konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Zawiasy do zadań specjalnych

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:24 – artykuł promocyjny

Meble kuchenne zawsze kupowane są na lata. Dbamy o każdy ich szczegół, starannie wybierając kolor frontów, grubość blatów, czy planując rodzaj i rozmieszczenie szafek. Trzeba przy tym jednak pamiętać, że w ich funkcjonalnym wykorzystaniu są również bohaterowie drugiego planu, czyli niewidoczne elementy konstrukcyjne, które przekładają się na jakość całej zabudowy. Detale, takie jak zawiasy warto wybierać starannie. Marka REJS oferuje wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie. Oto one.

Zawiasy do zadań specjalnych

Wysokiej jakości meble wymagają dbałości o każdy szczegół. Wszystkie elementy wpływają na wygląd, trwałość oraz funkcjonalność, a to przekłada się na nasze zadowolenie podczas codziennych czynności. W produkcji mebli nie ma miejsca na rozwiązania niepewne, tu liczy się jakość. Zawiasy Rejs spełniają wszystkie te cechy.

 

TECNO MINI

Niewielkie zawiasy wchodzące w skład systemu TECNO MINI to produkty o standardowym zastosowaniu do frontów lekkich, przeznaczone do puszki o średnicy 26 mm. Znajdziemy tu produkty o kącie otwarcia 110 stopni do frontów nakładanych bliźniaczych oraz wpuszczanych.

Zawiasy Tecno równoległe

fot.: Zawiasy Tecno - mini oraz równoległe 90 stopni do krótkiego ramienia

 

TECNO

Systemy zawiasów TECNO sprawdzą się także przy nieco cięższych frontach szafek.  Przeznaczone są do puszek o średnicy 35 mm oraz posiadają prosty system montażu frontu do szafki slide-on. Znajdziemy tu zawiasy o zastosowaniu standardowym, kątowym, równoległym i specjalnym (szeroki kąt).

Zawiasy Tecno kątoweZawiasy specjalne

fot.: Zawiasy Tecno - standardowe 110 stopni, kątowe 45 stopni oraz specjalne 165 stopni

 

SOFT CLOSE

Systemy SOFT CLOSE wyróżniają się na tle pozostałych znajdujących się w ofercie REJS tym, że zastosowano w nich tak zwany miękki dociąg soft-close, który zagwarantuje ciche użytkowanie szafek. Przeznaczone są do puszek o średnicy 35 mm. System Click on zapewnia szybki montaż frontu do szafki, a regulacja mimośrodowa pozwala ustawić front w odpowiedniej pozycji w jednym kroku. Znajdziemy tu zawiasy o różnych kątach otwarcia oraz do różnych rozwiązań szafek i zastosowań frontów meblowych (standardowe, kątowe, równoległe, specjalne - szeroki kąt otwarcia).

        Zawiasy Soft CloseZawiasy Soft Close kątowe

fot.: Zawiasy Soft Close - 155 stopni, standardowe 110 stopni oraz kątowe 30stopni


 

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Czerń jako główny dodatek

meble kuchenne

Czerń jako główny dodatek

Czerń ma ponadczasowy charakter, ale w ostatnim czasie widać ją w coraz odważniejszym wydaniu. Podbija... więcej...

Sposoby na zagospodarowanie przestrzeni dolnych szafek narożnych

meble kuchenne

Sposoby na zagospodarowanie przestrzeni dolnych...

Zastawa, garnki, akcesoria, sprzęt AGD, zapasy oraz szereg mniej i bardziej przydatnych drobiazgów... więcej...

Jakie prowadnice wybrać

meble kuchenne

Jakie prowadnice wybrać

Pełny wysuw, miękki dociąg, push to open, udźwig… to tylko kilka z wielu określeń, które... więcej...