konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

Baterie kuchenne Deante

ALESSI Swan by Oras - sztuka użytkowa w Twojej kuchni

data aktualizacji: 10-01-2020, 13:10 – artykuł promocyjny

ALESSI Swan by Oras to nowy model baterii kuchennej w ofercie Oras, który powstał dzieki współpracy marki z niezwykle cenioną na całym świecie, włoską fabryką designu – ALESSI. Twórcą tej baterii jest uznany projektant - Mario Trimarchi, w którego dziełach widać fascynację rzeźbą i architekturą. Bateria ALESSI Swan by Oras pozwala wprowadzić do zacisza domowego sztukę na najwyższym poziomie. Stanowi ona dowód na to, iż bateria może być jednocześnie funkcjonalnym urządzeniem ułatwiającym pracę w kuchni oraz elementem nadającym wnętrzu designerski charakter.  

ALESSI Swan by Oras - sztuka użytkowa w Twojej kuchni

Piękno inspirowane naturą

Bateria ALESSI Swan by Oras łamie schematy. Jej oryginalny wygląd sprawia, że ten z pozoru zwykły element wystroju kuchni, stanowi prawdziwe dzieło sztuki. Jak sama nazwa wskazuje, projektant, tworząc tę baterię, inspirował się łabędziem, który jest symbolem elegancji, subtelności i ogromnej klasy. Zarówno wylewka jak i uchwyty na ciepłą i zimną wodę charakteryzują się delikatną linią, która tworzy opływowe kształty, sprawiające wrażenie poruszanych wiatrem. 

bateria kuchenna Alessi Swan by Orasbateria kuchenna Alessi Swan by Oras

Baterię ALESSI Swan by Oras powinno się umieszczać w centralnym punkcie wnętrza, najlepiej w widocznym miejscu, np. na wyspie kuchennej. Taka lokalizacja pozwoli podziwiać jej formę z każdej strony i z każdej perspektywy.

bateria kuchenna Alessi Swan by Oras


Połączenie wyjątkowej stylistyki z funkcjonalnością

Oprócz niezwykłej formy, baterię ALESSI Swan wyróżnia ponadto zastosowanie ułatwiającej wykonywanie codziennych obowiązków, innowacyjnej technologii. Obrotowa wylewka posiada kąt obrotu fabrycznie ustawiony na 110°, można go jednak ograniczyć do 60° lub 85°. Bateria dostępna jest w wersji z inteligentną rączką natrysku, która wyłącza się automatycznie w chwili odłożenia jej na miejsce, zdalnym przyciskiem Smart, zaworem do zmywarki oraz wskaźnikiem temperatury w postaci diody LED. W momencie, gdy woda osiągnie 32° Celsjusza dioda świeci na czerwono. Natomiast gdy temperatura przekroczy 42° Celsjusza, wskaźnik zaczyna ostrzegawczo migać. Bateria ALESSI Swan by Oras wyposażona jest także w aerator napowietrzający wodę, który zwiększa jej objętość, minimalizując przy tym jej faktyczne zużycie. Taka konstrukcja baterii pozwala w sposób ekonomiczny zarządzać domowym budżetem i odpowiedzialnie korzystać z naturalnych zasobów.

Kontakt w sprawie produktów:

Oras Olesno Sp. z o.o.
ul. Leśna 2
46-300 Olesno
tel. (34) 350 92 00
oras.com/pl
Info.Poland@oras.combaterie: umywalkowe » natryskowe » wannowe » wannowo-natryskowe » bidetowe » kuchenne » baterie do pomieszczeń gospodarczych » rączki natrysku i zestawy natryskowe » akcesoria prysznicowe » akcesoria natryskowe » pisuary » zawory ogrodowe » zawory do zmywarki » wylewki » śrubunki » specjalistyczne uchwyty » narzędzia » inne akcesoria » aeratory i wylewki » zaślepki i pokrywy » moduły sterujące i głowice » części elektroniczne » elementy mocujące » dźwignie i uchwyty » części różne » pierścienie i uszczelnienia » sensory i fotokomórki » części zaworów
 Podobne artykuły
Kolorowe baterie zlewozmywakowe

baterie kuchenne

Kolorowe baterie zlewozmywakowe

Jednym z czynników decydujących o stylu, w jakim urządzone jest dane wnętrze, jest kolorystyka oraz... więcej...

Bateria kuchenna sterowana dotykowo

baterie kuchenne

Bateria kuchenna sterowana dotykowo

Bateria kuchenna jest jednym z elementów wyposażenia kuchni, który ma decydujący wpływ na... więcej...

Baterie kuchenne Coram

baterie kuchenne

Baterie kuchenne Coram

Zanim podejmiemy decyzję, jaką baterię do kuchni wybrać, powinniśmy dokładnie zapoznać się z ofertą... więcej...