konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

Szuflady REJS w konkursie Dobry Wzór

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:19 – artykuł promocyjny

System szuflad Comfort Box marki REJS otrzymał rekomendację do udziału w konkursie Dobry Wzór 2018 Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Nagroda ta, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych laurów przyznawanych najlepiej zaprojektowanym produktom.

Szuflady REJS w konkursie Dobry Wzór

Dobry Wzór to pierwsza polska nagroda w dziedzinie wzornictwa i designu. Przyznawana przez IWP od 1993 roku, właśnie świętuje jubileusz 25-lecia. Nagrody przyznawane są w dziewięciu kategoriach (dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania, nowe materiały, transport i komunikacja, moda i akcesoria). Wszystkie produkty i usługi w ramach konkursu poddawane są dwuetapowej ocenie. W pierwszej eksperci wyłaniają finalistów, w drugiej multidyscyplinarne jury wskazuje laureatów konkursu.

Dobry Wzór

Co szczególnie ważne, do konkursu Dobry Wzór nie można się zgłosić samemu. Uczestnikami rywalizacji mogą być wyłącznie firmy zaproszone do wzięcia udziału przez grono niezależnych ekspertów. Powołani przez IWP specjaliści w ramach nieustannie prowadzonego monitoringu rynku sami wskazują produkty i usługi, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie. W tym roku wskazali m.in. system szuflad Comfort Box marki REJS.


Szuflady na medal

Comfort Box to zaawansowane systemy szuflad frontowych i wewnętrznych, które dają użytkownikom ogromne pole do personalizacji. Mamy tu do wyboru nie tylko wiele rozmiarów, ale też opcji wykończenia i sposobów organizacji wewnętrznej – w dwóch słowach: szerokie możliwości. Duży udźwig, wytrzymałe prowadnice pełnego wysuwu, miękki dociąg i dostępny opcjonalnie system push – open zwiększają komfort otwierania i zamykania.

szuflada Rejs Comfort Boxszuflada Rejs Comfort Box

System szuflad Comfort Box REJS obejmuje modele o różnych wysokościach (86, 140, 164 i 204 mm) i różnych głębokościach. Szerokość każdorazowo wybieramy sami. Dostępność modeli frontowych i wewnętrznych (które można schować za jednym wspólnym frontem), pozwala na swobodę w projektowaniu kuchni. Comfort Box obejmuje również system organizacji wewnętrznej, który pozwala zachować ład w szufladzie. Co istotne – raz ustawiony system możemy później z łatwością modyfikować, swobodnie dostosowując go do przechowywanych produktów i zmieniających się oczekiwań.

Szuflady Comfort Box sprawdzą się do przechowywania m.in. naczyń, garnków, produktów spożywczych oraz wszelkich kuchennych akcesoriów – tych drobnych i tych całkiem dużych. Modele wyprofilowane pod zlewozmywak pozwolą zagospodarować przestrzeń, która zazwyczaj pozostaje w naszych kuchniach niewykorzystana. A jeśli tylko zechcemy – możemy zamienić je w miejsce ułatwiające segregację śmieci: wystarczy tylko do głębokich szuflad wstawić pojemniki na odpady, które również znajdują się w ofercie REJS.

Szuflada Comfort Box - Rejs

Ponadto Comfort Box obejmuje system organizacji wewnętrznej (relingi, uchwyty, stelaże), który pozwala zachować ład w szufladzie. Co istotne – raz ustawiony system możemy później z łatwością modyfikować, swobodnie dostosowując go do rodzaju i gabarytów przechowywanych produktów i naszych, zmieniających się oczekiwań.

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
OKK! design zawsze w trendach - relacja z 12. edycji

wieści z branży

OKK! design zawsze w trendach - relacja z 12. edycji

Za nami kolejne spotkanie w ramach OKK! design – renomowanego cyklu konferencji, dedykowanych architektom,... więcej...

Szuflady REJS w konkursie Dobry Wzór

wieści z branży

Szuflady REJS w konkursie Dobry Wzór

System szuflad Comfort Box marki REJS otrzymał rekomendację do udziału w konkursie Dobry Wzór 2018... więcej...

25 lat REHAU w Polsce

wieści z branży

25 lat REHAU w Polsce

REHAU od ponad 70 lat na świecie i 25 lat w Polsce zawsze dążył do tworzenia innowacji, które umożliwiają... więcej...