Perłowy konkurs dla projektantów wnętrz i kropka

data aktualizacji: 29-12-2017, 08:49 – artykuł promocyjny

4 stycznia kończy się już szósta edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor”. Wśród ogromnej ilości tego typu konkursów dla projektantów, to właśnie ten jeden jest konkretny i nietypowy, a przez to również popularny. Dlatego warto go wybrać!

Perłowy konkurs dla projektantów wnętrz i kropka

Popularny

 

„Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor”,  organizowany od 2013 r. , jest częścią bardzo prestiżowego plebiscytu. PERŁY CERAMIKI UE mają już trzynastoletnią tradycję, a jego celem jest promowanie dostępnych na polskim rynku płytek ceramicznych polskich i zagranicznych producentów, wyróżniających się wzornictwem i parametrami technicznymi. Nominowane w poszczególnych edycjach plebiscytu i nagrodzone kolekcje płytek ceramicznych są prezentowane w czasopiśmie i na stronie www.plytkiceramiczne.info.pl. Poznańska firma CAD Projekt K&A wspólnie z jego organizatorami  poszukiwali receptury na przybliżenie tej inicjatywy grupie, która najlepszymi produktami powinna być zainteresowana najbardziej. Stąd pomysł i idea konkursu dla projektantów i architektów wnętrz, którzy korzystają co roku z najlepszych i najnowszych produktów w branży płytek ceramicznych i okładzin ściennych.

 

Konkretny

 

„Cadowsko – perłowy” konkurs utrzymał taką samą formułę od narodzin. Jak coś działa, to po co to zmieniać? Zasady konkursu są takie same, jednak projektanci i architekci wnętrz z każdym rokiem pracują z innym produktem i to najlepszym w branży płytek ceramicznych. Co roku wygrywają też zupełnie inne projekty konkursowe, odzwierciedlające najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz. Produkt, który musi się znaleźć w projekcie jest jasno określony, ale już rodzaj, styl i metraż pomieszczenia do zaprojektowania to zupełna dowolność. Jedyną granicą w tym przypadku jest wiedza i wyobraźnia użytkowników oprogramowanie stworzonego przez CAD Projekt K&A.

Dwa etapy tego konkursu są zaplanowane tak, aby najpierw przybliżyć projektantów do produktów, z którymi będą później projektować dowolne wnętrza. W tegorocznym pierwszym etapie konkursu tytułami „Perły Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017” zostały wyróżnione kolekcje:


Projektanci i architekci wnętrz, korzystający na co dzień z takich programów jak CAD Decor PRO czy CAD Decor, postawili na te trzy awangardowe i  wyraziste kolekcje płytek. Od maja do listopada CAD Projekt K&A zorganizował trzy głosowania, prosząc o opinie i wytypowanie najlepszych kolekcji swoich klientów. Za każdym razem i jak co roku przygotowywał dla swoich klientów wyjątkową bazę płytek, nominowanych przez profesjonalne jury. Na koniec listopada powstała natomiast baza zawierająca wszystkie nominowane kolekcje płytek: baza PERŁY CERAMIKI UE 2017. Można ją pobierać ze strony internetowej producenta – CAD Projekt K&A czy na stronie konkursowej: http://konkurs.plytkiceramiczne.info.pl/, jest również dostępna w najnowszych wersjach programów CAD Decor, CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych.

 

Przesłanie zgłoszenia do konkursu możliwe jest tylko i wyłącznie przez stronę internetową: http://konkurs.plytkiceramiczne.info.pl/twoj-projekt/.

 


Dla zwycięzców „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor” przewidziano następujące nagrody:

  • nagroda główna: 4500 zł brutto oraz bon o wartości 3333 zł brutto do wykorzystania na zakup dowolnej aplikacji lub usług w CAD Projekt K&A
  • nagroda druga: 2250 zł brutto oraz dwudniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A
  • nagroda trzecia: 1150 zł brutto oraz jednodniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A

 

Nietypowy

 

W przypadku tego konkursu projekt wnętrza nie jest wykonywany „wokół” jednego konkretnego produktu lub marki. Przy wsparciu profesjonalistów jest skupiony na jednej, konkretnej branży. W tym przypadku jest to branża płytek ceramicznych i okładzin ściennych, która również dzięki tej inicjatywie, przestała się kojarzyć tylko i wyłącznie z projektowaniem łazienek. Organizatorzy „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor” oraz producenci biorący udział w PERŁACH CERAMIKI UE od lat, przedstawiają projektantom najlepsze produkty, tłumaczą jak ich używać i zapraszają do swojego świata. Zwieńczeniem „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor” i plebiscytu PERŁY CERAMIKI UE jest uroczysta gala, na której producenci najlepszych produktów i twórcy najmocniejszych marek mogą się zainspirować tym co pokażą  im projektanci. A projektanci z kolei skorzystać z nietypowej okazji do nawiązania współpracy i bardzo konkretnej, „projektowej” nici porozumienia.


 

Kontakt w sprawie produktów:

CAD Projekt K&A Spółka z o.o.
ul. Rubież 46
61-612 Poznań
tel. 0 801 000 269; +48 61 662 38 83
www: www.cadprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomośćprogramy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz: CAD Decor PRO - program do projektowania dowolnych wnętrz » CAD Decor - program do projektowania wnętrz ze specjalizacją na łazienki » CAD Kuchnie - program do projektowania kuchni » CAD Kuchnie MAX - program do projektowania kuchni i mebli kuchennych » CAD Rozkrój - program do rozkroju mebli


facebook.com/CADProjektKA
youtube.com/user/cadprojekt
twitter.com/CadProjektKA
plus.google.com/+cadprojekt
Podobne artykuły
Studio Prostych Form z nowym salonem w Fabryce Koronek

wieści z branży

Studio Prostych Form z nowym salonem w Fabryce Koronek

W prestiżowej lokalizacji, w starej Fabryce Koronek, przy ulicy Burakowskiej 5/7 w Warszawie 15 listopada... więcej...

Śnieżka wsparła wydanie kolorowej płyty

wieści z branży

Śnieżka wsparła wydanie kolorowej płyty

W paletach kolorystycznych oferowanych przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA farb odnajdziemy... więcej...

Dzbanek Aquaphor Onyx w Biedronce

wieści z branży

Dzbanek Aquaphor Onyx w Biedronce

Już od 18 grudnia świąteczna promocja nowego dzbanka ONYX + 3 wkłady filtrujące wzbogacające wodę w... więcej...