patron działu Meble kuchenne Peka

Porządek musi być - premiery PEKA

data aktualizacji: 27-09-2018, 08:33 – artykuł promocyjny

Trudno jest sobie wyobrazić kuchnię bez regałów, półek i szafek. To właśnie one odpowiadają za uporządkowanie i organizację przestrzeni, przyczyniając się tym samym do zwiększenia funkcjonalności całego pomieszczenia. Dzięki eleganckiemu designowi, elementy te mogą z powodzeniem pełnić również funkcję dekoracji wnętrza. 

Porządek musi być - premiery PEKA

Peka to firma, która w swojej bogatej ofercie posiada wiele funkcjonalnych i stylowych rozwiązań do wnętrz. Ofertę marki wzbogaciły wyjątkowe, ergonomiczne nowości. Zostały one zaprezentowane podczas tegorocznych targów Furnica, będących jedną z najważniejszych przestrzeni zakupu komponentów i akcesoriów do produkcji mebli dla producentów z Europy Środkowo-Wschodniej.

kuchnia Peka

System Pecasa to jedna z nowości. Produkt ten pozwala indywidualnie zaprojektować regały i półki oraz daje zupełnie nowe możliwości niestandardowego i funkcjonalnego wystroju nie tylko salonu i garderoby, ale także sypialni, kuchni czy przedpokoju. Dzięki Pecasa, stworzymy ciekawą, przestrzenną i lekką konstrukcję, idealną do przechowywania pamiątek, książek czy zamontowania stelaża do telewizora.

Pecasa PekaPecasa Peka

Uczestnicy targów otrzymali również możliwość poznania praktycznych regałów Smart Cube. Dostępne gotowe oraz rozbudowane moduły wpiszą się w indywidualne potrzeby użytkownika. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i atrakcyjnej estetyce, znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Smart Cube

Na targach Furnica swoją premierę miał również system TANDEM SIDE, który pozwala uzyskać jeszcze więcej potrzebnej przestrzeni w szafce, wykorzystując dodatkową powierzchnię przechowywania znajdującą się na drzwiczkach. Co więcej, może być dopasowany do wielkości ich powierzchni. Zastosowanie TANDEM SIDE pozwala także na zmianę konfiguracji półek w zależności od potrzeb. Uczestnicy targów poznali również szuflady marki Grass, łączące w sobie wysoką jakość i nieszablonowy design w bardzo modnym kolorze antracytu.

PekaHawa - Peka

PEKA na swoim stoisku pokazała również, jak za pomocą systemu HAWA urządzić funkcjonalne biuro. System HAWA, pozwala w pomysłowy sposób zaaranżować tego typu przestrzenie, niezależnie od ich rozmiaru czy panujących w nich warunków. Umożliwia powstanie kompaktowego biura nawet w niewielkim pomieszczeniu. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się również zaprezentowane eleganckie wyposażenie szuflad wykonane z naturalnego drewna.


Więcej o ofercie PEKI na stronie: www.peka.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Regał karuzelowy w kuchni

meble kuchenne

Regał karuzelowy w kuchni

Nowoczesna kuchnia powinna być nie tylko ładnie i modnie zaaranżowana. Ważne jest także zapewnienie jej... więcej...

Kuchenne inspiracje

meble kuchenne

Kuchenne inspiracje

Kuchnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Panuje tu ciepła i rodzinna atmosfera, a do urządzenia tego... więcej...

Kuchnia w połysku czy w macie - wybór frontów

meble kuchenne

Kuchnia w połysku czy w macie - wybór frontów

Sztuka wyborów przy urządzaniu wnętrz jest sumą kompromisu, umiejętności przewidywania i planowania... więcej...