patron działu Meble kuchenne Peka

Czas na czerń

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:17 – artykuł promocyjny

Na przestrzeni ostatnich sezonów w aranżacjach kuchennych niepodzielnie królowała biel oraz wszelkie jasne odcienie. Popularność tych kolorów wynikała przede wszystkim z panującej mody na stylistykę skandynawską. Szczególnie modna była barwa śniegu – zarówno w wykończeniu matowym, jak i w wysokim połysku. Akcesoria meblowe zdominowały natomiast jasnoszare metale: aluminium, chrom i stal. Były one w zasadzie jedynym możliwym wyborem w przypadku zawiasów, podnośników, szuflad a także carg i systemów do szafek narożnych. Obecnie coraz częściej w kuchniach prym wiodą odcienie ciemne – elegancka czerń i głęboki antracyt. Kolory te pojawiają się na meblach i dodatkach, udowadniając, że mogą być zarówno dodatkiem do aranżacji, jak i najważniejszą jej determinantą. Odpowiedzią firmy REJS na najnowsze treny kuchenne są utrzymane w ciemnych barwach szuflady Slim Box, a także dostępne w nowej odsłonie, popularne systemy do szafek narożnych Corner Optima, Corner Comfort i Corner Front.


Do rogu

Corner Comfort i Corner Front to systemy marki REJS, pozwalające optymalnie wykorzystać pojemność szafek narożnych. Dotychczas były one oferowane w dwóch wersjach: ażurowej (z dnem z drutu) lub z dnem z białej tacki wykonanej z tworzywa. Oba modele miały srebrny stelaż. Teraz oferta obu tych kornerów poszerzona została o nowy model z grafitowym stelażem i koszami z dnem z grafitowej płyty wiórowej z obrzeżem chromowanym.

Czas na czerń

Corner Comfort 

System Corner Comfort składa się z dwóch dwupoziomowych części. Aby ułatwić dostęp do przechowywanych produktów, każdą z nich można całkowicie wysunąć. Regulacja wysokości położenia koszy zapewnia natomiast możliwość idealnego dopasowania do indywidualnych potrzeb. Zachowanie porządku na półkach będzie jeszcze łatwiejsze, jeśli zastosujemy przegrody do organizacji wewnętrznej. Z kolei w systemie Corner Front wysuwany jest tylko jeden kosz - ten, do którego przytwierdzony jest front szafki. Drugi - dwupoziomowy podczas otwierania szafki przesuwa się z jej głębi w kierunku frontu, tak by dostęp do zapasów, czy zastawy był jak najłatwiejszy.

REJS - Corner FrontREJS - Corner Optima

Corner Front                                                          Corner Optima

Do szafek narożnych przeznaczony jest również system Corner Optima. Składa się on z dwóch półek zbudowanych z wysokiej klasy płyty meblowej i niewysokich obręczy, które zabezpieczają produkty przed upadkiem. Półki te mają nieregularne kształty, dzięki czemu mogą pomieścić więcej owalnych przedmiotów – zarówno dużych, jak i mniejszych. Wysuwają się one niezależnie od siebie, co pozwala na wygodne wyjmowanie umieszczonych na nich przedmiotów. Półki Corner Optima wysuwamy w dwóch sekwencjach, za pomocą płynnego, falistego ruchu. Mechanizm działa sprawnie nawet przy maksymalnym obciążeniu, które wynosi 15 kg na półkę. System Corner Optima dostępny jest w dwóch kolorach: białym lub modnym antracycie.


Slim Box

Slim Box to szuflady o wąskich, prostych ściankachw kolorze antracytu. Stanowią one doskonałą propozycję do kuchni, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Aby jeszcze efektywniej wykorzystać wnętrza szuflad, firma REJS zadbała o wąskie boczki systemu Slim Box . Ich grubość wynosi zaledwie 13,4 mm, dzięki czemu można w nich pomieścić więcej przedmiotów. I to bez zmniejszenia ładowności (obciążenie do 40 kg).

REJS - Slim BoxREJS - Slim Box

Slim Box

Szuflady Slim Box oferowane są do wyboru w dwóch wersjach - wariant frontowy i wewnętrzny. Do wyboru są trzy wysokości (89, 121 i 185 mm) i cztery długości prowadnicy o pełnym wysuwie. Możliwość wyboru szerokości szuflady pozwala idealnie dopasować ją do naszych potrzeb i konkretnej zabudowy. Miękki dociąg i opcjonalny system push – open zwiększają komfort otwierania i zamykania.

www.rejs.eu

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Zawiasy do zadań specjalnych

meble kuchenne

Zawiasy do zadań specjalnych

Meble kuchenne zawsze kupowane są na lata. Dbamy o każdy ich szczegół, starannie wybierając kolor... więcej...

Sprytni zmieszczą w kuchni więcej

meble kuchenne

Sprytni zmieszczą w kuchni więcej

Wiele gospodarstw domowych zmaga się na co dzień z nie lada wyzwaniem. Jak bowiem pomieścić w kuchni wszystkie... więcej...

Podnośniki do wysokich szafek górnych

meble kuchenne

Podnośniki do wysokich szafek górnych

Rozwiązaniem umożliwiającym płynne i bezgłośne otwieranie i zamykanie klap górnych szafek, są... więcej...