konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

patron działu Meble kuchenne Peka

Krótka historia marki RUST z pobytu na targach MEBLE POLSKA 2018

data aktualizacji: 23-10-2019, 06:53

Za nami targi Meble Polska 2018 w Poznaniu. To niezwykłe wydarzenie, które odbyło się w Poznaniu między 6 a 9 marca, odwiedziło ponad 20.000 zwiedzających z ponad 50 krajów. To największa i najbardziej kompleksowa prezentacja oferty polskiego przemysłu meblarskiego na świecie. Wśród wystawców tegorocznej edycji obecni byli wszyscy najważniejsi polscy producenci zainteresowani poszukiwaniem nowych, eksportowych kontaktów biznesowych. Oferta tegorocznych targów meblowych w Poznaniu była bardzo urozmaicona. Obok mebli z płyty meblowej na stoiskach można było zobaczyć wiele ciekawych kolekcji ze szlachetnych materiałów oraz najważniejsze marki meblowe z klasy premium. Wśród nich nie mogło zabraknąć marki RUST, która w tym roku obchodzi swoje 50-lecie i z tej okazji zabiera nas w sentymentalną podróż do miejsc, w których marka rozwijała swoje skrzydła.

Krótka historia marki RUST z pobytu na targach MEBLE POLSKA 2018

- W jubileuszowym dla Nas roku, nie tylko z sentymentu, ale również w związku z planami biznesowymi, postanowiliśmy powrócić do tradycji i pokazać naszą najnowszą kolekcję właśnie w Poznaniu. To tu rozpoczęliśmy świętowanie naszej rocznicy, zapraszając wszystkich do zapoznania się z naszą najnowszą kolekcją ORE COLLECTION, która nie tylko jest podsumowaniem naszej 50-letniej pracy, ale również pokazuje, że marka RUST dzisiaj to idealny partner, dla tych którzy mierzą wysoko i razem z nami chcą kreować trendy na rynku. - dodaje Patryk Rust.

Od października tamtego roku, marce RUST przyświeca hasło: Dom zaczyna się tutaj i dokładnie taka myśl nasuwała się wszystkim zwiedzającym, którzy odwiedzili stoisko firmy RUST. Przestrzeń stoiska wypełniona domową atmosferą, najwyższej jakości rozwiązaniami i nowościami tworzyła miejsce przypominające prawdziwy Dom. Dopracowano tu każdy, nawet najmniejszy szczegół - kolory, dodatki, a nawet dźwięk i światło tworzyły spójną całość i uzupełniały się nawzajem.

- Zależało nam na przedstawieniu wachlarza możliwości, który stoi za marką RUST. W codziennej pracy często stajemy przed wyzwaniem zaprojektowania nie tylko wnętrza kuchennego, ale również pozostałych pomieszczeń. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprezentować wnętrza, w których aranżacji możemy być partnerem dla naszych przyszłych klientów. - komentuje Marcin Fatyga, CDO marki Rust.

Pierwsza ekspozycja pokazywała wnętrze kuchni połączone ze strefą living room'u. Kuchnia z kolekcji ORE COLLECTION - R3 to wnętrze nacechowane awangardowymi i wyrafinowanymi rozwiązaniami. Minimalistyczna w swojej formie przestrzeń inspirowana wysublimowanymi obrazami z filmów Toma Forda została wykończona szlachetnymi materiałami i subtelnie ukrytą technologią. Wielowarstwowe autorskie wykończenie lakiernicze dające efekt metalicznego złota oraz spiek kwarcowy o niezwykłym deseniu zastosowany nie tylko na wyspie, ale także na panelach naściennych, stworzyły komplementarną przestrzeń wypełnioną elegancją i dobrym smakiem. Całość założeń zespołu projektowego dopełniła mosiężna lampa, ażurowe formy siedzisk oraz uchwyty wykonane ręcznie z naturalnego szczotkowanego mosiądzu - wszystko autorstwa marki RUST.

- W tym projekcie od początku wiedzieliśmy jak chcemy pokazać naszą kuchnię. Wszelkie dodatki, zastosowane materiały czy autorskie rozwiązania są dowodem na to, że nie znamy drogi na skróty, tylko konsekwentnie i bezkompromisowo trzymamy się wyznaczonych celów i realizujemy je z należytą starannością. - dodaje Patryk Rust, współwłaściciel firmy.

Kuchnia ORE COLLECTION R3 - ernestrustKuchnia ORE COLLECTION R3 - ernestrust

Prosta w swojej formie bryła wież kuchennych, poza wysokiej klasy sprzętem agd kryje w sobie szereg praktycznych rozwiązań takich jak: dodatkowy blat roboczy, system przechowywania, czy choćby pomysłowo wkomponowany system umożliwiający zasilanie urządzeń mobilnych. Wnętrze wyspy dopełniają ultra nowoczesne stalowe systemy szuflad w kolorze czarnym, wyścielane elegancką matą o podwyższonej wytrzymałości. Do dyspozycji znajdziemy tu również szereg praktycznych i niezwykle eleganckich urządzeń klasy premium, takich jak: zmywarka na wysokości, urządzenie do przygotowywania kawy, inteligentny piekarnik czy luksusowa chłodziarka do wina.


Miedziana elegancja

Romantyczne wnętrze kuchenne z premierowym, innowacyjnym wykończeniem lakierniczym, dającym efekt metalicznej miedzi, to druga z propozycji zaprezentowana na targach w Poznaniu. Z pozoru trudny materiał, pasujący raczej do dużych loftowych przestrzeni idealnie sprawdził się w małej, stylowej kuchni z nutą nowoczesności. Klasycznego kontekstu nadają atłasowe szarości delikatnie stylizowanych frontów wież meblowych i szafek dolnych, ozdobionych uchwytami w wykończeniu miedzi szczotkowanej. Tym co łączy nowoczesną miedź i klasyczną zabudowę są elementy blatu i okładzin ściennych wykonane z kwarcu o modnym i malowniczym użyleniu w stonowanej bieli. To kameralne i przytulne pomieszczenie, dzięki przemyślanej kompozycji mieści w sobie niezbędne cechy nowoczesnej, ergonomicznej i funkcjonalnej kuchni do niewielkich przestrzeni.

Kuchnia ernestrust

- Nie ukrywam, że od początku wiedziałem, że kuchnia ta będzie budzić sporo emocji wśród zwiedzających. Całość wygląda magicznie. Dopełniona kryształową aranżacją i klasycznymi krzesłami kompozycja przenosi nas do świata paryskich kamienic. Efekt ten udało się uzyskać dzięki zastosowaniu ponadprzeciętnej wysokości szafek górnych oraz sztukaterii nadszafkowej. - komentuje CDO, Marcin Fatyga.


Męski punkt widzenia

Ostatnim wnętrzem, które mogliśmy podziwiać na stoisku RUST było wnętrze garderoby. To właśnie ta przestrzeń pokazuje, że RUST to partner, z którym można realizować wszystko - bogactwo detali i zastosowanych rozwiązań, nie tylko w całości prezentuje kunszt i rzemiosło, z którego wyrosła firma RUST, ale również umiłowanie do najwyższej jakości materiałów oraz designu na światowym poziomie.

garderoba ernestrustgarderoba ernestrust

- Cieszymy się, że na tak niewielkiej przestrzeni udało nam się zaprezentować szereg komfortowych i ekskluzywnych rozwiązań do przechowywania ubrań, bielizny, biżuterii i różnego rodzaju akcesoriów. Naszym głównym produktem, na którym opieramy naszą historię i główną specjalizacją są wnętrza kuchenne, i tak pozostanie, natomiast mając na uwadze dzisiejszy rynek i jego wymagania, chcemy pokazać, że RUST to firma, z którą można realizować znacznie więcej. - dodaje Patryk Rust.

garderoba ernestrustgarderoba ernestrust

Na szczególną uwagę zasługuje kompaktowa wyspa z wygodnym siedziskiem i szeregiem oryginalnych szuflad wykończonych z dbałością, o każdy, nawet najmniejszy detal. Dodatkowo szuflady prezentują bardzo awangardowe fronty wykończone atłasowym lakierem w połączeniu z innowacyjną, naturalną skórą, pieczołowicie selekcjonowaną i przygotowaną do stosowania w projektach wnętrz.

Zaprezentowane wnętrza firmy RUST zostały dopełnione aranżacją i meblami partnerów firmy RUST, dzięki czemu udało się uzyskać niewiarygodny efekt wnętrza wypełnionego blaskiem, magią i nowoczesną technologią. Dowodem i potwierdzeniem sukcesu marki RUST na targach Meble Polska 2018 w Poznaniu są zdobyte nagrody: MEDAL ACANTHUS AUREUS za stworzenie stoiska najbardziej sprzyjającego realizacji strategii marketingowej oraz nagrody przyznanej z okazji 50-lecia działalności firmy.

- To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Nie ukrywam, że za sukcesem naszej firmy stoi zespół świetnych specjalistów, ekspertów, ale przede wszystkim pasjonatów i miłośników rzemieślnictwa w najlepszym wydaniu i designu na światowym poziomie. Gdyby nie Ci ludzie, nigdy nie udałoby się zrealizować założonej koncepcji. Te nagrody to przede wszystkim ich zasługa i dlatego to im należą się dzisiaj największe podziękowania. - komentuje Anna Domin, Marketing Manager.

Produkcja mebli w Polsce jest dzisiaj istotną częścią naszej gospodarki. Od ponad 25 lat obserwuje się dynamiczny rozwój produkcji mebli w Polsce. To również czwarta co do wielkości grupa towarów eksportowych, dlatego bardzo ważne jest promowanie i mówienie o tych, którzy za tymi liczbami stoją, tym bardziej, że są to marki wypełnione rodzinną tradycją , ciężką pracą i wielką wyobraźnią do tworzenia rzeczy naprawdę wyjątkowych.

Kontakt w sprawie produktów:

ernestrust
ul. Rolna 13
46-375 Pludry
tel. 34 353 74 85
Sekretariat ogólny: 34 353 74 85
www: www.rust.pl
mail: wyślij wiadomośćprojektowanie i tworzenie nowoczesnych, designerskich i eleganckich wnętrz kuchennych z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła
 

Zobacz zdjęcia w galerii ernestrust:

kuchnia ernestrustkuchnia Rust R5 Q4Kuchnia RUSTKuchnia RustKuchnia Rust
Podobne artykuły
Meble z dekorem drewna

meble kuchenne

Meble z dekorem drewna

Drewno rodzime lub gatunki egzotyczne - dekory drewna dają wiele możliwości. Są też wciąż na wysokiej... więcej...

Meble do kuchni w ciemnych kolorach

meble kuchenne

Meble do kuchni w ciemnych kolorach

Ciemne kolory są eleganckie, wnoszą nonszalancję do wnętrza i dają poczucie luksusu. Jeśli zdecydujemy... więcej...

Dekoracyjna podpórka do półek wolnowiszących

meble kuchenne

Dekoracyjna podpórka do półek wolnowiszących

Kalabrone to dekoracyjna podpórka do półek wolnowiszących stworzona przez znaną i cenioną... więcej...