konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Warsaw Home - naturalna ergonomia Peki

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:08 – artykuł promocyjny

Pierwszy tydzień października upłynął pod znakiem najlepszego międzynarodowego designu! Podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home Expo, Peka zaprezentowała swoje wyjątkowe, premierowe systemy organizacji przestrzeni. Uczestnicy wydarzenia poznali takie funkcjonalne nowości marki jak: system regałowy Pecasa, systemy w linii produktów Fioro czy mechanizm składanych drzwi Hawa.

Warsaw Home - naturalna ergonomia Peki

Warsaw Home Expo to każdego roku tysiące zwiedzających, poszukujących inspiracji oraz najlepszych rozwiązań do domów. Trzecia edycja targów odbyła się w dniach 4-7.10.2018 r. i zgromadziła ponad 600 wystawców z całego świata. Stoisko Peki w innowacyjny sposób zaprezentowało ofertę produktową marki, przez co stanowiło doskonałą inspirację do aranżacji kuchni i salonu.

Peka na Warsaw HomePeka na Warsaw HomePeka na Warsaw HomePeka na Warsaw Home


Naturalnie na tak!

Zdaniem przedstawicielki marki Peka, Anity Łopatki, specjalistki ds. marketingu, obecne trendy na rynku wyposażenia wnętrz podążają w kierunku naturalnych materiałów oraz wykończenia w barwach ziemi. W ten trend wpisuje się nowa, elegancka linia półek Fioro wykończonych właśnie drewnem, a także wysokiej jakości szuflady marki Grass w modnym kolorze antracytu. Jak widać, nowe produkty marki nie tylko stanowią odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie rynku meblarskiego w zakresie technologii, ale również designu.

Extendo Fioro - PekaSzuflady GRASS - Peka


Peka na salonach

Marka zasłynęła wysoką jakością rozwiązań, pozwalających na organizację rzeczy i przedmiotów, przechowywanych nie tylko w kuchni, ale także w salonie, sypialni czy garderobie. Jej portfolio charakteryzuje niezwykła dbałość o detale i przemyślane wzornictwo formy. Wśród premier zaprezentowano m.in. system Pecasa, który pozwala na kompleksowe, indywidualne zaprojektowanie systemu regałów i półek w zależności od potrzeb klienta. Zarówno lekka konstrukcja produktu, jak również jego uniwersalny projekt, gwarantują niestandardową i funkcjonalną aranżację pomieszczeń, np. pokoju dziecięcego, w którym możemy m.in. swobodnie regulować wysokość zawieszenia półek tak, by dostosować je do obecnego wzrostu dziecka.

Peka - PecasaPeka - PecasaPeka - Smart CubePeka - Smart Cube


Bo liczy się wnętrze!

Kolejnym pomysłem do zarządzania przestrzenią jest TANDEM SIDE. Umożliwia on domownikom wykorzystanie dodatkowej powierzchni przechowywania, jaka znajduje się na drzwiach szafki. Co więcej, producent kolejny raz postawił na szeroką personalizację parametrów użytkowania. Peka zaprezentowała także funkcjonalny system Hawa, który oprócz praktycznego zarządzania przestrzenią, daje również wiele możliwości aranżacji samego wnętrza. Pozwala on na ukrycie otwartych frontów szafy we wnęce zbudowanej pomiędzy korpusami, które po otwarciu scalają się z bokami, stając się niewidoczne. Ten sposób doskonale sprawdzi się w przestrzeni kuchni, biura czy garderoby.

Tandem - Peka


Relację ze stoiska można obejrzeć na filmie:


Więcej szczegółów na stronie: https://peka.pl/.

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Architekci pod wrażeniem nowej ekspozycji Peka

wieści z branży

Architekci pod wrażeniem nowej ekspozycji Peka

Grudniowe popołudnie w showroomie marki Peka poświęcono nie tylko najnowszym trendom dostrzeżonym na Salone... więcej...

Nowa odsłona strony internetowej REHAU Polska

wieści z branży

Nowa odsłona strony internetowej REHAU Polska

Rok 2019 to ważny czas dla całej firmy REHAU. Obecna na polskim rynku od 25 lat, w bieżącym roku przechodzi... więcej...

Śnieżka uruchomiła sprzedaż na Allegro

wieści z branży

Śnieżka uruchomiła sprzedaż na Allegro

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów, którzy urządzają lub remontują dom, Śnieżka... więcej...