konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020
aurora

Oświetlenie LED - oszczędności i styl

data aktualizacji: 04-02-2020, 09:51 – artykuł promocyjny

Oświetlenie ledowe znajduje szerokie zastosowanie w kuchniach. Ledy można wykorzystać w niemal każdej części mebla – nad, pod, w środku, a nawet w szufladach. W kuchniach stosuje się je do oświetlenia blatu roboczego lub dekoracyjnego oświetlenia wnętrza szafek. Oprawy LED zapewniają ponadto niskie zużycie energii oraz możliwość dynamicznego sterowania. 

Oświetlenie LED - oszczędności i styl

Firma Amix w ostatnim czasie poszerzyła ofertę handlową o nowe wersje opraw LED w formie pojedynczych opraw lub w pełni wyposażonych zestawów. Wszystkie nowe produkty wykonane są z materiałów wysokiej jakości, są estetycznie wykonane i cechują się długą żywotnością. 

Asortyment firmy Amix został wzbogacony o:

  • pojedyncza oprawa LED z wyłącznikiem dotykowym – D68H702P,
  • pojedynczaoprawa LED bez wyłącznika – D68H702
  • zestaw opraw LED.

D68H702P Oczko meblowe LEDD68H702 Oczko meblowe LEDD68H702 Oczko meblowe LED

Pojedyncze  oprawy LED z wyłącznikiem dotykowym lub bez wyłącznika mają okrągłą formę o średnicy 68 mm, barwę światła 3000 K i zasilane są prądem stałym o napięciu 12 V. Cechują się wysoką intensywnością i efektywnością świetlną o mocy 3 W. Intensywność strumienia świetlnego wynosi 240 lm.

Firma oferuje zestawy opraw LED z wyłącznikiem bezdotykowym bazujące na wyżej wymienionych oprawach, które mogą zawierać po trzy lub pięć oczek świetlnych. W zestawie z trzema oczkami jedna oprawa jest z wyłącznikiem, a dwie bez, w zestawie z pięcioma oczkami jedna oprawa jest z wyłącznikiem, a cztery bez. Ponadto każdy zestaw zawiera rozdzielacz AMP o długości 0,5 m, zasilacz 12 V DC/1,0 A oraz wkręty.

Kontakt w sprawie produktów:

AMIX sp. j.
ul. Szosa Knyszyńska 6
15-694 Białystok, Fasty
tel. +48 85 742 14 75
www: www.amix.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » prowadnice rolkowe i kulkowe » Metalboxy » akcesoria do podziału szuflad » zamki meblowe » kolumny meblowe » koszyki zawieszkowe » systemy relingowe » elementy wysuwane aluminiowe » ociekarki do naczyń » Carga, magic cornery » elementy wysuwane stalowe » nogi do mebli » podnośniki, rozwórki » kółka meblowe, rolki » gałki meblowe » uchwyty meblowe » wieszaki meblowe » systemy rurowo-kulowe » stopki meblowe » listwy do blatów, kratki » podpórki do półek » systemy do zawieszania szafek » segregatory, kosze na śmieci » wkłady do szuflad » obrzeża meblowe » oświetlenie, ledy


Zobacz zdjęcia w galerii AMIX:
Podobne artykuły
Oświetlenie ledowe

oświetlenie w kuchni

Oświetlenie ledowe

Oświetlenie ledowe w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Poza walorami dekoracyjnymi,... więcej...

Trendy oświetleniowe w kuchni

oświetlenie w kuchni

Trendy oświetleniowe w kuchni

Oświetlenie jak każda inna kwestia związana z urządzaniem wnętrz podlega okresowym zmianom, wpływom... więcej...

Stylowe i oszczędne oświetlenie do kuchni - co warto wybrać?

oświetlenie w kuchni

Stylowe i oszczędne oświetlenie do kuchni...

Kuchnia stanowi serce każdego domu – przebywamy w niej czas podczas przygotowywania posiłków... więcej...