Zlewozmywaki wbudowywane Franke Antea

data aktualizacji: 13-01-2020, 10:02 – artykuł promocyjny

Oferta szwajcarskiego producenta urządzeń kuchennych - firmy Franke wzbogacona została o zlewozmywaki wbudowywane z kolekcji Antea. Wykonane z niezwykle trwałego i wytrzymałego kompozytu granitowego Fragranit Plus, dostępne są w szerokości 45, 60 lub 80 cm, w wersji jedno lub dwukomorowej z ociekaczem oraz w wariancie półtora-komorowym do szafek narożnych.

Zlewozmywaki wbudowywane Franke Antea

Zlewozmywaki Antea zapewniają niezwykły komfort użytkowania. Opatentowany przez Franke materiał Fragranit Plus jest niezwykle odporny na zarysowania oraz uderzenia, co wynika z wysokiej jakości żywic, wykorzystanych do produkcji oraz z wytrzymałości samego granitu. Co więcej Fragranit Plus jest także odporny na wysoką temperaturę, nawet do 280°C, a dzięki gładkiej powierzchni cząsteczki brudu nie przedostają się do struktury zlewozmywaka.

Powierzchnia zlewozmywaków Franke Antea jest niezwykle gładka i jednolita, a dodatkowo dzięki technologii Sanitized również higieniczna. Jony srebra, będące aktywnym składnikiem materiału Fragranit Plus, ograniczają bowiem rozwój bakterii.

Kolor w przypadku zlewozmywaków Antea ma ogromne znaczenie, gdyż jest trwale związany z cząsteczkami granitu i zabezpieczony przed promieniowaniem UV więc wybrany model zachowa swoją intensywność barwy. Klienci mogą wybrać zlewozmywak w jednym z dziewięciu kolorów: krem, orzech, beż, cappuccino, mokka, kamienny szary, grafitowy, onyx, biały polarny.

AnteaAnteaAnteaAntea

Wszystkie zlewozmywaki FRANKE wykonane z Fragranitu objęte są 15-letnią gwarancją i posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.


Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Dwukomorowy zlewozmywak Duet

zlewozmywaki

Dwukomorowy zlewozmywak Duet

Dwukomorowy zlewozmywak Duet od Deante jest niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem w każdej kuchni. Posiada... więcej...

Czym są zlewy podblatowe? Ich zalety w kuchni

zlewozmywaki

Czym są zlewy podblatowe? Ich zalety w kuchni

Zlewy podblatowe nazywane także zlewami podwieszanymi, to zlewy, które nie są nakładane bezpośrednio... więcej...

KWC ERA - idealnie dopasowany zlewozmywak i bateria kuchenna

zlewozmywaki

KWC ERA - idealnie dopasowany zlewozmywak i bateria kuchenna

Nieustanne dążenie do perfekcji to dewiza marki KWC, która sprawia, że jej działania skupiają... więcej...