stopka patrona Electrolux

Jak wybrać idealną płytę indukcyjną?

data aktualizacji: 18-12-2020, 06:59 – artykuł promocyjny

Nieważne czy przygotowujesz posiłek dla siebie, dla rodziny czy dla gromady gości. W kuchni ważna jest swoboda działania. Potrzebujesz urządzenia, które pozwoli szybko gotować nie tylko w jednym, ale także w kilku naczyniach na raz! Płyta indukcyjna Slim-Fit pomoże Ci w pełni zorganizować czas przygotowania potraw.

Jeśli kiedykolwiek rozważałaś gotowanie na indukcji, to płyta Slim-Fit jest idealną kandydatką na pozostanie w Twojej kuchni na długi czas. Dlaczego? Otóż jest to najpłytsza płyta indukcyjna na rynku. Oznacza to, że z powodzeniem zastąpi Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona. Można umieścić ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami lub w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux. Dzięki systemowi OptiFix™ po prostu wsuwa się płytę w wycięty otwór. Bez specjalnej przegrody w meblu oraz bez otworów wentylacyjnych na froncie.

Jak wybrać idealną płytę indukcyjną?

Ale to nie wszystko! Płyta indukcyjna Slim-Fit posiada jeszcze kilka mocnych argumentów, które warto wziąć pod uwagę, przed podjęciem decyzji o wyborze urządzenia kuchennego idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Jak wybrać idealną płytę indukcyjną?

fot.: Model EIT61443B


5 powodów, dla których warto postawić na indukcję:
 

  • Powód 1: PRECYZJA

Płyta Slim-Fit jest precyzyjna w regulacji i działaniu. Panel sterujący umożliwia dokładne ustawienie odpowiedniej mocy jednym ruchem palca! Co ważne, grzanie dna garnka jest równomierne i natychmiastowe, bo pole płyty rozpoznaje jego kształt.

 

  • Powód 2: SZYBKOŚĆ

Natychmiastowe podgrzewanie naczyń z właściwą mocą pomaga szybciej przygotować potrawy. Gotuj jednocześnie w kilku garnkach i nie przejmuj się ich wielkością. Każdy z nich będzie szybko rozgrzany do temperatury jakiej wymagasz np. do ugotowania zupy lub podgrzania sosu.

 

  • Powód 3: BEZPIECZEŃSTWO

Płyta Slim-Fit nagrzewa się dokładnie tylko w tym miejscu, gdzie stoi naczynie. Pozostała część płyty pozostaje chłodna, więc nie ma mowy o przypadkowym oparzeniu ręki. Warto również wiedzieć, że jeśli będziesz używać tylko jednego pola grzewczego, to inne nie uruchamiają się.

 

  • Powód 4: CZYSTOŚĆ

Podczas gotowania często zdarza się, że na płytę spadają krople sosu lub tłuszczu. Są one bardzo łatwe do usunięcia, ponieważ nie ulegają przypaleniu. Nie musisz plam skrobać ani szorować, co groziłoby uszkodzeniem płyty. Wystarczy, że delikatnie zetrzesz je ścierką lub papierowym ręcznikiem.

 

  • Powód 5: SKUTECZNOŚĆ

Precyzja regulacji i szybkość gotowania pozwoli Ci lepiej organizować czas, który poświęcasz na przygotowywanie posiłków. Dzięki płycie indukcyjnej masz nie tylko wszystko pod kontrolą, ale także zyskujesz mniejsze straty energii. Pomoże Ci w ten sposób dodatkowo zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Sercem każdej kuchni jest miejsce do gotowania potraw. Dlatego tak ważny jest wybór urządzenia, które będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom kulinarnym. Płyta indukcyjna Slim-Fit jest doskonałym wyborem. Pozwoli Ci cieszyć się przyjemnością i swobodą gotowania. Pomoże w pełni kontrolować działania i lepiej organizować czas potrzebny do przygotowywania codziennych posiłków.
 

Zobacz >> więcej


 

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz informacje o firmie


sprzątanie:
odkurzacze » odkurzacze centralne » odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: piekarniki parowe » kuchnie » okapy » płyty indukcyjne » płyty do zabudowy » urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki » pralko-suszarki » suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy » zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy » chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy » gotowanie » przygotowywanie jedzenia » żelazka parowe » zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii Electrolux

Podobne artykuły
Urządzenia wolnostojące z linii Electrolux Inspiration

sprzęt AGD

Urządzenia wolnostojące z linii Electrolux Inspiration

W ofercie firmy Electrolux pojawiły się nowe urządzenia wolnostojące z linii Electrolux Inspiration. Jeden... więcej...

Lodówki SpaceMax - więcej miejsca do przechowywania

sprzęt AGD

Lodówki SpaceMax - więcej miejsca do przechowywania

Lodówka jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni, dlatego rozważając decyzję... więcej...

Blender ręczny Ultramix Pro od Electrolux

sprzęt AGD

Blender ręczny Ultramix Pro od Electrolux

Ultramix Pro to nowy blender ręczny w ofercie Electrolux. Został zaprojektowany w oparciu o doświadczenie... więcej...

Partnerzy

Electrolux       Laveo

  Hafele    Franke

Emako   Okapykuchenne.pl