konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Wybieramy mikrofalówkę - pod zabudowę czy wolnostojąca

data aktualizacji: 07-12-2016, 10:29 – artykuł promocyjny

Kuchenka mikrofalowa to jeden z najczęściej używanych sprzętów AGD w każdej kuchni. Pozwalają na szybkie podgrzanie posiłków, zdecydowanie należą do urządzeń, które ułatwiają nam życie i oszczędzają nasz cenny czas. Aktualnie, na rynku możemy spotkać dwa rodzaje tych sprzętów - wolnostojące, oraz do zabudowy. Powszechny minimalizm wymusił na producentach tworzenie urządzeń stricte pod wymiar mebli - tak aby tworzyły z nimi całość. Do urządzeń, które świetnie prezentują się w wersji do zabudowy zalicza się właśnie mikrofala.

Wybieramy mikrofalówkę - pod zabudowę czy wolnostojąca

Studio Roja Max Kuchnie


Tradycyjna mikrofalówka

Jeżeli posiadamy wolnostojącą kuchenkę mikrofalową możemy ją umieścić dosłownie wszędzie. Oczywiście niezbędne będzie wygospodarowanie miejsca z dostępem do prądu. W razie przemeblowania możemy zmienić jej lokalizację. Taka mikrofala jest mobilna więc nic nas nie ogranicza. Niestety, takie tradycyjne kuchenki, często w nowoczesnych, minimalistycznych kuchniach nie prezentują się najlepiej. Stylistyka takiego urządzenia niekiedy gryzie się z wystrojem kuchni i na odwrót, dlatego alternatywą tradycyjnych mikrofal są kuchenki do zabudowy.

 

Rozwiązanie pod zabudowę

W tym przypadku nie widać obudowy kuchenki - jedynie jej front. Mikrofalówka zamontowana jest w wybranym i odpowiednio przygotowanym miejscu. Może być to np. zabudowa słupkowa (urządzenie najczęściej montowane jest w towarzystwie piekarnika). Nowoczesne kuchenki mikrofalowe dopasowują się do naszych potrzeb - innowacyjne rozwiązania sprawiają, że drzwiczki kuchenki otwierają się w tę stronę, w którą jest nam wygodniej.

Studio Art House Max Kuchnie


Dodatkowe funkcje

Zabudowana kuchenka mikrofalowa oprócz nowoczesnego i eleganckiego wykończenia posiada również wiele przydatnych funkcji, których nie mają urządzenia wolnostojące. Przykładem może być tutaj funkcja odpowiedzialna za równomierne zapiekanie potraw. Współczesne kuchenki idealnie wypieką różne produkty - takie jak ciastka, pizza, czy frytki. Inną, również przydatną cechą może okazać się zdolność zapamiętywania szczegółowych ustawień, dzięki czemu ograniczamy nasze 'zaangażowanie' w obsłudze urządzenia do minimum. Idealna kombinacja ustawień zostanie zapamiętana przez urządzenie i przy następnym uruchomieniu kuchenki wystarczyć będzie włączenie jednego przycisku.

Studio Meble Wach Max Kuchnie

Studio Meble Wach Max Kuchnie

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
ul. Cetnarskiego 35/37
37-100 Łańcut
tel. +48 17 777 39 20
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomość



Max Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:

aranżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchnie




Podobne artykuły
Ekspres z pojemnikiem na mleko czy bez? Karafka vs. rurka do mleka

sprzęt AGD

Ekspres z pojemnikiem na mleko czy bez? Karafka...

Nie możesz oprzeć się gęstej, słodkawej piance i najczęściej przygotowujesz napoje kawowe z mlekiem?... więcej...

KERNAU - witaj w domu

sprzęt AGD

KERNAU - witaj w domu

KERNAU to polska marka z wieloletnim doświadczeniem, w której ofercie znajduje się nowoczesny sprzęt... więcej...

Jaki toster wybrać

sprzęt AGD

Jaki toster wybrać

Chrupiące ciepłe pieczywo na śniadanie, na którym roztapia się masło oraz towarzyszący mu przyjemny... więcej...

Partnerzy

Ciarko Design

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022