

Przygotowując posiłki niejednokrotnie musimy odkręcić kran ręką zabrudzoną mąką czy innymi produktami spożywczymi. Dokładamy sobie w ten sposób dodatkową pracę, gdyż potem musimy jeszcze umyć naszą baterię. Rozwiązanie tego problemu stanowi Kreta -  bateria zlewozmywakowa z technologią touch me. W jej przypadku wypływem wody możemy sterować poprzez dotyk. Wystarczy lekkie dotknięcie dłonią, nadgarstkiem czy przedramieniem jej korpusu, aby włączyć lub wyłączyć wypływ wody. Bateria Kreta posiada ponado dźwignię, dzięki której możemy również w sposób standardowy uruchamiać wypływ wody.

Kreta - zlewozmywakowa bateria sterowana dotykowo

>>> Kup baterię

Wyciągana wylewka do kolejne udogodnienie, w które wyposażono baterię Kreta. Ułatwia ono zarówno samo zmywanie, jak i sprzątnięcie całej strefy zmywania. Rozwiązanie to znacznie zwiększa zasięg strumienia wody, pozwalając korzystać z niego nawet poza obszarem zlewozmywaka. Dzięki wyciąganej wylewce z łatwością napełnimy i umyjemy nawet bardzo duże naczynia, nie mieszczące się w zlewie.

Bateria Kreta to nie tylko komfort i wygoda korzystania z kuchennej strefy zmywania. Jej nowoczesna forma oraz  modny, czarny kolor sprawia, że prezentuje się ona niezwykle elegancko i gustownie. Wykonana z wysokiej jakości mosiądzu posłuży nam przez długie lata.

Kontakt w sprawie produktów:

LuxusTrade U. Figiel S. Macieja s.c.
ul. Olsztyńska 24
71-042 Szczecin
tel. 796034348
www: retrowoda.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie umywalkowe » baterie kuchenne » baterie prysznicowe » baterie wannowe » baterie bidetowe » odpływy » syfony » grzejniki » umywalki » mydelniczki » wieszaki » uchwyty do papieru » szczotki toaletowe » półki łazienkowe » uchwyty na kubek » dozowniki
 

Zobacz zdjęcia w galerii Retrowoda.pl:

bateria kuchenna Julitabateria kuchenna Alisbateria kuchenna Kontadorbateria kuchenna Gojenebateria kuchenna Kreta

Podobne artykuły
Domowe gotowanie z Franke

baterie kuchenne

Domowe gotowanie z Franke

Do niedawna wiele osób unikało gotowania w domu i preferowało jedzenie na mieście. Ten trend uległ... więcej...

Giętkie baterie kuchenne z elastyczną wylewką - oferta rynkowa

baterie kuchenne

Giętkie baterie kuchenne z elastyczną wylewką...

Giętka wylewka zapewnia elastyczność pracy, a to zwiększa nasz komfort i ułatwia wiele zadań. Plastyczność... więcej...

Bateria kuchenna Terra - naturalna moc przyciągania

baterie kuchenne

Bateria kuchenna Terra - naturalna moc przyciągania

Czarna niczym magma, utrzymana w kolorze białego, śnieżnego puchu, beżu piasków pustyni lub szarościach... więcej...