konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

stopka patrona Electrolux

WISH - Kuchnia spełnionych życzeń

data aktualizacji: 12-04-2019, 07:15 – artykuł promocyjny

Starannie zaprojektowane urządzenia TEKA Wish umożliwiają spełnianie wszystkich kulinarnych życzeń. Niezależnie od tego czy ktoś pragnie szybko podgrzać mrożoną pizzę, przygotować ciasto według przepisu babci czy odtworzyć wyszukane danie podpatrzone w eleganckiej restauracji – pomogą mu nowoczesne piekarniki, precyzyjne płyty grzewcze i efektywne okapy TEKA Wish, które przyciągają wzrok stylowym wzornictwem. Równe linie, gładkie powierzchnie, przestronne wnętrza i wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji, takie jak szkło, stal i aluminium, to znak rozpoznawczy tej linii. Jeśli do tego dodać intuicyjną obsługę, niskie zużycie energii oraz systemy ułatwiające utrzymanie czystości - otrzymamy prawdziwe spełnienie marzeń.

WISH - Kuchnia spełnionych życzeń

Jedna linia trzy życzenia

Punktem wyjścia do stworzenia urządzeń TEKA Wish, było spełnienie trzech podstawowych potrzeb, które można najkrócej podsumować: przyjazna obsługa, łatwe czyszczenie i oszczędność energii. Konstruując nowe modele zwróciliśmy uwagę na nowoczesne rozwiązania pozwalające spełnić te życzenia:

  • DuoClean, czyli system samoczyszczenia się piekarników, ułatwiający utrzymanie czystości,
  • silniki EcoPower w okapach, gwarantujące cichą i efektywną pracę przy zredukowanym zużyciu energii,
  • panel Multislider zapewniający niezwykłą precyzję sterowania płytą indukcyjną.


Realizacje życzeń użytkowników widać także we wzornictwie nowej linii. Powiększone wnętrza piekarników do 70 litrów z prowadnicami teleskopowymi na dwóch poziomach, to łatwiejsze wkładanie i wyjmowanie potraw. Czytelne panele elektroniczne pozwalają intuicyjnie sterować urządzeniem i wybierać ekologiczne opcje z szerokiej gamy dostępnych programów. Wysokiej jakości materiały - szkło, stal i aluminium - można bez problemu utrzymać w czystości.


Trzy grupy urządzeń TEKA Wish

Sposób w jaki każdy korzysta z kuchni jest bardzo różny. Niektórym wystarczają najprostsze urządzenia, które można obsłużyć, symbolicznym “jednym przyciskiem”. Gotowanie w ich wykonaniu to bardziej podgrzewanie, niż szykowanie wymyślnych dań. Ma być szybko, łatwo i przyjemnie. Dla nich powstała grupa urządzeń Easy. Są niedrogie, proste w obsłudze, z podstawowymi funkcjami, zapewniającymi efektywne działanie.

Teka WISH Easy HBB 725WISH Total HSB 640 WHITETeka WISH Maestro HLB 860 P

Poznaj urządzenia WISH

Osobom, które potrzebują wszechstronnych rozwiązań, ponieważ lubią spędzać czas w kuchni na przygotowywaniu rozmaitych potraw, spodobają się urządzenia Total. Total łączy w sobie funkcjonalność, atrakcyjne wzornictwo i szeroką gamę funkcji, umożliwiających kulinarne eksperymenty.

Piekarnik Wish Total TekaPiekarnik Wish Maestro TekaPłyta iKnob i piekarnik HLB 860 Teka

Z kolei urządzenia Maestro są odpowiedzią na oczekiwania osób szczególnie wymagających, którzy zawsze chcą być krok przed innymi i poszukują nowatorskich rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnego stylu życia. W kuchni stawiają na finezję i precyzję, dlatego poszukują urządzeń z najwyższej półki, które będą ich wspierać w doskonaleniu sztuki kulinarnej.  

Piekarnik Teka HLB 860 PPiekarnik Teka HLB 840 WHITE
Piekarnik Teka HLB 860 P i MulticookPiekarnik Teka HLB 840 WHITESzuflada do pakowania próżniowego Teka VS 152


Opracowanie: Redakcja
Żródło: TEKA Polska Sp. z o.o.Podobne artykuły
Jaki toster wybrać

sprzęt AGD

Jaki toster wybrać

Chrupiące ciepłe pieczywo na śniadanie, na którym roztapia się masło oraz towarzyszący mu przyjemny... więcej...

Blender sportowy na każdą porę roku

sprzęt AGD

Blender sportowy na każdą porę roku

Aby utrzymać ciało w dobrej kondycji powinniśmy przede wszystkim prowadzić aktywny tryb życia, ale to... więcej...

Kuchnia w bieli - jakie AGD wybrać

sprzęt AGD

Kuchnia w bieli - jakie AGD wybrać

Biel w kuchni króluje od kilku sezonów. Jednak za jej sukcesem przemawia nie tylko moda, ale... więcej...