konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

patron działu Meble kuchenne Peka

Co pod blat? Nóżki i podpórki

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:25 – artykuł promocyjny

Urządzając kuchnię, dążymy do stworzenia wymarzonej aranżacji, łączącej walory estetyczne z funkcjonalnością. Najważniejszym elementem wyposażenia tego wnętrza są meble, które w decydujący sposób wpływają nie tylko na charakter wystroju, ale również na wygodę i komfort wykonywania codziennych czynności. Aby mogły spełniać swoje funkcje przez długie lata, muszą być przede wszystkim trwałe. Największe wymagania stawia się blatom kuchennym. Ich sprzymierzeńcami będą systemy mocowań do blatów marki REJS - nogi i podpórki.

Co pod blat? Nóżki i podpórki

Wspomniane systemy mocowań do blatów składają się z trzech elementów: rury, mocowania do blatu oraz podstawy. Elementy te mają różne kształty, można je w dowolny sposób zestawiać ze sobą i indywidualizować rozwiązania skrojone na miarę własnych oczekiwań. Nogi i stopki oferowane przez producenta z Rypina, doskonale sprawdzają się nie tylko jako solidna podstawa blatów i szafek, ale również jako element dekoracyjny kuchennych aranżacji (np. te okrągłe doskonale sprawdzą się w klasycznych wnętrzach, a te kwadratowe – w nowoczesnych).

Firma REJS wykorzystuje zaawansowane technologie, dzięki którym tworzy rozmaite warianty nóg i podpórek, zróżnicowanych pod względem rozmiarów, kształtów oraz kolorystyki. W ofercie znajdziemy zatem nogi o przekroju koła lub kwadratu - mogą być one błyszczące, matowe lub ryflowane (dające efekt szorstkości). Szeroka gama barw daje duże możliwości wyboru. Możemy zdecydować się na następujące kolory: naturalny, stal szczotkowana, chrom, chrom satyna, nikiel satyna oraz czerń.

noga meblowa Rejsnoga meblowa Rejsnoga meblowa Rejs

Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, rypińskie przedsiębiorstwo oferuje ponadto nogi meblowe o różnych podstawach. Poza podpórkami w formie kwadratu lub koła – dostępne są również modele zakończone kółkiem, dzięki którym mebel będzie bardziej „mobilny”.
 

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Biblioteczka w kuchni

meble kuchenne

Biblioteczka w kuchni

Kuchnia w każdym domu stanowi wyjątkowe miejsce. Dla miłośników czytania oczywiste jest posiadanie... więcej...

Kuchnia w zabudowie

meble kuchenne

Kuchnia w zabudowie

Standardowe, wymiarowe oraz na indywidualne zamówienie - współczesne kuchnie mają wiele obliczy,... więcej...

Szuflady z pojemnikami na odpady

meble kuchenne

Szuflady z pojemnikami na odpady

Wybór pojemnika na odpady zazwyczaj nie zajmuje nam zbyt wiele czasu. W większości przypadków... więcej...