konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Czy zmywarka się opłaca?

data aktualizacji: 02-12-2016, 07:05 – artykuł promocyjny

W ciągu ostatnich lat model kuchni oraz obowiązków domowych nieco się zmienił. Teraz, nie zawsze w kuchni rządzi kobieta. Kiedyś po rodzinnym obiedzie rytuałem było ręczne mycie stosu brudnych naczyń. Dziś - niemalże w każdym domu gości zmywarka. Oczywiście, wciąż na świecie jest wielu przeciwników tych urządzeń, którzy uważają, że mycie naczyń w zmywarce jest bardziej kosztowne. Czy aby na pewno? Co bardziej się opłaca? Tradycyjne mycie naczyń, czy używanie zmywarki? Poznajcie zdanie specjalistów Max Kuchnie.

Czy zmywarka się opłaca?

Studio ADAD - Max Kuchnie


Do wyboru do...

Do wyboru mamy zmywarki wolnostojące i do zabudowy. W zależności od naszych potrzeb, rodzaju zabudowy kuchennej, preferencji i możliwości kuchennych wybieramy model, który najbardziej spełni nasze oczekiwania. Zmywarki dostępne są najczęściej w dwóch rozmiarach: o szerokości 45cm oraz 60cm.

Studio Starimex Max Kuchnie - zmywarkaStudio Vigo Max Kuchnie - zmywarka

Studio Starimex - Max Kuchnie                                 Studio Vigo - Max Kuchnie 


Wygoda i dodatkowy czas

Posiadanie zmywarki to przede wszystkim wygoda mycia naczyń i niesamowita oszczędność czasu. W zmywarce możemy umyć prawie wszystko - istnieją bowiem małe wyjątki. Liczne programy i ich temperatury pozwalają nam pozbyć się nawet ciężkich do usunięcia zabrudzeń. Koniec z kilkunastominutową walką ze stertą naczyń po obiedzie - wystarczy wszystko włożyć do zmywarki, a reszta zrobi się sama. A wszystko to za sprawą jednego przycisku zmywarki.


Wysokie rachunki? Nie tym razem

Niektórzy brak zmywarki argumentują dużym zużyciem wody i prądu, ale czy ich 'zarzuty' mają jakikolwiek sens? Nie, pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni produkt. Podczas zakupu zmywarki warto zwrócić uwagę, czy dany model którym jesteśmy zainteresowani posiada program ECO. Jeżeli tak, to jeden cykl zmywania jest około trzech razy niższy, niż w przypadku ręcznego zmywania. Doliczając do tego czas na mycie i wycieranie umytych naczyń zmywarka zyskuje naprawdę sporą przewagę. Kolejnym kontrargumentem są wyższe rachunki za prąd. Tutaj, wystarczy sięgnąć po model z wysoką klasą energetyczną - dzięki czemu urządzenie podczas mycia naczyń będzie zużywało naprawdę niewielkie ilości prądu.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
ul. Cetnarskiego 35/37
37-100 Łańcut
tel. +48 17 777 39 20
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćMax Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:

aranżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchnie
Podobne artykuły
KERNAU - witaj w domu

sprzęt AGD

KERNAU - witaj w domu

KERNAU to polska marka z wieloletnim doświadczeniem, w której ofercie znajduje się nowoczesny sprzęt... więcej...

Mop parowy 9 w 1

sprzęt AGD

Mop parowy 9 w 1

Czyszczenie parą to skuteczny sposób usuwania brudu, roztoczy oraz alergenów bez konieczności... więcej...

IF Design Award dla piekarników z linii Frames by Franke

sprzęt AGD

IF Design Award dla piekarników z linii Frames by Franke

Zainspirowane miłością do gotowania, zaprojektowane przez Franke: wielofunkcyjne piekarniki z najnowszej... więcej...

Partnerzy

Ciarko Design

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022