patron działu Meble kuchenne Peka

Nordic Style - uchwyty w antycznej miedzi

data aktualizacji: 07-01-2020, 05:48 – artykuł promocyjny

Funkcjonalny minimalizm połączony z jasnymi rozświetlonymi wnętrzami charakteryzuje styl skandynawski, będący obecnie jednym z najpopularniejszych trendów aranżacji kuchni. Cechą charakterystyczną dla tego stylu jest to, że meble wykonane są z surowego i jasnego drewna często bielonego lub zaolejowanego. Istotnymi atrybutem wpływającym na finalny odbiór kuchni jest zastosowanie adekwatnych akcesoriów meblowych, które podkreślają detale i wieńczą fronty. GTV wprowadziła do swojej oferty serię uchwytów i relingów Nordic Style, które w pełni znajdą zastosowanie w kuchniach w stylu skandynawskim.


Nordic Style - elegancki minimalizm

 Scandi to umiłowanie tego, co naturalne, połączenia najwyższej jakości surowców oraz oszczędnego designu. Właśnie z taką myślą przedstawiamy uchwyty, które doskonale uzupełnią ciepłe, drewniane meble – podkreśla Mateusz Strzałkowski - koordynator komunikacji marketingowej GTV.

Nordic Style - uchwyty w antycznej miedzi

Jeżeli chcemy urozmaicić wystrój wnętrza i przełamać spokojną aranżację, możemy sięgnąć po uchwyty w odcieniu antycznej miedzi: Reling RS i UZ-819. Biżuteryjna i elegancka miedź to jeden z hitów aranżacyjnych, którego nie może zabraknąć w modnym wnętrzu.

GTV - reling RS Nordic StyleGTV - reling UZ-819 Nordic Style

Reling RS                                                          Reling UZ-819

Elegancja i minimalizm nigdy nie wychodzą z mody, jednak współczesny design stawia im coraz większe wymagania. Nowe spojrzenie na ponadczasowe wzornictwo zaowocowało powstaniem niezwykle subtelnej i stylowej kolekcji uchwytów, zaprojektowanej dla tych, którzy w detalu cenią sobie lekkość, miękkość linii i wyrafinowany charakter. Ta seria to kwintesencja Elegancji przez duże E.
 

Nowe technologie w służbie designu

Dopasowanie uchwytu do frontu, mając do dyspozycji katalog czy pakiet zdjęć może sprawić niemały problem – to, co zobaczymy na fotografii, choć na pierwszy rzut oka idealne, w zestawieniu z konkretnym meblem może okazać się zupełnie nietrafione. – Rozmawiając z naszymi Klientami i wsłuchując się w ich potrzeby, doszliśmy do wniosku, że w procesie zakupowym uchwytów meblowych należy pójść o krok dalej i umożliwić im dokładne sprawdzenie, jak dany element będzie współgrał z aranżacją konkretnego pomieszczenia – podkreśla Mateusz Strzałkowski, ekspert firmy GTV. – Tak powstała aplikacja VIEW AT HOME, dzięki której, bez wychodzenia z domu, za pomocą telefonu czy tabletu możemy sprawdzić, jak uchwyty GTV prezentują się bezpośrednio na frontach konkretnych mebli – dodaje Mateusz Strzałkowski. Mechanizm działania aplikacji jest niezwykle prosty – wystarczy sparować go z naklejanym na froncie mebla markerem, skierować kamerę urządzenia na marker, i zobacz jak wybrany uchwyt prezentuje się na froncie mebla. Proste i przyjemne, ale to nie wszystko. Wybrany uchwyt możemy dowolnie obracać, powiększać, a nawet porównywać z innymi, sprawdzając, które rozwiązanie będzie stanowi idealne uzupełnienie naszej aranżacji. Wszystko w służbie wygody i zadowolenia z dobrze podjętej decyzji – podsumowuje ekspert firmy GTV.

To, jaki uchwyt meblowy wybierzemy do konkretnego frontu meblowego może mieć wpływ na odbiór całej aranżacji. Zbyt delikatny zginie na tle innych elementów, zaś wyrazisty może zaburzyć rytm całej kompozycji. Dlatego, zwłaszcza przy wyborze kolekcji minimalistycznych, wspomóżmy się oferowanymi przez producentów innowacjami, które pozwolą na doskonałe dopasowanie nawet najdrobniejszych detali wystroju. W kompozycji idealnej nie ma bowiem miejsca na błędy.

Kontakt w sprawie produktów:

GTV Poland
ul. Przejazdowa 21
05-800 Pruszków
tel. + 48 22 444 75 00
www: www.gtv.com.pl
mail: wyślij wiadomość



akcesoria meblowe: zawiasy » amortyzatory » podnośniki » prowadnice » systemy szuflad » uchwyty » wieszaki » nóżki meblowe » nogi meblowe » rolki meblowe » zamki meblowe » wyposażenie garderoby » segregatory » akcesoria kuchenne » akcesoria biurowe » elementy łączeniowe » mocowania do rur » listwy » systemy przesuwne » oświetlenie meblowe
oświetlenie: świetlówki energooszczędne » żarówki halogenowe » żarówki metalohalogenkowe » źródła światła LED » tradycyjne oprawy wnętrzowe i zewnętrzne » oprawy LED do wnętrz i zewnętrzne » lampki biurkowe » osprzęt elektroinstalacyjny


Zobacz zdjęcia w galerii GTV Poland:




Podobne artykuły
Meble z dekorem drewna

meble kuchenne

Meble z dekorem drewna

Drewno rodzime lub gatunki egzotyczne - dekory drewna dają wiele możliwości. Są też wciąż na wysokiej... więcej...

Meble kuchenne w zestawie

meble kuchenne

Meble kuchenne w zestawie

Meble kuchenne kupowane w zestawach to ekonomiczne rozwiązanie, które może sprawdzić się we wnętrzach... więcej...

Białe meble kuchenne

meble kuchenne

Białe meble kuchenne

Biel, dzięki swojej uniwersalności stała się dominującym kolorem wybieranym w aranżacjach kuchni. Wybór... więcej...