konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

Nescefe Dolce Gusto

Nowoczesne mechanizmy w Twojej kuchni

data aktualizacji: 17-01-2017, 10:50 – artykuł promocyjny

Współczesne urządzenia AGD wyposażone są w innowacyjne technologie, które znacznie ułatwiają nam codzienne kuchenne czynności. Podobnie jest również w przypadku mebli kuchennych. Sprytne mechanizmy, inteligentne rozwiązania a to wszystko po to, aby wbić się w idealny minimalizm, czyli aktualnie panujący trend.


Trzaskające drzwi i szuflady? To już przeżytek!

Z pewnością zdarzyło Wam się przez przypadek zbyt mocno pchnąć szufladę lub trzasnąć frontem zabudowy kuchennej. Innowacyjne systemy zamykające sprawiają, że szuflady i szafki same bezszelestnie się zamykają. Specjaliści Max Kuchnie przedstawiają poniżej kilka ciekawych rozwiązań.

Nowoczesne mechanizmy w Twojej kuchni

Studio Wach - Max Kuchnie


Szafki otwierane do góry

Idealnym rozwiązaniem dla małych przestrzeni kuchennych jest zdecydowanie się na szafki otwierane z góry. Zwiększa to ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni. Mechanizm otwierania do góry pozwala na utrzymanie szafki w otwartej pozycji tak długo, aż nie zdecydujemy jej zamknąć.


Kosze cargo - wąskie szafki to nie problem

Jak wykorzystać wąskie, głębokie przestrzenie? To proste - zainwestuj w kosze cargo. Dzięki nim, na stosunkowo małej i ciężkiej do zagospodarowania przestrzeni bez problemu przechowasz bardzo duże ilości produktów. Rozwiązanie to daje Ci nieograniczony dostęp do wszystkich rzeczy - wysuwasz je wraz z całą zawartością i gotowe. Produkty te można dobrać w zależności od swoich potrzeb. Występują w różnych rozmiarach, najmniejsze zaczynają się od 15 cm szerokości - więc 'wciśniesz' je naprawdę wszędzie.

Studio MK Kuśmierczyk - Max Kuchnie


Niepasujące uchwyty? Koniec z tym!

Fronty bezuchwytowe cieszą się ogromną popularnością wśród projektantów przestrzeni kuchennych. Są bardzo praktyczne, wygodne i pomagają zadbać o czystość podczas kuchennych eksperymentów. Wystarczy lekko docisnąć front szuflady, a ona sama się otworzy. W ten sposób meble tworzą czystą, lśniącą, gładką powierzchnię.

 

Nowy hit - uchwyty na naczynia

Rzadko spotykane w Polskich domach uchwyty na naczynia to bardzo praktyczne rozwiązania. Chronią talerze przed przesuwaniem się wewnątrz szuflady i rozbiciem. Jeden taki uchwyt zmieści nawet dwanaście talerzy, co ułatwia przechowywanie i utrzymanie zastawy w idealnym porządku.

Max Kuchnie

Studio Starimex - Max Kuchnie

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
Centrala Ul. Cetnarskiego 35
37-100 Łańcut
tel. +48 (17) 711 00 45, 801 911 225
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćMax Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:

aranżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchnie
Podobne artykuły
Rodzaje noży

akcesoria kuchenne

Rodzaje noży

Noże kuchenne to najpopularniejsze akcesoria każdej gospodyni domowej. Potrzebne przy każdej pracy w kuchni... więcej...

Sztućce Amefa - elegancja w klasycznym wydaniu

akcesoria kuchenne

Sztućce Amefa - elegancja w klasycznym wydaniu

Ponad 80 lat istnienia na rynku, wysoka jakość wytwórstwa, ekskluzywność i gwarancja niezawodności... więcej...

Wkłady filtrujące do dzbanków - jeden drugiemu nierówny

akcesoria kuchenne

Wkłady filtrujące do dzbanków - jeden drugiemu nierówny

Filtry do wody to coraz częstszy element wyposażenia, który spotykamy we współczesnych kuchniach.... więcej...Partnerzy

logo Deante      Nescafe Dolce Gusto

  logo Teka

   logo Peka       logo Helios

   Silesia Valdinox

    Franke

Kuchinox  Emako

Electrolux      Laveo