Mozaiki ceramiczne Raw Decor - światowy dizajn z polską tradycją

data aktualizacji: 20-06-2017, 08:57 – artykuł promocyjny

Płytki ceramiczne są chętnie wybierane do przestrzeni kuchennej nie tylko ze względów użytkowych, ale również jako forma dekoracji ścian i podłóg. Ich obecność w tym wnętrzu sprawia, że staje się ono piękne i pełne harmonii. Producent płytek ceramicznych i kamiennych Raw Decor łączy te wszystkie aspekty kreując trendy zmieniające oblicza wnętrz.

Mozaiki ceramiczne Raw Decor - światowy dizajn z polską tradycją

Miłość do mozaiki i potrzeba kontynuowania rodzinnej tradycji…

Z potrzeby tworzenia pięknych i wysoce jakościowych mozaiek ceramicznych kilka lat temu została założona marka Raw Decor. Jest to element kultywowania rodzinnych tradycji, gdyż dziadek założycieli w okresie przedwojennym zajmował się wypalaniem kafli do pieców prowadząc własną kaflarnie. W 2013 roku właściciele marki wskrzesili dziedzictwo przodków podporządkując linię produkcyjną do obecnych trendów i w ten właśnie sposób została zapełniona nisza rynkowa na mozaiki ceramiczne.

Produkty w ofercie Raw Decor uznawane są za jedne z najbardziej designerskich materiałów wykończeniowych na rynku. Idealnie wpisują się w nowoczesne wzornictwo, pozostając przy tym synonimem klasy. Idealnie nadają się do szerokiego wachlarza stylów wnętrzarskich takich jak: modern classic, nowojorski, angielski, skandynawski, minimalistyczny czy loftowy. Mają walory praktyczne płytek, a są przy tym bardzo eleganckie. Za domenę marki można uznać delikatny wzór na bazie mozaiki w bardzo prostych ponadczasowych formach. Ich układ wprowadza do wnętrz wyjątkową harmonię.

Raw Decor

Mozaikami Raw Decor z łatwością ozdobimy ściany, jak i podłogi. Marka w swojej ofercie posiada również szeroką gamę ceramiki dekoracyjnej – od waz, po stołki ceramiczne czy lampy stołowe, dzięki czemu możliwe jest zachowanie spójnej stylistyki wnętrz z dbałością o najmniejszy szczegół i najwyższą jakość wykonania. Każdy produkt sygnowany znakiem Raw Decor kojarzy się z ekskluzywnym wykończeniem wnętrz.

Marka Raw Decor dostarcza najwyższej jakości mozaiki ceramiczne oferowane w szerokim wachlarzu produktowym. Wszystkie produkty marki dostępne są na www.rawdecor.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Raw Decor S.C.
ul. Dąbrowskiej 10A
97-500 Radomsko
tel. +48 880-888-180
www: www.rawdecor.pl
mail: wyślij wiadomośćpłytki ceramiczne i kamienne: ścienne » podłogowe » kuchenne » łazienkowe » stołki ceramiczne

Zobacz zdjęcia w galerii Raw Decor:

mozaika Raw Decormozaika Raw Decormozaika Raw Decormozaika Raw Decormozaika Raw Decor
Podobne artykuły
Układanie mozaiki z płytek ceramicznych - 5 błędów, których należy unikać

ściany i podłogi

Układanie mozaiki z płytek ceramicznych -...

Na ścianach w naszych kuchniach coraz częściej pojawia się mozaika ceramiczna. Powodem rosnącej popularności... więcej...

Nowości w systemach dekoracyjnych MAGNAT Style

ściany i podłogi

Nowości w systemach dekoracyjnych MAGNAT Style

Gładkie i jednolite ściany coraz chętniej zastępowane są strukturami przypominającymi luksusowe tworzywa.... więcej...

Kleje do płytek - przegląd oferty rynkowej producentów

ściany i podłogi

Kleje do płytek - przegląd oferty rynkowej producentów

Do wykończenia ścian, podłóg oraz schodów w naszych domach można wiele różnych rodzajów... więcej...