konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

stopka patrona Electrolux

Okapy i płyty indukcyjne Franke Smart

data aktualizacji: 13-01-2020, 09:54 – artykuł promocyjny

Firma Franke, chcąc usprawnić i ułatwić gotowanie, uzupełniła kolekcję urządzeń kuchennych Franke Smart o okapy ścienne i aż 6 modeli płyt indukcyjnych w kolorze czarnym i białym.

Okapy i płyty indukcyjne Franke Smart

Okapy ścienne Smart Flat to urządzenia o zaskakująco minimalistycznej, prostej bryle. Mają one niezwykłą moc oczyszczania powietrza z zapachów gotowania, w trybie pracy intensywnej do 500 m3 w ciągu godziny.  Okapy Smart Flat dostępne są w szerokości 60 lub 90 cm, przystosowane są do pracy w obiegu zamkniętym. Front okapów Smart Flat  wykonany jest z czarnego lub białego szkła oraz stali szlachetnej. Urządzenia posiadają funkcję sterowania dotykowego - Touch control, która sprawia, że obsługa okapu jest niezwykle prosta i szybka. Warto zwrócić uwagę, że okapy serii Smart Flat posiadają energooszczędne oświetlenie LED, którego neutralna barwa jest dobrze przyswajalna przez ludzkie oko i doskonale sprawdza się w strefie gotowania.

okap ścienny Franke Smart Flatokap ścienny Franke Smart Flat

Funkcjonalnym dopełnieniem okapów Smart Flat są płyty indukcyjne z ciekawie zaprojektowanymi oznaczeniami pól grzewczych. Najnowsze modele płyt w wymiarach 30, 60 i 80 cm oferują odpowiednio 2, 3 lub 4 pola grzewcze. Wszystkie wyposażone są w programowany czas pracy pola, minutnik, wskaźnik ciepła resztkowego oraz blokadę przed dziećmi. Wysokie standardy techniczne w zakresie efektywności i funkcjonalności urządzeń zostały doskonale połączone z minimalistycznym wzornictwem. Przestrzeń kuchenna z dopasowanymi wzorniczo okapami i płytami z linii Smart jest spójna i harmonijna, co sprzyja komfortowi pracy.

płyta indukcyjna Franke Smartpłyta indukcyjna Franke Smart

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Jaki okap do kuchni z wyspą

sprzęt AGD

Jaki okap do kuchni z wyspą

Kuchnia z otwartą przestrzenią to bardzo modny trend w aranżacji wnętrz. W przypadku wyboru takiego wystroju... więcej...

Pięć klasyków Franke, które wygrywają #10yearschallenge

sprzęt AGD

Pięć klasyków Franke, które wygrywają #10yearschallenge

Od początku roku social media żyją akcją #10yearschallenge. Miliony odsłon hasztagu pokazały nie tylko... więcej...

Blender ręczny czy kielichowy - jaki wybrać

sprzęt AGD

Blender ręczny czy kielichowy - jaki wybrać

Blender to urządzenie wielofunkcyjne, które z pewnością przyda się w każdej kuchni. Jest niezastąpiony... więcej...

Partnerzy

Electrolux        Laveo

Falmec Ronic

Hafele    Franke

Emako  Okapykuchenne.pl