patron działu Meble kuchenne Peka

Systemy bezuchwytowego otwierania szuflad i szafek

data aktualizacji: 04-02-2020, 09:52 – artykuł promocyjny

Coraz częściej szafki i szuflady w naszych kuchniach otwierane są za pomocą dotyku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu mechanizmów bezuchwytowego otwierania, dzięki którym nie ma potrzeby wykorzystywania tradycyjnych uchwytów. 

Systemy bezuchwytowego otwierania szuflad i szafek

Te nowoczesne systemy sprawiają, że szafki i szuflady wyglądają bardzo elegancko, a cała zabudowa kuchenna nabiera nowoczesnego stylu. Dodatkowo takie rozwiązanie ułatwia nam utrzymanie czystości frontów mebli kuchennych oraz wykonywanie prac kuchennych. W momencie, gdy mamy brudne lub zajęte ręce, wystarczy, że lekko dotkniemy front szafki i sama się otworzy, a gdy ponownie dociśniemy- zamknie się i scali z korpusem mebli. Ponadto, dzięki zastosowaniu mechanizmów bezuchwytowego otwierania, szafki i szuflady w naszych kuchniach otwierają się niemal bezgłośnie. 

W ofercie firmy Amix znajdziemy wiele produktów z tej kategorii, m.in.: specjalne akcesoria meblowe w wersji zintegrowanej z zawiasem (bądź prowadnicą w przypadku szuflad) lub dostępne w postaci odbojników montowanych w korpusie szafki.

mechanizmy bezuchwytowego otwierania szafek i szufladmechanizmy bezuchwytowego otwierania szafek i szufladmechanizmy bezuchwytowego otwierania szafek i szufladmechanizmy bezuchwytowego otwierania szafek i szuflad

Mechanizmy  bezuchwytowego otwierania są coraz bardziej popularne, o czym świadczy wzmożony popyt na te rozwiązania.

Kontakt w sprawie produktów:

AMIX sp. j.
ul. Szosa Knyszyńska 6
15-694 Białystok, Fasty
tel. +48 85 742 14 75
www: www.amix.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » prowadnice rolkowe i kulkowe » Metalboxy » akcesoria do podziału szuflad » zamki meblowe » kolumny meblowe » koszyki zawieszkowe » systemy relingowe » elementy wysuwane aluminiowe » ociekarki do naczyń » Carga, magic cornery » elementy wysuwane stalowe » nogi do mebli » podnośniki, rozwórki » kółka meblowe, rolki » gałki meblowe » uchwyty meblowe » wieszaki meblowe » systemy rurowo-kulowe » stopki meblowe » listwy do blatów, kratki » podpórki do półek » systemy do zawieszania szafek » segregatory, kosze na śmieci » wkłady do szuflad » obrzeża meblowe » oświetlenie, ledy


Zobacz zdjęcia w galerii AMIX:
Podobne artykuły
Pojemniki do segregacji odpadów do szafek i szuflad

meble kuchenne

Pojemniki do segregacji odpadów do szafek i szuflad

Oszczędzając wodę i energię, a także segregując odpady przyczyniamy się codziennie do ochrony środowiska... więcej...

Podnośniki do wysokich szafek górnych

meble kuchenne

Podnośniki do wysokich szafek górnych

Rozwiązaniem umożliwiającym płynne i bezgłośne otwieranie i zamykanie klap górnych szafek, są... więcej...