konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

stopka patrona Electrolux

Stwórz inteligentną kuchnię i zarządzaj nią przez smartfona

data aktualizacji: 21-06-2019, 07:46 – artykuł promocyjny

Sprzątanie i gotowanie to czynności, na wykonanie których poświęcamy bardzo dużo swojego cennego czasu - ponad 200 godzin rocznie. Co zatem należy zrobić, aby wygospodarować więcej czasu dla siebie. Odpowiedź jest prosta - zainwestuj w nowoczesny, inteligentny sprzęt, tworząc w ten sposób smart dom, którym łatwo można zarządzać, niezależnie od tego, gdzie się w danym momencie znajdujemy.

Stwórz inteligentną kuchnię i zarządzaj nią przez smartfona

Oto 6 sprzętów na miarę XXI wieku, dzięki którym możemy stworzyć smart dom


Pralka, którą uruchomisz z każdego miejsca poza domem

Energooszczędna pralko-suszarka Candy (CBWDS 8514 TH) nie zajmuje więcej miejsca niż tradycyjna pralka. Wysoko osadzone drzwi, aż 8 kg załadunku i 5 suszenia - to tylko niektóre zalety pralki. Co jeszcze zyskamy, dzięki pralko-suszarce do zabudowy i dlaczego dzięki niej stworzymy smart dom?

 • Funkcja Wi-Fi – dzięki niej możemy komunikować się z urządzeniem przy pomocy tabletu lub smartfona. Z połączeniem Wi-Fi zyskujemy również dwie dodatkowe opcje: odświeżanie i inteligentny przewodnik. Funkcja odświeżania zadba o świeżość prania do czasu aż nie wyjmiemy go z pralki. Dzięki inteligentnemu przewodnikowi możemy wybrać najlepszy cykl prania i suszenia dopasowany do naszych aktualnych potrzeb.

 • Personalizowane programy - wybierz parametry programu, obroty wirowania, poziom zabrudzenia tkanin i dostosuj program do swoich potrzeb. Wystarczy zapisać aplikację w telefonie i korzystać w dowolnej chwili, bez konieczności ustawiania parametrów za każdym razem.

 • Certyfikat Woolmark – pralko-suszarka jest dostosowana do prania najdelikatniejszych tkanin. Sprzęt ma również program „Wełna”, po którego wybraniu urządzenie samo dopasowuje ilość wody, temperaturę i siłę wirowania, aby ubrania nie uległy uszkodzeniu.

 • Programy szybkie – szybkie odświeżenie możliwe w 14, 30 minut lub 44 minuty.

 • Program prania ubrań dziecięcych – pomoże wyprać mocno zabrudzone ubrania, a także rozprawić się z roztoczami i bakteriami. Dzięki opcji „Higiena+” urządzenie przez cały cykl utrzymuje temperaturę 60°C.

Candy pralko-suszarka CBDWS 8514TH


Zmywarka, która na bieżąco, automatycznie dostosuje cykl, temperaturę i czas zmywania do rodzaju zabrudzeń

Candy zmywarka CDIM 6766Candy oferuje nowoczesną zmywarkę (CDIM 6766), która w standardowym rozmiarze 60 cm zmieści aż 16 kompletów naczyń. Żadna inna zmywarka na rynku nie gwarantuje takiej pojemności. Osiągnięto to dzięki opatentowanym przez Candy specjalnie zaprojektowanym drzwiczkom zmywarki, które pozwoliły na zwiększenie rozmiaru koszy.

Dlaczego zmywarka Candy na 16 kompletów naczyń jest smart? Smart sensor to jedno z rozwiązań gwarantujących minimalne zużycie wody i energii. Dzięki niemu zmywarka na bieżąco dostosowuje cykl zmywania do rodzaju zabrudzeń, zmieniając temperaturę i czas zmywania.

 • System koszy, dzięki któremu umyjesz wszystko - dolny kosz XXL i składane stojaki pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń zmywarki. Dzięki nowatorskiej konstrukcji w zmywarce mieszczą się różnej wielkości naczynia, duże talerze i półmiski aż do 34,5 cm średnicy. Co ważne, regulacja górnego kosza oraz możliwość złożenia dolnego kosza pozwalają na łatwiejsze mycie garnków i patelni.

 • Cicha praca – możesz zmywać nawet w nocy dzięki bezszczotkowemu silnikowi i specjalnemu programowi nocnemu (40 dBA).

 • Program higieniczny – ta opcja pomoże usunąć uporczywe zabrudzenia, a także rozprawić się z bakteriami. Po wybraniu programu higienicznego naczynia są myte w wodzie o temperaturze 75°C.

Candy zmywarka CDIM 6766

 

 

Piekarnik, który czyści się sam i informuje o końcu pieczenia

Candy piekarnik FCXE 818 X WIFIJednym z najbardziej uciążliwych etapów sprzątania jest mycie piekarnika. To żmudne przedsięwzięcie wymagające specjalnych środków chemicznych, ogromnych nakładów pracy, cierpliwości i wielogodzinnego szorowania. Candy stworzyło piekarnik, który… wyczyści się sam, bez dodatkowych środków chemicznych.

Piekarnik FCXE 818 X WIFI to specjalista od wielkich uczt. Dzięki pojemności nawet 78 l oraz 5 poziomom pieczenia w tym urządzeniu przyrządzimy wszystko. Co więcej, możemy sterować piekarnikiem przy pomocy smartfona lub tabletu.

 • Funkcja Wi-Fi – przy pomocy smartfona możesz sterować piekarnikiem z dowolnego miejsca, co pozwoli swobodnie korzystać z zalet technologii SmartTouch. Piekarnik poinformuje np. o tym, kiedy skończy się pieczenie, zyskasz też dostęp do inteligentnego monitoringu.

 • Inteligentny monitoring – piekarnik sam powiadomi o konieczności czyszczenia lub włączenia programu diagnozującego stan głównych komponentów urządzenia.

 • Personalizowane programy – z tym piekarnikiem możesz sam stworzyć program idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, samodzielnie dobrać parametry programu pieczenia. Wystarczy, że zapiszesz go w telefonie, by móc korzystać z niego w dowolnej sytuacji, bez potrzeby wybierania wszystkich ustawień od nowa za każdym razem. Dzięki temu przygotowywanie obiadu będzie zdecydowanie szybsze.

 • Chef Panel – system cyrkulacji gorącego powietrza gwarantuje równomierne efekty pieczenia.

 • Podwójny system czyszczenia – dzięki podwójnemu systemowi czyszczenia piekarnik będzie czysty bez konieczności użycia detergentów.

Pyroliza - mechanizm, który rozgrzewa wnętrze piekarnika do 500°C i spala wszystkie zanieczyszczenia na łatwy do usunięcia popiół.

Para wodna - woda znajdująca się w specjalnym pojemniku pod wpływem wysokiej temperatury zaczyna zamieniać się w parę wodną i rozpuszczać zaschnięte zabrudzenia. Dzięki temu bardzo łatwo usunąć je np. delikatną ścierką.

Candy piekarnik FCXE 818 X WIFI

 

Chłodziarko-zamrażarka, z którą zaplanujesz wydatki

Lodówka Candy CKBBF 182 sprawia, że zakupy możesz robić rzadziej, bez obawy o utratę najlepszych właściwości jedzenia. System wentylacji, oświetlenie LED, system No Frost – wszystko, aby zapewnić optymalne warunki dla żywności. Dodatkowo Candy przygotowało coś ekstra, czyli pojemniki Beauty Box, by Twoje kosmetyki mogły służyć znacznie dłużej.

 • System No Frost - technologia bezszronowa zmniejsza wilgotność w komorze zamrażalnika. Nie musimy zatem tracić czasu na okresowe rozmrażania urządzenia. Dodatkowo produkty żywnościowe nie przywierają do siebie, a szybsze schładzanie umożliwia zachowanie żywności w doskonałym stanie.

 • System wentylacji - jednolity rozkład temperatury na różnych poziomach zwiększa skuteczność chłodzenia i zapewnia odpowiedni poziom wilgotności.

 • Beauty Box - to specjalnie zaprojektowane pojemniki na kosmetyki i inne drobiazgi wymagające przechowywania w niskich temperaturach. Dzięki temu rozwiązaniu kosmetyki zachowają dłużej swoje właściwości.

 • Komora świeżości - specjalna strefa utworzona dla dłuższego przechowywania żywności. Temperatura wewnątrz komory utrzymuje się na poziomie od 0° do 3°C. Możesz przechowywać w niej ryby, mięso, świeży makaron i sery, które w ten sposób zachowają niezmienione wartości odżywcze przez okres kilkakrotnie dłuższy niż w tradycyjnej chłodziarce.

Candy chłodziarko-zamrażarka CKBBF 182Candy chłodziarko-zamrażarka CKBBF 182

 

Okap sterowany przy pomocy telefonu

W przestrzeniach, w których salon łączy się bezpośrednio z kuchnią, okap odgrywa bardzo ważną rolę. Candy stworzyło inteligentny okap CMB 97SL X WIFI, którym można sterować przy pomocy telefonu.

 • Funkcja Wi-Fi – przy pomocy smartfona lub tabletu łatwo sterować urządzeniem z każdego miejsca. Dzięki monitoringowi stanu urządzenia natychmiast otrzymujemy powiadomienie, jeśli urządzenie wyczuje dym w pomieszczeniu. Dodatkowo można zdalnie włączyć oświetlenie ledowe, aby wywołać wrażenie czyjejś obecności w domu.

 • Funkcja „Jakość powietrza” – to gwarancja czystego powietrza bez hałasu. Pracujący okap nie będzie przeszkadzał w pracy, oglądaniu ulubionego serialu czy rozmowach telefonicznych.

 • Oświetlenie LED – zapewni lepszej jakości oświetlenie podczas gotowania oraz niższe zużycie energii.

Candy okap CMB97SLX WIFI


Inteligentna płyta indukcyjna, która przyspieszy gotowanie czterokrotnie

Innowacyjne płyty indukcyjne Adaptiva sprawią, że będziesz gotować tak, jak chcesz. Płyta CFID 36 WIFI to gwarancja maksymalnej elastyczności, oszczędności czasu i wysokiej jakości gotowania. Co zyskamy dzięki temu urządzeniu?

 • Funkcja Wi-Fi – dzięki obsłudze płyty indukcyjnej przez telefon zyskujesz dostęp do inteligentnego monitoringu stanu urządzenia. Dodatkowo możesz uruchomić nagrzewanie, jeszcze zanim wejdziesz do domu. Później otrzymasz powiadomienie, gdy płyta osiągnie odpowiednią temperaturę.

 • Maksymalna elastyczność – każde naczynie – owalne, małe, duże, kwadratowe – zmieści się na płycie Adaptiva. Elastyczną strefę można wykorzystać jako jedno duże pole lub dwa mniejsze. Strefa automatycznie wykrywa położenie naczynia i zachowuje odpowiednią moc.

 • Booster – pojedynczym dotknięciem można zwiększyć moc do maksymalnego poziomu, skracając czas potrzebny do zagotowania wody. Oznacza to, że jednym ruchem aż czterokrotnie przyspieszamy gotowanie.

 • Blokada funkcji – wystarczy jedna chwila, aby zabezpieczyć panel sterowania przed przypadkowym uruchomieniem zwiększenia mocy czy grzania.

Candy okap CMB97SLX WIFI

Stwórz inteligentną kuchnię i oszczędzaj czas dla najbliższych!
 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Candy Hoover Polska sp. z o.o.Podobne artykuły
4 skuteczne metody na zakup okapu, gdy mamy ograniczony budżet

sprzęt AGD

4 skuteczne metody na zakup okapu, gdy mamy...

Zakup nowego okapu w przypadku ograniczonego budżetu to wyzwanie. Poniżej praktyczne wskazówki, na... więcej...

Odkurzacz Rapido - kompaktowa pomoc w codziennych porządkach

sprzęt AGD

Odkurzacz Rapido - kompaktowa pomoc w codziennych...

Kuchnia to miejsce, w którym bardzo często potrzebujemy szybko i skutecznie posprzątać. Z pomocą... więcej...

Blender ręczny czy kielichowy - jaki wybrać

sprzęt AGD

Blender ręczny czy kielichowy - jaki wybrać

Blender to urządzenie wielofunkcyjne, które z pewnością przyda się w każdej kuchni. Jest niezastąpiony... więcej...