aquaphor
konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

Filtry domowe kuchenne

data aktualizacji: 18-02-2015, 07:58 – artykuł promocyjny

Filtry domowe kuchenne

W zależności od potrzeb w zakresie uzdatniania wody filtry mogą być zainstalowane w całym budynku mieszkalnym lub tylko w jego części, aby filtrować wodę z określonego źródła, np. oczyszczanie wody płynącej z kuchennego kranu. Szczególnie są polecane systemy odwróconej osmozy. Oczyszczanie wody przy użyciu filtrów odwróconej osmozy pozwala osiągnąć krystalicznie czystą wodę, która nadaj się bezpośrednio do spożycia. Jednym z najtańszym w eksploatacji, a zarazem najskuteczniejszym z filtrów odwróconej osmozy, oferowanym na polsim rynku, jest AQUAPHOR Morion.
 

Aquaphor -filtr odwróconej osmozy Morion, czysta woda

 


Filtry kuchenne:

 

FILTRY STOJĄCE

  • Modern - ten filtr do wody posiada najlepszą wydajność i działa najefektywniej spośród pozostałych filtrów w swojej kategorii. Dzięki połączeniu sorbentów włóknistych i granulowanych, AQUAPHOR Modern skutecznie oczyszcza wodę. Może być on również wyposażony we wkłady zmiękczające wodę.

 

 Filtr nakranowy Modern Aquaphor

 

 

FILTRY PODZLEWOZMYWAKOWE

  • AQUAPHOR Kryształ - nowoczesny i stylowy wygląd, łatwy dostęp do wysokiej jakości wody pitnej. Dzięki zwiększonej ilości sorbentu filtrującego, wymienne wkłady filtrujące wystarczają na znacznie dłużej niż w tradycyjnych filtrach tego typu. Kryształ wyróżnia się od filtrów innych producentów swoją niezwykłą prostotą i wygodą użytkowania. Wymiana wkładów jest dziecinnie łatwa (wciśnij, wykreć-wkreć). Wymienialne korpusy z sorbentem stanowią także dodatkowe zabezpieczenie przed bakteriami.

Aquaphor - filtr nakranowy Kryształ


FILTRY NAKRANOWE

  • Topaz - Stylowe uzupełnienie do baterii z przełącznikiem trybów do filtrowania wody („czyszczenie” / „bez czyszczenia”) Kompaktowy AQUAPHOR Topaz może być przymocowany do każdego kranu i skutecznie oczyszczać wodę.
     

Aquaphor - filtr nakranowy Topaz
 

Kontakt w sprawie produktów:

Aquaphor Poland Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 80
00-517 Warszawa
tel. +48 22 870 24 32
www: www.aquaphor.pl
mail: wyślij wiadomośćfiltry do wody: filtry dzbankowe » stacjonarne systemy oczyszczania wody pitnej » filtry odwróconej osmozy do oczyszczania wody pitnej » filtry nakranowe » filtracja wody w całym domu: seria Wiking » filtry wstępne do całego domu » zmiękczacze wody Waterboss » stacje uzdatniania wody - AQUAPHOR » systemy do wody pitnej dla instytucji publicznych: dystrybutory do wody


www.facebook.com/AQUAPHOR.filtry
Podobne artykuły
Co oznaczają stopnie ochrony IP

instalacje w kuchni

Co oznaczają stopnie ochrony IP

Instalatorzy mając codziennie doczynienia z różnego rodzaju urządzeniami technicznymi spotykają... więcej...

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe w kuchni

instalacje w kuchni

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe w kuchni

Nie masz czasu, by zadbać o bezpieczeństwo pożarowe we własnym domu? Zapytaj tych, którym pożar... więcej...

Instalacja elektryczna w kuchni

instalacje w kuchni

Instalacja elektryczna w kuchni

Zarówno stały sprzęt AGD w kuchni jak i małe przenośne urządzenia potrzebują dostępu do prądu.... więcej...