konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Organizery - zachowaj porządek w szufladzie

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:23 – artykuł promocyjny

Coraz częściej miejsce tradycyjnych szafek kuchennych zajmują szuflady. Są one bowiem bardziej praktyczne - oferują pełny wysuw i duży udźwig, zapewniając tym samym łatwiejszy dostęp do wszystkich przechowywanych rzeczy. Dodatkowo dzięki zastosowaniu systemów organizacji, panuje w nich ład i porządek, a my nie musimy tracić czasu na poszukiwanie produktów ukrytych gdzieś w głębi szafki.

Organizery - zachowaj porządek w szufladzie

Nowoczesne systemy organizacji firmy Rejs to rozwiązanie, które sprawi, że wszystkie przedmioty przechowywane w szufladach kuchennych, a jest ich naprawdę dużo, będą miały swoje miejsce.


Jak chcesz i jak potrzebujesz

Podstawę oferty systemów organizacji szuflad stanowią, dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach podziałek, wkłady z tworzywa sztucznego. Wkłady, dostępne w kolorze białym i szarym, pomogą uporządkować sztućce i niewielkie kuchenne akcesoria.

wkłady do szufladwkłady do szuflad

>>> Zobacz wkłady szufladowe firmy REJS

Relingi i ścianki wewnętrzne pozwalają jeszcze dokładniej rozplanować wnętrza szuflad Comfort Box Rejs, a co za tym idzie również przechowywanych w nich przedmiotów. Dzięki relingom wyższe przedmioty, takie jak na przykład butelki, nie będą się przesuwać podczas otwierania i zamykania szuflady - unikniemy tym samym ryzyka wylania się ich zawartości. Z kolei ścianki pozwolą nam stworzyć odrębne boxy, w których będziemy mogli ułożyć mniejsze przedmioty.

organizery Rejs

Ogromną zaletą systemów Rejs jest to, iż nie ustawia się ich w szufladach raz na zawsze. W dowolnym momencie możemy zmodyfikować nasz system, przesuwając relingi i ścianki. Pozwala to dostosować system do zmieniających się potrzeb. Zmiana przeznaczenia danej szuflady nie stanowi zatem żadnego problemu.


Do rzeczy większych i mniejszych

Do szuflad, w których przechowujemy zastawę stołową, dedykowane są specjalnie wyprofilowane uchwyty, które  zabezpieczają przed przesuwaniem się talerzy. Dodatkowo umożliwiają one wyjęcie i przeniesienie stosu bez ryzyka wysunięcia się i potłuczenia pojedynczych naczyń. Uchwyty te wykonane są z drutu. Można je dopasować do wielkości talerzy. Dedykowane są do szuflad Comfort Box o wysokości 204 mm.

uchwyty na talerze

W ofercie firmy Rejs dostępne są również maty antypoślizgowe, które można docinać na pożądany rozmiar. Sprawdzą sie one zarówno w głębokich szufladach, w których chcemy przechowywać zastawę - uniemożliwią wówczas przesunięcie się talerzy czy garnków podczas otwierania, a do tego wytłumią dźwięk kładzionych przedmiotów. Maty polecane są również do szuflad płytkich, w których chcemy trzymać drobne akcesoria - korkociąg, nóż do pizzy... Wówczas zabezpieczą dno przed zarysowaniem, a do tego ułatwią utrzymanie czystości (wystarczy je wyjąć i umyć).


Segreguj śmiało

W skład systemów do wyposażenia i uporządkowania szuflad wchodzą także pojemniki do segregacji odpadów. Dostępne w różnych konfiguracjach liczby i pojemności wiader (systemy podwójne, potrójne i poczwórne, od 5 do 15 litrów), pozwalają dostosować wnętrza szuflady do indywidualnych potrzeb. Dzięki tym pojemnikom segregacja odpadów jest łatwiejsza i wygodniejsza. Pokrywy pojemników oznaczone są różnymi kolorami. Łatwo je wyjąć i umyć.

pojemniki na śmieci

>>> Zobacz pełną ofertę pojemników na odpady 

Systemy można uzupełnić dodatkowymi, dostępnymi oddzielnie elementami - tackami, wiaderkami i pokrywami. Wszystko po to, by w naszych kuchniach było czysto i wygodnie. 
 

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Szuflady kuchenne

meble kuchenne

Szuflady kuchenne

Zagospodarowanie przestrzeni kuchennej w sposób w pełni ergonomiczny jest kluczowym zadaniem prowadzącym... więcej...

Organizacja strefy przechowywania w kuchni - porady eksperta

meble kuchenne

Organizacja strefy przechowywania w kuchni - porady eksperta

Dobra organizacja zwiększa funkcjonalność wnętrza, a o chaos w kuchni bardzo łatwo. Strefa zapasów... więcej...

Złoty Laur Konsumenta dla marki REJS

meble kuchenne

Złoty Laur Konsumenta dla marki REJS

Szeroka oferta marki REJS od lat odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Produkty... więcej...