konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

FRANKE na Warsaw Home

data aktualizacji: 13-01-2020, 09:44 – artykuł promocyjny

Targi Warsaw Home to doskonałe miejsce na prezentację nowości. Dlatego też marka Franke postawiła na ekspozycję rozwiązań, które swoją premierę miały już na tegorocznych targach EuroCucina. Pojawiło się też kilka modeli zaprezentowanych po raz pierwszy. Całość zajmowała stanowisko o powierzchni 240 mkw.

FRANKE na Warsaw Home

Franke Vital i SuperMetallic wśród jesiennych premier

Franke Vital to bateria z funkcją filtrowania wody, która w Polsce pojawiła się po raz pierwszy i wzbudziła największe zainteresowanie zwiedzających. Kapsułkowy system filtrów węglowych wbudowany w urządzenie daje 500 litrów znakomitej jakości wody i to bez dodatkowych urządzeń, które zajmują cenną przestrzeń pod zlewozmywakiem. Jest to nowość w portfolio Szwajcarów, która pozwala domownikom cieszyć się doskonałą wodą prosto z baterii, gdyż część filtrująca jest jej integralną częścią.

Premierowo również zaprezentowano nowe wykończenie SuperMetallic. Zlewozmywaki i baterie w takie wersji posiadają błyszczące drobinki metalu. To rozwiązanie dla osób, które podążają za coraz powszechniejszym trendem na połyskujące elementy wyposażenia wnętrz.

FRANKE na Warsaw Home - prezentacja nowości

 

Mythos 2gether jak i Box Center w grupie nowości Franke 2018

Mediolańskie targi EuroCucina potwierdziły tendencję rynkową do łączenie w jednym urządzeniu wielu funkcji. Stąd też na Warsaw Home polscy odbiorcy mogli bliżej przyjrzeć się premierom z tych prestiżowych targów. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują Mythos 2gether jak i Box Center. W systemie Mythos 2gether mamy do czynienia z fuzją eleganckiej, bezramkowej płyty indukcyjnej wykończonej szkłem z wydajnym okapem, którego wlot, znajdujący się pomiędzy polami grzewczymi, usuwa zapachy i cząsteczki tłuszczu bezpośrednio znad naczyń. Zlewozmywak Box Center posiadający system schowków, kryjących zestaw akcesoriów takich jak noże, deski do krojenia i wkładka ociekowa, spełnia również funkcję dodatkowej przestrzeni roboczej w kuchni.

Podobnie jak w Mediolanie, odwiedzający hale Ptak Expo mogli poznać zalety nowego okapu Cloud. Innowacyjne urządzenie pozwalające na optymalną pracę dzięki wbudowanym czujnikom monitorującym wilgotność i zadymienie. Nazwa Cloud jest nieprzydatkowa - forma okapu zainspirowana została wyglądem chmury. Pod tym zaawansowanym technicznie urządzeniem prezentowano płytę grzewczą Mythos. Sześciopalnikowa indukcja przeznaczona jest dla osób, które w domowym zaciszu mają ambicję stać się profesjonalnymi szefami kuchni. Jednak ze wszystkich nowości najchętniej fotografowaną była linia okapów Smart Deco. Siedem prezentowanych kolorów przyciągało uwagę zwiedzających. Pastelowe urządzenia idealnie nadają się do ożywienia aranżacji kuchni, szczególnie tych otwartych na salon.

FRANKE na Warsaw Home - prezentacja nowości

 

Pełne portfolio produktów

Duża powierzchnia ekspozycji Franke zagwarantowała miejsce wystawowe dla szerokiej gamy urządzeń z linii Smart. Maris, Crystal, Mythos i Frames by Franke - każda z nich przeznaczona jest dla innego rodzaju użytkownika. Od osób urządzających pierwszą kuchnię, po świadomych użytkowników poszukujących zaawansowanych urządzeń. Na ekspozycji nie mogło zabraknąć również wielu cieszących się już uznaniem zlewozmywaków i baterii. Ważną częścią ekspozycji Franke podczas Warsaw Home była również prezentacja marki KWC, która od kilku już lat należy do koncernu Franke.

FRANKE na Warsaw Home - prezentacja nowościFRANKE na Warsaw Home - prezentacja nowościFRANKE na Warsaw Home - prezentacja nowości

 

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:

Franke AGDFranke - baterie kuchenneFranke - zlewozmywakiFranke - AGDFranke - baterie kuchenne
Podobne artykuły
Deante odświeża swój wizerunek

wieści z branży

Deante odświeża swój wizerunek

Deante to polski producent, który na rynku wyposażenia łazienek i kuchni jest już od blisko 30 lat.... więcej...

Franke Box Center z kolejną nagrodą

wieści z branży

Franke Box Center z kolejną nagrodą

Box Center otrzymał nagrodę w konkursie „Kuchnia – Wybór Roku 2019”. Wielofunkcyjny... więcej...

REJS zaprasza na Warsaw Home 2021

wieści z branży

REJS zaprasza na Warsaw Home 2021

W dniach 27-30 października w podwarszawskim Nadarzynie rozpoczną się jedne z największych targów... więcej...