konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Porządek musi być - premiery PEKA

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:08 – artykuł promocyjny

Trudno jest sobie wyobrazić kuchnię bez regałów, półek i szafek. To właśnie one odpowiadają za uporządkowanie i organizację przestrzeni, przyczyniając się tym samym do zwiększenia funkcjonalności całego pomieszczenia. Dzięki eleganckiemu designowi, elementy te mogą z powodzeniem pełnić również funkcję dekoracji wnętrza. 

Porządek musi być - premiery PEKA

Peka to firma, która w swojej bogatej ofercie posiada wiele funkcjonalnych i stylowych rozwiązań do wnętrz. Ofertę marki wzbogaciły wyjątkowe, ergonomiczne nowości. Zostały one zaprezentowane podczas tegorocznych targów Furnica, będących jedną z najważniejszych przestrzeni zakupu komponentów i akcesoriów do produkcji mebli dla producentów z Europy Środkowo-Wschodniej.

kuchnia Peka

System Pecasa to jedna z nowości. Produkt ten pozwala indywidualnie zaprojektować regały i półki oraz daje zupełnie nowe możliwości niestandardowego i funkcjonalnego wystroju nie tylko salonu i garderoby, ale także sypialni, kuchni czy przedpokoju. Dzięki Pecasa, stworzymy ciekawą, przestrzenną i lekką konstrukcję, idealną do przechowywania pamiątek, książek czy zamontowania stelaża do telewizora.

Pecasa PekaPecasa Peka

Uczestnicy targów otrzymali również możliwość poznania praktycznych regałów Smart Cube. Dostępne gotowe oraz rozbudowane moduły wpiszą się w indywidualne potrzeby użytkownika. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i atrakcyjnej estetyce, znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Smart Cube

Na targach Furnica swoją premierę miał również system TANDEM SIDE, który pozwala uzyskać jeszcze więcej potrzebnej przestrzeni w szafce, wykorzystując dodatkową powierzchnię przechowywania znajdującą się na drzwiczkach. Co więcej, może być dopasowany do wielkości ich powierzchni. Zastosowanie TANDEM SIDE pozwala także na zmianę konfiguracji półek w zależności od potrzeb. Uczestnicy targów poznali również szuflady marki Grass, łączące w sobie wysoką jakość i nieszablonowy design w bardzo modnym kolorze antracytu.

PekaHawa - Peka

PEKA na swoim stoisku pokazała również, jak za pomocą systemu HAWA urządzić funkcjonalne biuro. System HAWA, pozwala w pomysłowy sposób zaaranżować tego typu przestrzenie, niezależnie od ich rozmiaru czy panujących w nich warunków. Umożliwia powstanie kompaktowego biura nawet w niewielkim pomieszczeniu. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się również zaprezentowane eleganckie wyposażenie szuflad wykonane z naturalnego drewna.


Więcej o ofercie PEKI na stronie: www.peka.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Wkłady do szuflad

meble kuchenne

Wkłady do szuflad

Wkłady do szuflad na sztućce czy talerze to niezwykle praktyczne rozwiązania, które pozwalają nie... więcej...

Kuchnia bez trzaskania

meble kuchenne

Kuchnia bez trzaskania

Wybierając meble do kuchni, warto zwrócić uwagę na to, jaki rodzaj okuć meblowych został w nich... więcej...

Akryl czy lakier - co się lepiej sprawdza w kuchni?

meble kuchenne

Akryl czy lakier - co się lepiej sprawdza w kuchni?

Każda kuchnia to najczęściej eksploatowana część domu. Wykonujemy tu sporo różnych czynności... więcej...