konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Zlewozmywaki Franke Kanon - piękno tkwi w prostocie

data aktualizacji: 24-01-2022, 08:02 – artykuł promocyjny

"Im mniej, tym lepiej" to zasada, której od lat hołduje firma Franke, tworząc urządzenia kuchenne o minimalistycznej formie, ale zawsze z użyciem materiałów wysokiej jakości. Charakter stylistyczny firmy Franke doskonale odzwierciedla zlewozmywak Kanon. Wykonana z wysokiej jakości kompozytu granitowego Fragranit+, komora do podbudowy o prostej, ascetycznej bryle stanowi kwintesencję szwajcarskiego stylu projektowania przedmiotów użytkowych.

Zlewozmywaki Franke Kanon - piękno tkwi w prostocie

Kwadratowa osłona odpływu, wykonana ze stali szlachetnej podkreśla minimalistyczny styl zlewozmywaka Kanon.  Uwagę zwraca również mały promień zaokrąglenia (10 mm), który sprawia, że zlewozmywak wygląda nowocześnie i łatwo go utrzymać w czystości. Duża, wygodna, przestronna komora ułatwia mycie naczyń oraz dużych kuchennych przedmiotów, takich jak np.: blachy do pieczenia. Specjalnie zaprojektowana wewnętrzna krawędź pozwala na komfortowe korzystanie z rollmaty i wkładki ociekowej. Rozwiązania te umożliwiają dwa poziomy pracy, zwiększając tym samym funkcjonalność komory.

Zlewozmywaki Kanon wyposażone zostały w nowoczesny korek automatyczny Flow Pro, sterowany przyciskiem Easy Click, w wykończeniu ze stali szlachetnej. Został on zaprojektowany w taki sposób, by komponował się z geometryczną formą i podkreślał ich klasyczny styl. Aby uzyskać dostęp do odpływu wody, wystarczy w prosty sposób zdemontować maskownicę.

Franke KanonKanonFranke Kanon

Zlewozmywak dostępny jest w jednym z siedmiu stonowanych kolorów, inspirowanych barwami ziemi: białym polarnym, cappuccino, grafitowym, kamiennym szarym, orzechowym, onyx, czarny mat. Połączenie naturalnej kolorystyki z eleganckim wykończeniem sprawia, że zlewozmywaki Franke Kanon świetnie sprawdzają się we wnętrzach otwartych na salon. Możemy zamontować je również na wyspie kuchennej, dobierając jedną z wielu dostępnych modeli baterii kuchennych Franke.

Komfort codziennego korzystania ze zlewozmywaka Kanon zwiększają praktyczne akcesoria dodatkowe: wkładka ociekowa, rollmata i drewniana deska do krojenia (oferowane za dopłatą).

Dobry projekt w połączeniu z materiałem wysokiej jakości dają gwarancję, że zlewozmywak Kanon posłuży nam przez lata, pozostając piękny w swojej prostocie.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:

Franke AGDFranke - baterie kuchenneFranke - zlewozmywakiFranke - AGDFranke - baterie kuchenne

Podobne artykuły
Zlewozmywak stalowy czy granitowy?

zlewozmywaki

Zlewozmywak stalowy czy granitowy?

Niezależnie od tego jakiej wielkości jest nasza kuchnia, nie może w niej zabraknąć strefy zmywania z... więcej...

Zlewozmywaki dwukomorowe - przegląd oferty producentów

zlewozmywaki

Zlewozmywaki dwukomorowe - przegląd oferty producentów

Projektowanie kuchni stanowi duże wyzwanie. Zlew jest elementem, z którego korzystamy wielokrotnie... więcej...

Zlewozmywaki Deante ze znakiem must have 2016

zlewozmywaki

Zlewozmywaki Deante ze znakiem must have 2016

Zlewozmywaki granitowe z kolekcji Andante otrzymały wyróżnienie w konkursie „must have 2016”,... więcej...