stopka patrona Electrolux

Wyrafinowana prostota - okap ścienny i płyta indukcyjna Franke Maris

data aktualizacji: 13-01-2020, 10:03 – artykuł promocyjny

Czarny kolor to synonim elegancji. Zestawienie tej barwy ze szkłem daje naprawdę niesamowity efekt. Na takie połączenie postawili projektanci firmy Franke, tworząc okap ścienny i płytę indukcyjną z linii Maris. Szklana, czarna powierzchnia tych urządzeń nadaje kuchni elegancki i wytworny charakter. Dodatkowo, dzięki wyposażeniu w zaawansowane technologie, sprzęty te znacząco ułatwiają gotowanie.

Wyrafinowana prostota - okap ścienny i płyta indukcyjna Franke Maris

Okap Maris PlusOkap ścienny Franke Maris PLUS niezwykle wydajnie pochłania nie tylko kuchenne zapachy, ale także parę wodną i dym, które pojawiają się podczas gotowania lub intensywnego smażenia. Może pracować w jednym z trzech trybów, w najbardziej intensywnym z wydajnością 870 m3/h. Posiada wymienny filtr węglowy i świetnie sprawdza się także w obiegu zamkniętym. Sterowanie sensorowe i energooszczędne oświetlenie LED dają przyjemność korzystania z urządzenia. Okap ścienny Maris PLUS posiadający klasę energetyczną A+ dostępny jest w dwóch szerokościach: 60 i 90 cm.  Możliwość zdalnego sterowania pilotem ułatwia korzystanie z okapu, a wyłącznik czasowy czuwa nad jego pracą.

Symetrycznie przenikające się powierzchnie w projekcie okapu dają wrażenie lekkości i swobody, a głęboka czerń szklanej obudowy i starannie wykończone krawędzie zewnętrzne dopełniają elegancką, szlachetną formę.

Płyta indukcyjna Franke Maris posiada duże pole łączone Flexi, funkcję BOOSTER oraz pole Chef’a o mocy 3000 W, które zapewniają wygodne i szybkie gotowanie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zaprogramowania Pozwala na to funkcja „My”.

płyta indukcyjna Franke Maris

płyta indukcyjna Franke MarisPłyta natychmiast reaguje na potrzeby użytkownika i jest łatwa w obsłudze dzięki sterowaniu Touch Control z czerwonym podświetleniem. Warto podkreślić, że płyta indukcyjna Franke Maris jest także bezpieczna, gdyż specyfika działania indukcji polega na tym, że ciepło zostaje wytworzone bezpośrednio w dnie naczynia i dzięki temu szkło płyty będzie zawsze jedynie ciepłe, a nie gorące. Dodatkowym zabezpieczeniem jest specjalna blokada przed dziećmi. Okap ścienny i płyta indukcyjna Franke Maris - razem czy osobno – same pracują na swój sukces, a połączone w parę stanowią mistrzowski duet.

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl/ks
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Kawa organiczna Mexico - nowość od NESCAFÉ Dolce Gusto

sprzęt AGD

Kawa organiczna Mexico - nowość od NESCAFÉ Dolce Gusto

Jesteś smakoszem kawy? Jej zapach działa na ciebie bardziej niż cokolwiek innego, nawet po nieprzespanej... więcej...

Kawa zamknięta w kapsułce, czyli dlaczego warto kupić inteligentny ekspres

sprzęt AGD

Kawa zamknięta w kapsułce, czyli dlaczego...

Pobudzająca, aromatyczna i przepyszna kawa to często nieodłączny element codzienności każdego z nas.... więcej...

Franke Trendline - urządzenia kuchenne w stylu retro

sprzęt AGD

Franke Trendline - urządzenia kuchenne w stylu retro

Franke Trendline to linia urządzeń kuchennych inspirowana stylistyką retro, która sprawia, że domowa... więcej...