COMITOR - nowatorskie podejście do kuchni

data aktualizacji: 05-05-2017, 11:24 – artykuł promocyjny

Wystartował najnowszy showroom firmy COMITOR - jeden z największych w Europie i największy w Polsce tego typu obiekt. 20 października 2016 r. architekci i przedstawiciele mediów uczestniczyli w jego uroczystym otwarciu w warszawskiej Domotece.

COMITOR - nowatorskie podejście do kuchni

Cechą wspólną dla urządzeń prezentowanych w warszawskim showroomie COMITOR jest design, doskonałe materiały, innowacje i wyjątkowy komfort użytkowania. Przekonali się o tym architekci i projektanci wnętrz oraz dziennikarze uczestniczący w uroczystym otwarciu w warszawskiej Domotece. Przedstawiciele marek ściśle z firmą współpracujących – BLANCO, BEST, NOVY, KÜPPERSBUSCH i INSINKERATOR przedstawili zebranym swoje produkty i nowatorskie podejście do tematyki związanej z innowacyjnym i często luksusowym wyposażeniem kuchni. Spotkanie z ogromną gracją poprowadziła znana prezenterka telewizyjna – Dorota Gardias. O poczęstunek zadbała restauracja Halka, której właścicielami są znani architekci.

Showroom ComitorShowroom Comitor

Showroom COMITOR zajmuje powierzchnię 200 metrów kwadratowych. Jednak nie tylko wielkość obiektu robi wrażenie, ale przede wszystkim jakość zgromadzonych produktów oraz wyjątkowy sposób ich prezentacji. Urządzenia z ekspozycji są podłączone do instalacji wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu można jeszcze przed zakupem je uruchamiać i testować ich działanie. Salon wyposażony jest także w bezpłatne wi-fi oraz nowoczesny sprzęt multimedialny wyświetlający prezentacje produktów. Autorką projektu wnętrza jest architekt Agata Kotowska.

Showroom ComitorShowroom Comitor

COMITOR jest jedynym w Polsce importerem kontraktowym zlewozmywaków z akcesoriami, baterii kuchennych i systemów sortowania odpadów niemieckiej marki BLANCO, okapów kuchennych BEST i NOVY oraz urządzeń KÜPPERSBUSCH klasy premium. Firma działa od 1994 r. i specjalizuje się w wyposażeniu kuchni i gastronomii. Jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów, takich jak Diamenty Forbes’a, Gazele Biznesu, Solidna Firma, a jej produkty są wyróżnione nagrodami, m.in.: iF Product Design Award, Dobry Design czy RedDot Design Award. Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi, gdzie posiada centrum serwisowe i logistyczne oraz showroom. W Warszawie działa filia, a od października 2016 r. nowoczesny showroom w DOMOTECE.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Comitor Sp. z o.o.Podobne artykuły
Egeria - sprytne rozwiązanie do małej kuchni

zlewozmywaki

Egeria - sprytne rozwiązanie do małej kuchni

Mała kuchnia, ale duży kłopot... Zwłaszcza, gdy stajemy przed wyborem zlewozmywaka. Korzystamy z niego... więcej...

KWC ERA ? idealnie dopasowany zlewozmywak i bateria kuchenna

zlewozmywaki

KWC ERA ? idealnie dopasowany zlewozmywak i bateria kuchenna

Nieustanne dążenie do perfekcji to dewiza marki KWC, która sprawia, że jej działania skupiają... więcej...

System Franke Polyedro - diamentowa rewolucja w kuchni

zlewozmywaki

System Franke Polyedro - diamentowa rewolucja w kuchni

Intrygujące trójkątne płaszczyzny nowego zlewozmywaka i wiszącego okapu Franke z serii Polyedro... więcej...