konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

stopka patrona Electrolux

Robot 3.0 Electrolux PUREi9 - odkurzacz trzeciej generacji

data aktualizacji: 21-02-2020, 11:38 – artykuł promocyjny

„Nowy porządek odkurzania” to wrześniowa kampania marki Electrolux, której celem jest promocja niestandardowego urządzenia o innowacyjnych cechach - robota sprzątającego 3.0 Electrolux PUREi9. Głównym elementem graficznym akcji promującej jest intrygujący, niebieski trójkąt.

Robot 3.0 Electrolux PUREi9 - odkurzacz trzeciej generacji

 

„Nadchodzi nowy porządek’’

Zapowiedź nowego porządku to hasło kampanii reklamowej z tajemniczym symbolem niebieskiego trójkąta w tle. Była to pierwsza digitalowa faza rozpoczynająca kampanię najnowszego urządzenia Electrolux. Jej celem było zaintrygowanie i poinformowanie konsumentów o nadchodzącym przełomie technologicznym w kategorii odkurzaczy. Następnie kampania przeszła w fazę promującą przedsprzedaż, aż do regularnych działań komunikujących innowacyjne rozwiązania zastosowane w robocie PUREi9.

Kluczowym założeniem było podkreślenie nowatorskich rozwiązań takich jak:

  • opatentowana przez Electrolux inteligentna technologia 3D Vision™, która pozwala na skanowanie układu mieszkania w trzech wymiarach oraz tworzenie cyfrowej mapy pomieszczeń. 
  • stale pojawiający się w materiałach graficznych niebieski trójkąt zwracał uwagę na nowatorski, trójkątny kształt Trinity shape™ oraz szczotkę PowerBrush, które mają zapewnić możliwość dotarcia do dotychczas trudno dostępnych miejsc: narożników, a nawet wąskich szczelin.


W zależności od etapu kampanii, aktywności podzielone zostały m.in. na emisję display na głównych portalach i sieciach tematycznych, emisję VOD, artykuły sponsorowane oraz mailingi. Od października kampania obejmuje również inne media: telewizję, prasę, a także siatki wielkoformatowe w największych miastach Polski. Kreację kampanii przygotowała agencja Feno, za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Zenith, natomiast komunikacją PR zajmuje się agencja 2B Up Consulting.
 


 

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz informacje o firmie


sprzątanie:
odkurzacze » odkurzacze centralne » odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: piekarniki parowe » kuchnie » okapy » płyty indukcyjne » płyty do zabudowy » urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki » pralko-suszarki » suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy » zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy » chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy » gotowanie » przygotowywanie jedzenia » żelazka parowe » zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii Electrolux

Podobne artykuły
Robot kuchenny z blenderem: jaki wybrać, czy warto?

sprzęt AGD

Robot kuchenny z blenderem: jaki wybrać, czy warto?

Marzy ci się mrożona kawa w domowym zaciszu? A może przeszłaś na zdrową dietę i zamierzasz żywić... więcej...

Kuchenka wolnostojąca - wybór, rodzaje

sprzęt AGD

Kuchenka wolnostojąca - wybór, rodzaje

Kuchnia to najważniejsze miejsce w domu. To tutaj spędzamy największą część dnia, dlatego ważne jest,... więcej...

Partnerzy

Electrolux        Laveo

Falmec Ronic

Hafele    Franke

Emako  Okapykuchenne.pl