patron działu Meble kuchenne Peka

Koniec z niewykorzystaną przestrzenią pod zlewem

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:22 – artykuł promocyjny

W poszukiwaniu dodatkowej przestrzeni w kuchni warto rozejrzeć się, gdzie jej najwięcej marnujemy. Taką lukę często posiadamy właśnie w szafce pod zlewem. Firma REJS podpowiada, jak taką dodatkową przestrzeń wygospodarować.

Koniec z niewykorzystaną przestrzenią pod zlewem

W każdej kuchni właściwie zawsze przydałoby się więcej miejsca do przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Przestrzeń pod zlewem często wygląda tak samo u wielu osób. Jest tam miejsce na kosz na śmieci, czasem wygospodarowana jest też przestrzeń na środki czystości. I tyle! Do tego sposób organizacji polega na ustawieniu tego wszystkiego na dole szafki. Wyżej jest… pustka. I właśnie tą pustką zajęli się eksperci REJS.

Jak powszechnie wiadomo dodanie półki nad koszem utrudniłoby wyrzucanie śmieci. Co zatem zrobić by nie marnować tak cennej przestrzeni? Istnieje sposób, aby tę wolną przestrzeń zagospodarować, tworząc tym samym miejsce dla dodatkowych przedmiotów – np. szczotek i szufelek, gąbek do zmywania, gumowych rękawic, worków na śmieci itp. Wystarczy wybrać szuflady pod zlew Comfort Box marki REJS.

Szuflada Comfort Box - front i wewnętrzna

 

Każdy centymetr szafki do wykorzystania

 

Szuflady Comfort Box pod zlew:

  • są z pełnym wysuwem i miękkim dociągiem
  • są bardzo praktycznym rozwiązaniem, pozwalającym na wykorzystanie miejsc zazwyczaj nieużywanych
  • są specjalnie wyprofilowane, dostosowane do rur odpływowych
  • sprawdzą się właściwie w każdej kuchni
  • występują w dwóch wersjach – frontowej i wewnętrznej, dzięki czemu możemy wybrać produkt skrojony na miarę naszych potrzeb, idealnie pasujący do całej kuchennej aranżacji.


W wielu domach kosze na śmieci ustawione pod zlewem przeznaczone są tylko na odpady zmieszane. Na pojemniki do segregacji odpadów nie wystarcza już miejsca, więc muszą znaleźć się gdzie indziej. W przypadku zastosowania Comfort Box możemy to zmienić. Pod wspomnianą szufladą pod zlew możemy umieścić szufladę głęboką, do której wstawimy pojemniki do segregacji odpadów (je także znajdziemy w ofercie REJS). Dzięki pełnemu wysuwowi – mamy do nich bezproblemowy dostęp. Ładowność pojemników wynosi do 20 kg. Dodatkowo, system jest skonstruowany tak, żeby wyeliminować nieprzyjemny zapach śmieci.


 

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Materiał na fronty kuchenne - jaki najtrwalszy

meble kuchenne

Materiał na fronty kuchenne - jaki najtrwalszy

Wygląd frontów kuchennych odgrywa pierwszoplanową rolę, ponieważ w dużej mierze rzutuje na styl... więcej...

Sposób na kuchenne szafy

meble kuchenne

Sposób na kuchenne szafy

Pojemne, duże szafy sprawdzają się nie tylko w sypialni czy garderobie, ale są idealnym rozwiązaniem... więcej...

Uchwyty do mebli w stylu retro

meble kuchenne

Uchwyty do mebli w stylu retro

Uchwyty do mebli oraz gałki meblowe w stylu retro przeznaczone są przede wszystkim do mebli stylowych, wykonanych... więcej...