Capella Precious - szklano-granitowe zlewozmywaki z patchworkowym wzorem

data aktualizacji: 08-02-2018, 06:24 – artykuł promocyjny

Precious to limitowana linia luksusowych zlewozmywaków firmy Deante, która dołączyła do znanej już kolekcji Capella. Cechą wspólną wszystkich zlewów Capella jest połączenie dwóch odmiennych materiałów - eleganckiego granitu, z którego wykonana jest ich komora oraz hartowanego szkła pokrywającego górną warstwę - ramę oraz ociekacz. Kolekcja Precious uzupełnia dostępne dotychczas minimalistyczne wzory – kodu kreskowego, betonowych bloków, nazw miast i heksagonów, o nowe niezwykle efektowne motywy - modny patchwork z wyraźną nutą etno, w wykończeniu barwnikami z dodatkiem metali szlachetnych.

Capella Precious - szklano-granitowe zlewozmywaki z patchworkowym wzorem

Biżuteryjny blask i wysokiej klasy wykończenie Capelli Precious docenią nawet najbardziej wymagający klienci i esteci – mówi Michał Łój, projektant i Product Design Manager w firmie Deante. – Luksusowe wzory będą harmonizować z wnętrzami w stylu orientalnym, glamour, lub stanowić kontrast dla monochromatycznej kuchni – możliwości aranżacyjnych jest wiele.

Capella Precious dostępna jest w trzech kolorach: lustrzano-platynowym, złotym oraz miedzianym z mieniącymi się drobinkami. Delikatny połysk ma także czarna komora zlewozmywaka, wykonana z granitu z dodatkiem anytybakteryjnych jonów srebra i metalicznych drobinek. Całości dopełniają eleganckie czarne lub polerowane detale: sito odpływu, korek automatyczny oraz przelew.


Niezawodna technologia

Zlewozmywaki Capella są w całości produkowane w Polsce. Górna część wykonana jest zkła hartowanego i laminowanego o grubości aż 8 mm, posiadającego 5-krotnie wyższą odporność od szkła standardowego. Motyw graficzny jest drukowany ręcznie na spodniej stronie szkła, a następnie pokrywany pastą z dodatkiem szlachetnych metali. Zastosowana technologia skutecznie chroni druk przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Do wytworzenia komór zlewozmywaków wykorzystano mieszankę granitu i żywicy z metalicznymi drobinkami. W celu ochrony przed rozwojem drobnoustrojów ich powierzchnię pokryto antyseptyczną powłoką. Granit jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny. Dla wygody użytkowników wszystkie modele Capella są wyposażone w syfon o specjalnej kompaktowej konstrukcji, tzw. spacesaver, który pozwala zyskać dodatkowe miejsce w szafce pod zlewozmywakiem.

Deante Capella Precious - szklano-granitowy zlewozmywak platynowy z efektem lustrzanym

Zlewozmywak Capella Precious (ZSC_GP2C)
Kolor: platinum (platynowy z efektem lustrzanym)
Sugerowana cena brutto: 2 799 zł

Deante Capella Precious - szklano-granitowy zlewozmywak złoty

Zlewozmywak Capella Precious (ZSC_GG2C)
Kolor: gold (złoty)
Sugerowana cena brutto: 2 799 zł

Deante Capella Precious - szklano-granitowy zlewozmywak miedziany z mieniącymi drobinkami

Zlewozmywak Capella Precious (ZSC_GM2C)
Kolor: copper (miedziany z mieniącymi drobinkami)
Sugerowana cena brutto: 2 799 zł

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. (42) 638 30 00; +48 800 242 515
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante
Podobne artykuły
Czarny zlewozmywak granitowy do modnej kuchni

zlewozmywaki

Czarny zlewozmywak granitowy do modnej kuchni

Nowoczesne aranżacje kuchni, poza eleganckimi meblami i blatami, wymagają także zadbania o pasujące do... więcej...

Jaki zlewozmywak

zlewozmywaki

Jaki zlewozmywak

Planując remont kuchni, wcześniej czy później staniemy przed koniecznością wyboru zlewozmywaka.... więcej...

Granitowy zlewozmywak w kuchni

zlewozmywaki

Granitowy zlewozmywak w kuchni

Jakimi detalami aranżacji można podkreślić charakter współczesnej, ekologicznej kuchni? Żyjemy... więcej...