patron działu Meble kuchenne Peka

W kuchni najważniejsze są ... szuflady

data aktualizacji: 07-01-2020, 05:47 – artykuł promocyjny

Zacinające się i wyginające szuflady. Szuranie i piski przy otwieraniu. Jak zadbać o to, aby meble nie generowały takich problemów? Należy odpowiednio dobrać prowadnice. To szczególne istotne w kuchni, gdzie liczba urządzeń i produktów w szufladach stale przybywa. Właśnie dlatego firma GTV ma w swojej ofercie prowadnice Modern Box.

W kuchni najważniejsze są ... szuflady

Wybierając meble często patrzymy na ich front i miejsce wewnątrz, zapominając o tym, że niewidoczne prowadnice i szuflady odpowiadają za ich funkcjonalność i komfort użytkowania. Jak wybrać odpowiedni model?

Po pierwsze należy wybrać ten produkt, który zapewni odpowiedni udźwig. Sztućce ważą o wiele mniej niż przetwory, dlatego w przypadku tych drugich udźwig powinien być większy. Jeżeli będzie za mały prowadnice mogą się odkształcić i uniemożliwić płynne otwieranie oraz zamykanie szuflad. Modern Box to szuflada solidnie wykonana, gwarantująca codzienny komfort użytkowania. Posiada funkcję cichego domyku oraz pełną regulację frontu w pionie i poziomie. Stalowe boki i metalowe mocowanie frontu gwarantują udźwig 40 kg co znacznie ułatwia użytkowanie.

szuflada Modern Box - GTVszuflada Modern Box - GTVszuflada Modern Box - GTVszuflada Modern Box - GTV

Kolejnym ważnym aspektem jest wysuw prowadnicy, który określa jak daleko można wysunąć szufladę poza korpus mebla. W przypadku płytkich szuflad wystarczy częściowy wysuw, natomiast do większych warto zamontować prowadnice z pełnym wysuwem, takie jak Modern Box od GTV.

szuflada Modern Box - GTV

Modern Box jest dostępna w kilku rozmiarach od 25 do 55 cm szerokości.

Kontakt w sprawie produktów:

GTV Poland
ul. Przejazdowa 21
05-800 Pruszków
tel. + 48 22 444 75 00
www: www.gtv.com.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » amortyzatory » podnośniki » prowadnice » systemy szuflad » uchwyty » wieszaki » nóżki meblowe » nogi meblowe » rolki meblowe » zamki meblowe » wyposażenie garderoby » segregatory » akcesoria kuchenne » akcesoria biurowe » elementy łączeniowe » mocowania do rur » listwy » systemy przesuwne » oświetlenie meblowe
oświetlenie: świetlówki energooszczędne » żarówki halogenowe » żarówki metalohalogenkowe » źródła światła LED » tradycyjne oprawy wnętrzowe i zewnętrzne » oprawy LED do wnętrz i zewnętrzne » lampki biurkowe » osprzęt elektroinstalacyjny


Zobacz zdjęcia w galerii GTV Poland:
Podobne artykuły
Nowoczesne mechanizmy w meblach kuchennych

meble kuchenne

Nowoczesne mechanizmy w meblach kuchennych

Nowoczesne mechanizmy wykorzystywane w meblach kuchennych pozwalają na nowatorską i komfortową aranżację... więcej...

Top-Stays - systemy otwierania górnych szafek

meble kuchenne

Top-Stays - systemy otwierania górnych szafek

Top-Stays to nowoczesne systemy otwierania górnych szafek meblowych. To podnośniki gazowe, które... więcej...

Klasyczne meble z nowoczesnym wyposażeniem

meble kuchenne

Klasyczne meble z nowoczesnym wyposażeniem

Łączenie elementów zaczerpniętych z różnych stylów to jeden z najsilniejszych trendów... więcej...