stopka patrona Electrolux

5 odkurzaczy - 5 sposobów na sprzątanie

data aktualizacji: 06-12-2017, 12:41 – artykuł promocyjny

Większość z nas sprzątanie traktuje jako obowiązek i choć tego nie lubimy to najlepiej znosimy odkurzanie. Jak mówią statystyki TNS aż 52% Polaków to właśnie z tą czynnością nie ma większych problemów. W każdym domu jest odkurzacz, który zawsze kupujemy z dużą dbałością. Warto przy tym zwrócić uwagę na modele, dzięki którym odkurzanie będzie skuteczne, przyjemne i szybkie.

5 odkurzaczy - 5 sposobów na sprzątanie

Odkurzacz może być sprzymierzeńcem domowych porządków. Wystarczy, że wybierzemy jeden z pięciu prezentowanych modeli, które łączą w sobie nowoczesność, wszechstronność oraz korzystają z najnowszych technologii. Każdy model jest również łatwy w użyciu oraz dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Odkurzacze Hoover - Rhapsody, Athen Evo, Ultra Vortex, Robo.com, XARION PRO

 

 

Rhapsody – sprzątanie pod każdym kątem

 

Akumulatorowy odkurzacz Rhapsody to urządzenie zaprojektowane w taki sposób by ułatwić sprzątanie każdej powierzchni – od podłogi aż po sufit. Jest to model wielozadaniowy, wyróżnia się bogatym asortymentem akcesoriów sprzątających. Firma HOOVER zadbała także o wygodne użytkowanie Rhapsody.

Rhapsody ? sprzątanie pod każdym kątem

 • Technologia Hspin-Core – unikalna i innowacyjna technologia z systemem separacji sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu nie spada siła ssania odkurzacza, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie staje się prostsze.
 • Urządzenie do czyszczenia auta – Rhapsody z łatwością zmienimy w urządzenie przenośne i odkurzymy samochodowe tapicerki i wykładziny. Ciasne przestrzenie pomoże wyczyścić wydłużana ssawka z delikatnym włosiem, a elastyczna szczelinówka ułatwi utrzymanie porządku w trudno dostępnych miejscach.
 • Szczotka elektryczna – kółka szczotki elektrycznej z prostym systemem wyjmowania zapewniają dobrą przyczepność i ogromne możliwości manewru. EasyDriving System pozwala przechylać rurę próżniową aż do 180 stopni, a tym samym możemy z łatwością uzyskać dostęp do najtrudniejszych obszarów. Oświetlenie LED na szczotce włącza się w narożnikach, gdzie nie dochodzi światło dzienne. Wszystko po to, aby doświetlić przestrzeń i zapewnić jeszcze lepsze efekty odkurzania.
 • Sprzątanie powyżej podłogi stało się prostsze dzięki 4 szczotkom: do księgozbiorów, sierści zwierząt i delikatnych mebli, wszystkich rodzajów mebli i grzejników. Czyszczenie zasięgowe ułatwia zaś długa (45 cm), łamana przedłużka ze szczotką do kurzu, ssawką do mebli oraz szczelinówką 2w1.
 • Ultraefektywna bateria litowa (22V) ładowana w czasie 5 godzin umożliwia do 35 minut pracy. Baterię można ładować bezpośrednio w urządzeniu lub po jej wyjęciu. Poziom naładowania odkurzacza mamy zawsze pod kontrolą – możemy szybko sprawdzić go na wyświetlaczu  LED. Praktyczna dźwignia pod przyciskiem zasilania pozwala płynnie włączyć tryb ciągły odkurzania.

 

 

Ultra Vortex do tapicerek i materacy – czystość w najmniejszym calu

 

Regularnego odkurzania wymagają także takie powierzchnie jak poduszki, sofy, czy materace. Są one dość specyficzne ze względu na ich delikatność, ale to potencjalne źródła rozprzestrzeniania się alergenów i roztoczy prowadzących do problemów ze zdrowiem. Jest to duże wyzwanie, zwłaszcza dla alergików i osób cierpiących na astmę, któremu sprosta Ultra Vortex od marki Hoover. To niewielkie urządzenie sprzątające skutecznie pozbędzie się brudu zalegającego w meblach tapicerowanych, materacach i poduszkach. Jego atuty docenią także właściciele zwierząt domowych. Wśród wielu atutów tego odkurzacza warto zwrócić uwagę m. in. na łatwy demontaż i opróżnianie zbiornika na kurz, bez konieczności jakiegokolwiek kontaktu z zanieczyszczeniami.

 

Ultra Vortex do tapicerek i materacy ? czystość w najmniejszym calu

Trzy programy głębokiego czyszczenia pozwolą pozbyć się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń:

 • Tryb odpylania – duża moc odpylania ostrożnie usuwa kurz i brud z najgłębszych warstw materiału oraz delikatnych powierzchni,
 • Tryb trzepania – turboszczotka obraca się aż 4200 razy na minutę, dociera głęboko do włókien i usuwa alergeny i roztocza,
 • Tryb lampy UV-C – tego rodzaju lampa usuwa aż 99,9% bakterii alergenów i roztoczy oraz zapobiega ich ponownemu rozprzestrzenianiu się. Promieniowanie wytwarzane przez lampę UV-C skutecznie eliminuje komórki drobnoustrojów, dlatego lampa nadaje się do sterylizacji materacy, poduszek, przedmiotów tapicerowanych i zapobiega astmie, alergiom i zapaleniom skóry.

 

 

Athen Evo – czyszczenie z najwyższą wydajnością

 

Komfort i elastyczność pracy to cechy, które wyróżniają Athen Evo od Hoovera. Ten lekki, poręczny i maksymalnie zwrotny sprzęt gwarantuje najwyższy poziom czystości porównywalny z osiągami przewodowych odkurzaczy o mocy 2500W. Urządzenie usuwa ponad 100% kurzu z podłóg, zapewnia 120 minut nieprzerwanej pracy, jego moc to 32,4 V, pracuje bez przewodów i worków.

Athen Evo ? czyszczenie z najwyższą wydajnością

 • Maksymalna zwrotność – dzięki systemowi Easy Driving z łatwością wyczyścimy powierzchnie wokół mebli, a specjalna konstrukcja przechylana o 180 stopni pozwala dotrzeć do najtrudniej dostępnych obszarów. Dodatkowo konstrukcja kółek i ich specjalna faktura gwarantują doskonałą przyczepność w trakcie odkurzania.
 • Najlepszy do każdej powierzchni – napędzana turboszczotka sprawia, że Athen Evo to najlepszy produkt do czyszczenia wszystkich powierzchni – nawet najdelikatniejszych pakietów. Warto pamiętać, że oporny brud możemy zwalczyć dzięki funkcji Turbo. Najwyższy poziom mocy pozwoli zebrać nawet najtrudniejszy do usunięcia brud.
 • Szybkie opróżnianie zbiornika i filtr HEPA – odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który zatrzymuje najdrobniejsze cząstki kurzu, zapewniając optymalną filtrację i odprowadzenie do otoczenia wyłącznie czystego powietrza. Dzięki dużemu zbiornikowi możemy łatwo go zdejmować, opróżniać i jednocześnie nie mieć kontaktu z kurzem.
 • Na wyświetlaczu LED na bieżąco możemy śledzić poziom i postęp naładowania akumulatora. Co więcej, lampki LED na szczotce zwiększają widoczność w najciemniejszych zakamarkach – pod łóżkiem, za meblami czy pod kanapą.

 

 

Robo.com3 Hoover - porządek zaprogramowany przez smartfona

 

Kolejną bardzo dynamicznie rozwijającą się grupą urządzeń odkurzających są te automatyczne, jak Robo.com3 Hoover. To nowa generacja bazująca na robocie sprzątającym, którego można dowolnie zaprogramować. Pozwala oszczędzać czas wyręczając nas z wielu obowiązków. Model ten posiada wyjątkowe rozwiązania.

Robo.com3 Hoover - porządek zaprogramowany przez smartfona

 • Inteligentna technologia nawigacji AAI ™ wykorzystuje unikalne obliczenia algorytmiczne, aby wybrać najlepszą ścieżkę i skutecznie odkurzyć dom.
 • Czujniki zabezpieczające przed spadaniem reagują, gdy urządzenie zbliża się do krawędzi, dzięki czemu odkurzacz nie spadnie ze schodów.
 • Czujniki kurzu Dust Sensor – dzięki niemu odkurzacz lepiej wykrywa zabrudzone miejsca, np. kurz, okruchy czy sierść zwierząt i skutecznie je czyści.
 • System sterowania wykorzystujący Wi-Fi – dzięki stworzonej dla tego modelu aplikacji i modułowi Wi-Fi można sterować pracą sprzętu za pomocą smartfona lub tabletu. Oznacza to, że nawet będąc poza domem, możemy włączyć robota, a po powrocie podłogi będą czyste.
 • Większa pojemność zbiornika na kurz sprawia, że rzadziej musimy go opróżniać, a co za tym idzie – robot może pracować dłużej.
 • Cicha praca urządzenia, na poziomie 60dB, nie zmęczy domowników.
 • Bateria litowa gwarantuje długotrwałą pracę nawet do 60 minut.
 • kompaktowa budowa - dzięki 68 mm wysokości Robo.com3 bez trudu czyści podłogę pod meblami, kanapą czy łóżkiem; łatwo go także przechowywać, gdyż zajmuje mało miejsca
 • 9 programów czyszczenia – dzięki nim możesz wybrać odpowiedni sposób sprzątania: inny, gdy czyszczenia wymaga całe mieszkanie, inny – gdy należy posprzątać jedynie kilka zabrudzonych miejsc.
 • Wirtualna ściana – aby powstrzymać sprzęt przed sprzątaniem konkretnych przestrzeni, można postawić moduł wirtualnej ściany. Emituje on wiązkę podczerwieni, która stanowi barierę dla urządzenia.

 

 

XARION PRO – idealny dla właścicieli zwierząt i alergików

 

XARION PRO marki HOOVER zapewnia wyjątkową skuteczność sprzątania, którą docenią właściciele zwierząt domowych i alergicy. Choć urządzenie jest kompaktowe, to posiada wysoką moc ssania niezależnie od stopnia zapełnienia pojemnika na kurz. Czyste mieszkanie bez zalegającego kurzu to zadanie dla XARION PRO.

 • XARION PRO ? idealny dla właścicieli zwierząt i alergikówTechnologia Airvolution™ – zaawansowana technologia gwarantuje maksymalną separację kurzu, zaś podwójny filtr HEPA zatrzymuje nawet najmniejsze alergeny i cząstki kurzu. Dzięki tym rozwiązaniom możemy cieszyć się idealnie czystym powietrzem w pomieszczeniach.
 • 4 razy klasa A – dzięki najwyższej, poczwórnej klasie A Hoover Xarion Pro gwarantuje doskonałą wydajność sprzątania oraz czyste powietrze przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Z Xarion Pro skutecznie wyczyścimy wszystkie rodzaje podłóg: panele, terakota, deski, oraz dywany (aż 91% skuteczności zbierania kurzu).
 • Zestaw szczotek dopasowanych do konkretnych rodzajów podłóg – uniwersalna szczotka przyda się do podłóg i dywanów, miękka szczotka do parkietów doskonale sprawdzi się w utrzymaniu czystości nawet delikatnych podłóg drewnianych. O dywany zadba natomiast szczotka Optimax, która skutecznie usuwa kurz z każdej tkaniny. Mini turbo szczotka z jonami srebra to nieoceniona pomoc, jeśli z dywanu lub sofy chcemy zebrać sierść pupila.
 • Wygodna obsługa – poręczna rączka do przenoszenia, teleskopowe rury oraz obrotowe miękkie kółka zapewniają lepszą sterowność i cichą pracę. Zasięg to aż 9 metrów, co sprawia, że bez problemu posprzątamy całe mieszkanie.


 

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www.candy.pl
www.candy.pl/pl/skontaktuj-sieDuży sprzęt AGD: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:
Podobne artykuły
Wyjątkowa limitowana edycja Genio 2 MINI

sprzęt AGD

Wyjątkowa limitowana edycja Genio 2 MINI

Ekspres automatyczny Genio 2 z limitowanej edycji MINI stanowi połączenie designu kultowych czarnych pasów... więcej...

Wielkanoc w klimacie slow

sprzęt AGD

Wielkanoc w klimacie slow

Na te Święta czekamy cały rok. Wiosenną, radosną i wyśmienitą Wielkanoc w rodzinnej atmosferze z pewnością... więcej...

Innowacyjne płyty indukcyjne

sprzęt AGD

Innowacyjne płyty indukcyjne

Płyty indukcyjny cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Za ich zakupem przemawia głównie... więcej...