patron działu Meble kuchenne Peka

Dotknij i otwórz - czyli nowoczesny minimalizm

data aktualizacji: 09-03-2017, 10:35 – artykuł promocyjny

Od pewnego czasu hitem wnętrzarskim jest minimalizm i nowoczesność. To idealne rozwiązanie dla osób lubiących proste formy i rozwiązania. Producenci mebli minimalizm potraktowali bardzo poważnie i zaczęli produkować meble bez uchwytów!

Dotknij i otwórz - czyli nowoczesny minimalizm

Studio Jaro Max Kuchnie


Wszędzie minimalizm

Producenci mebli dbają o ciągły rozwój nowoczesnych technologii mebli, dlatego chcąc dopasować swoje produkty do panującej mody, zrezygnowali z uchwytów frontów meblowych. Takie rozwiązanie dla niektórych może wydawać się dość szalone - ale przecież współcześnie liczy się pomysł oraz innowacyjne podejście do formy mebla. Nowoczesne mechanizmy pozwalają na otworzenie szuflady, czy szafy poprzez delikatne pchnięcie frontu. Jest to niezwykle praktyczne i ułatwiające korzystanie z kuchni rozwiązanie. Oprócz funkcjonalności, takie meble prezentują się fenomenalnie. Dowodem na to są projekty studiów należących do sieci Max Kuchnie.


Bez uchwytów, jak to działa?

Zapewne wielu z Was zastanawia się w jaki sposób działa mechanizm otwierania dotykowego. Sekretem jest specjalny system prowadnic, dociągów i podnośników, które są zamontowane w owych szafkach i szufladach. To one odpowiedzialne są za cały mechanizm, który umożliwia samoczynne otwieranie się frontów po ich lekkim dotknięciu. Dodatkowo takie systemy pozwalają uniknąć odgłosów trzaskania podczas zamykania - wszystko działa samo, bardzo cicho i delikatnie. Warto dodać, że takie rozwiązanie ułatwia nam utrzymanie czystości frontów mebli kuchennych.

MAX_KUCHNIE AiK Kuchnie

Studio A&K Max Kuchnie


Lekki dotyk

Fronty otwierane dotykiem to nie tylko modny wybryk znanych projektantów i producentów mebli, to również, a przede wszystkim duża wygoda. Zabudowa kuchenna z tymi nowoczesnymi mechanizmami jest jeszcze bardziej funkcjonalna, niż tradycyjna kuchnia z uchwytami. W momencie, gdy mamy zajęte ręce, nie mamy chwycić za uchwyt szafki czy szuflady musimy albo wszystko odłożyć, albo poprosić o pomoc drugą osobę. Tymczasem, w kuchni z meblami na dotyk wystarczy lekko stuknąć we front szafki i sama się otworzy. To samo tyczy się sytuacji, w której mamy brudne ręce - wystarczy ‘kliknąć’ i po sprawie. Ten nowoczesny mechanizm sprawdza się głównie w przypadku szafki pod zlewozmywakiem. To właśnie tam najczęściej trzymamy odpady, śmieci - w tym przypadku otwieranie bez użycia rąk okazuje się być naprawdę przydatne! 
 

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
Centrala Ul. Cetnarskiego 35
37-100 Łańcut
tel. +48 (17) 711 00 45, 801 911 225
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćMax Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:

aranżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchnie
Podobne artykuły
Idealna kuchnia

meble kuchenne

Idealna kuchnia

Duża, przestronna kuchnia, w której wszystko ma swoje miejsce i jest na wyciągnięcie ręki to marzenie... więcej...

Liczby w kuchni kluczem do wygody

meble kuchenne

Liczby w kuchni kluczem do wygody

Zakłada się, że o kuchennej ergonomii decyduje ułożenie stref roboczych. Równie ważne są jednak... więcej...

Bezgłośna kuchnia - system DISPENSA

meble kuchenne

Bezgłośna kuchnia - system DISPENSA

W ostatnim czasie niezwykle modnym trendem aranżacyjnym jest umieszczanie wysokich szafek w jednym bloku... więcej...