REJS ma już 25 lat

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:19 – artykuł promocyjny

Dokładnie ćwierć wieku temu – w kwietniu 1993 r. Jan Rejs wyprodukował w Rypinie pierwsze uchwyty. Dobre decyzje, ciężka praca i udane inwestycje podejmowane w kolejnych latach sprawiły, że dziś REJS to prężne, cieszące się szacunkiem przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 600 osób i sprzedające swoje produkty w całej Europie.

REJS ma już 25 lat

Początki marki Rejs sięgają wiosny roku 1993, kiedy to państwo Rejs kupili pierwszą maszynę i rozpoczęli produkcję uchwytów meblowych z tworzywa sztucznego. Pierwsze lata nie były łatwe. Od samego początku firma stanowiła cel i owoc wysiłków całej rodziny. Zaangażowanie we wszystkie sfery działalności przedsiębiorstwa stworzyło podwalinę obecnej organizacji firmy, która szczyci się rodzinnymi wartościami i skupioną na społeczności lokalnej tożsamością. Dowodem tego jest przynależność przedsiębiorstwa do zaszczytnego grona Firm Rodzinnych, godło Teraz Polska, a także szereg innych nagród i wyróżnień w konkursach branżowych i konsumenckich.

REJS z godłem Teraz Polska


Ponad granicami

Dziś REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni, łazienki i garderoby. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można między innymi: carga, szuflady, rozwiązania do szafek rogowych, a także uchwyty, zawiasy, systemy organizacji i wiele innych praktycznych rozwiązań usprawniających codzienną pracę w kuchni i łazience.

Nowoczesny park maszynowy REJSNowoczesna galwanizeria REJS

REJS to również prężna sieć 25 punktów handlowych, które wyróżniają się szerokim asortymentem i profesjonalną obsługą. Sieć obejmuje sklepy zlokalizowane w różnych częściach Polski, a także specjalne oddziały w Rosji, Wielkiej Brytanii i na Litwie, które dodatkowo usprawniają eksport i dystrybucję w tych krajach. Bo dziś REJS to nie tylko lokalna firma, ale marka obecna na wielu rynkach. Produkty z Rypina eksportowane są m.in. do Niemiec, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Francji, Rosji, Australii, a nawet – Iraku i Arabii Saudyjskiej.


Świętujmy razem

Główne obchody Jubileuszu 25-lecia REJS odbędą się podczas jesiennych targów Warsaw Home. Podczas tego branżowego spotkania odbędzie się m.in. wyjątkowy pokaz kulinarny. Już dziś zapraszamy Państwa na to wydarzenie.

Zaś w czerwcu pracownicy i partnerzy REJS spotkają się na pikniku rodzinnym w Rypinie. Wśród atrakcji znajdą się ciekawe propozycje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W programie m.in. zawody sportowe, konkursy, smaczne jedzenie i występy muzyczne.

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Franke Box Center z kolejną nagrodą

wieści z branży

Franke Box Center z kolejną nagrodą

Box Center otrzymał nagrodę w konkursie „Kuchnia – Wybór Roku 2019”. Wielofunkcyjny... więcej...

Rewolucja w projektowaniu wnętrz warta p/Poznania

wieści z branży

Rewolucja w projektowaniu wnętrz warta p/Poznania

Ostatnie nowości autorstwa CAD Projekt K&A są szczególne z uwagi na wiele aspektów. Kreowano... więcej...

Śnieżka uruchomiła sprzedaż na Allegro

wieści z branży

Śnieżka uruchomiła sprzedaż na Allegro

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów, którzy urządzają lub remontują dom, Śnieżka... więcej...