konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Okapy GLOBALO do zabudowy - praktyka, niezawodność i design - zobacz, czym zaskoczył polski producent!

data aktualizacji: 16-04-2020, 11:30

O tym, że polski design nie odstaje od światowego poziomu, najlepiej świadczą okapy GLOBALO. Polski producent dba o wzornictwo, parametry techniczne i wykonanie. Okapy GLOBALO są efektywne, ciche i mają nowoczesne rozwiązania estetyczne i funkcjonalne. Firma proponuje obecnie absolutną nowość rynkową – okapy do zabudowy w zestawie z szafką!

Okapy GLOBALO do zabudowy - praktyka, niezawodność i design - zobacz, czym zaskoczył polski producent!

Okap Globalo Silentio 80 Black

Okap do zabudowy GLOBALO Lofetti


Okap do zabudowy – wyjątkowo skryty okap

Okapy GLOBALO do zabudowy montowane są w szafce znajdującej się nad elektryczną płytą grzewczą lub kuchenką gazową. Są przez to w zasadzie całkowicie ukryte i stanowią spójną całość z zabudową meblową. Widoczna jest wyłącznie ich dolna część – płaska płyta ze stali szlachetnej lub hartowanego szkła, z elementami sterowania i przyjemnym źródłem światła.

Okapy GLOBALO do zabudowy są dopracowane estetycznie, przez co ładnie harmonizują ze spodem szafki. Dzięki oświetleniu LED-owemu lub halogenowemu zapewniają dodatkowe źródło światła. Nie trzeba zatem instalować osobno lampek pod szafką. Ich gabaryty są mniejsze od rozmiarów okapów standardowych, przez co okapy do zabudowy (wkłady do zabudowy) nie zabierają dużo przestrzeni.

Okap do zabudowy GLOBALO Retio

Okap do zabudowy GLOBALO Retio


Pełna harmonia w kuchni

Dzięki temu, że okapy do zabudowy są schowane w szafce, nie trzeba martwić się o ich zsynchronizowanie ze stylem kuchni i wyglądem pozostałych urządzeń AGD. Kuchnia zyskuje dzięki temu spójność wizualną. Sprawdza się to zwłaszcza w przypadku kuchni rustykalnych np. prowansalskich, angielskich i innych o linii romantycznej lub retro.

Ozdobny charakter mebli kłóci się w tym przypadku z dodatkowym akcentem wizualnym w postaci silnie widocznego okapu. Okapy szafkowe to także opcja dla miłośników pełnej zabudowy sprzętów kuchennych w aranżacjach nowoczesnych. Wszystkie elementy stanową wówczas zintegrowaną całość. Takie urządzenie wnętrza daje poczucie ładu i porządku.

Okap do zabudowy GLOBALO Aprico

Okap do zabudowy GLOBALO Aprico


Czystość i porządek

Okapy kuchenne do zabudowy zapewniają nie tylko czystość wizualną, ale w sposób dosłowny dbają o porządek w kuchni. Pomimo niewielkich gabarytów okapy GLOBALO do zabudowy mają dużą skuteczność absorbowania oparów z gotowania. Eliminują parę, nieprzyjemne zapachy i tłuszcz, wchłaniają też kurz i szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Modele o dużej mocy absorpcji nadają się nawet do bardzo dużych kuchni, w tym typu open space. Mniej się też brudzą, gdyż większą część urządzenia zakrywa szafka.

Okapykuchenne.pl - Okap do zabudowy GLOBALO Delico

Okap do zabudowy GLOBALO Delico


Cisza na planie

W działaniu okapu irytujący może być hałas, jaki generuje urządzenie. Okapy GLOBALO do zabudowy pracują cicho, najczęściej na poziomie nie przekraczającym 50 dB na I biegu. Umożliwia to swobodne prowadzenie rozmów, czy też słuchanie muzyki podczas gotowania i spożywania posiłków. Okapy GLOBALO cechuje cicha praca, nacisk na design i efektywność wchłaniania. Są to najbardziej pożądane - zwłaszcza do często używanej kuchni - okapy ambientowe. GLOBALO jest pionierem tego rozwiązania.

Okap do zabudowy GLOBALO Loteo

Okap do zabudowy GLOBALO Loteo


Dwa w jednym

Nasz rodzimy producent okapów wprowadził jeszcze jedną nowość. Oferuje okapy do zabudowy (okapy podszafkowe) w komplecie z szafką. Nie trzeba przez to przerabiać zwykłej szafki i martwić o precyzyjne dopasowanie otworu do wymiarów okapu. Wybór szafek jest szeroki: to 100 kolorów płyt meblowych, kilkanaście płyt akrylowych, płyt z wysokim połyskiem, w głębokim macie oraz płyty Crystal. W dokonaniu zamówienia pomaga specjalny konfigurator szafek.

Okap do zabudowy GLOBALO Insolita

Okap do zabudowy GLOBALO Insolita

Okapy GLOBALO do zabudowy spełniają  doskonale swoje zadania związane z utrzymaniem kuchni w czystości. Zaoszczędzone dzięki ich konstrukcji miejsce zawsze się przyda. Cicha i efektywna praca oraz dopracowane wzornictwo - to trzy cechy, których należy szukać w dobrze wykonanych, nowoczesnych okapach. Takich jak te od GLOBALO.

Kontakt w sprawie produktów:

Okapykuchenne.pl
ul. Hanasiewicza 15
35-103 Rzeszów
tel. 13 49 27 557 wew. 1
www: www.okapykuchenne.pl
mail: wyślij wiadomośćTypy okapów: okapy przyścienne » okapy kominowe » okapy wyspowe » okapy blatowe » okapy sufitowe » wkłady do zabudowy » okapy podszafkowe » okapy teleskopowe » okapy blatowe » akcesoria do okapów » pielęgnacja do okapów » rury do okapów » filtry do okapów

Marki okapów: okapy Amica, okapy Aeg, okapy Akpo, okapy Ariston, okapy Beko, okapy Berg, okapy Best, okapy Bora, okapy Bosch, okapy Cappini, okapy Electrolux, okapy Elica, okapy Faber, okapy Falmec, okapy  Franke, okapy Galvamet, okapy Globalo, okapy Gorenje, okapy Gutmann, okapy Kage, okapy Kernau, okapy Miele, okapy Nodor, okapy Pando, okapy Toflesz, okapy Teka, okapy Siemens, okapy Samsung, okapy Smeg, okapy Vdb

Rodzaje okapów: okap czarny, cichy okap, okap biały, okap skośny, okap okrągły, okap wkład, okap tuba, okap retro


Zobacz zdjęcia w galerii Okapykuchenne.pl
:

www.youtube.com/user/okapykuchenne
www.facebook.com/OkapyKuchenne/
www.opineo.pl/opinie/okapykuchenne-pl
www.instagram.com/okapykuchenne/
www.instagram.com/globalo/
Podobne artykuły
Jaką szerokość powinien mieć okap kuchenny

sprzęt AGD

Jaką szerokość powinien mieć okap kuchenny

Wybierając okap do kuchni powinniśmy zwrócić uwagę na jego szerokość, aby zapewnić skuteczną... więcej...

WMF Perfection. Ekspres do kawy, o którym śnią miliony

sprzęt AGD

WMF Perfection. Ekspres do kawy, o którym śnią miliony

Podnosi proces przyrządzania kawy do rangi przyjemnego rytuału. Przerwy na ulubione espresso, cappuccino,... więcej...

Czy zmywarka nie niszczy naczyń

sprzęt AGD

Czy zmywarka nie niszczy naczyń

Mechaniczna zmywarka do naczyń podczas cyklu mycia, w czasie od 30 do 150 minut bombarduje brudne naczynia... więcej...

Partnerzy

Ciarko Design

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022