Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Styl skandynawski z Raw Decor

artykuł promocyjny

O stylu skandynawskim można powiedzieć wiele, ale jedno jest pewne zdobył nasze serca i z pewnością już na stałe wpisał się w aranżacje wnętrz, do których się wraca z sentymentem. Jest bardzo subtelnym łącznikiem nowoczesnego minimalizmu oraz urokliwych dodatków nawiązujących do tradycji i klasyki. 

Styl skandynawski z Raw Decor
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Skandynawskie wnętrza uwodzą prostą i czystą formułą, a naturalne tworzywa mają niepowtarzalny urok. Typowa kolorystyka skandynawskich przestrzeni kojarzona jest z naturą. Przeważają biele, szarości i różne odcienie beży. Wnętrza wykończone mozaika w jasnej kolorystyce i minimalistycznych formach dają wrażenie większej przestrzeni – biel odbija światło i rozświetla pomieszczenia.


                      jodełka biała                         mini cegiełka biała                    mini cegiełka jasnoszara
                       szkliwiona                                szkliwiona                                   szkliwiona


        heksagony duże                        heksagony duże                           heksagony duże          
  Light Moss szkliwione                     białe matowe                          jasnoszare matowe      

fot.: Mozaiki ceramiczne Raw Decor   


Ściany i podłogi wykończone w stylu skandynawskim to najczęściej jasne, proste płytki, takie jak na przykład mozaiki marki Raw Decor. Bogata oferta pozwoli stworzyć wnętrze w stylu scandi według potrzeb klienta. Prosta, minimalistyczna ceramika z typowym dla północnego designu zestawieniem form, idealnie pasuje do wnętrzach kuchennych i łazienkowych, zarówno tych małych, jak i o dużym metrażu. W kolekcjach możemy wyróżnić mozaiki takie jak:

  • Jodełka,
  • Mini Cegiełka
  • Hexagon

Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w wersji szkliwionej i matowej. Kolekcja wykończone są z dbałością o każdy szczegół, co ułatwia wprowadzeniu harmonii i spokoju - tak charakterystycznych dla wnętrz w stylu skandynawskim. Klimat pomieszczeń inspirowanych stylistyką północną potrzebuje kanciastych kształtów, prostych linii i jasnej oprawy kolorystycznej. Wszystkier te cechy wynikają z zamiłowania do natury, która dopełni całość, podkreślając design wnętrza. Styl skandynawwski ułatwia także zachowanie funkcjonalności, co w kuchni i łazience jest szczególnie ważne.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Raw Decor
ul. Dąbrowskiej 10A
97-500 Radomsko
tel. +48 880 836 836
www: www.rawdecor.pl
mail: wyślij wiadomośćpłytki ceramiczne i kamienne: ścienne » podłogowe » kuchenne » łazienkowe » stołki ceramiczne

Zobacz zdjęcia w galerii Raw Decor:

mozaika Raw Decormozaika Raw Decormozaika Raw Decormozaika Raw Decor

Raw Decor Facebook   Raw Decor instagram   Youtube Raw Decor

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram