konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

PEKA teraz też na smartfonach

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:23 – artykuł promocyjny

18 października 2016 w warszawskim showroomie marki PEKA odbyło się spotkanie projektantów i architektów, podczas którego zaprezentowany został najnowszy katalog, który współdziała z mobilną aplikacją Peka Apps oraz nowości w systemach przechowywania.

PEKA teraz też na smartfonach

Katalog marki PEKA ma w tym roku odświeżoną - nowatorską formułę, która w znacznym stopniu ułatwia projektantom szybkie znalezienie produktów spełniających ich wymagania. W tym wydaniu systemy zostały przyporządkowane do modułów szafek w taki sposób, aby pokazać różnorodność rozwiązań dla projektowanej przestrzeni. Opisy produktów wzbogacono też o skrócone schematy montażu wraz z instrukcjami technicznymi.

PekaPeka

Nowatorskim rozwiązaniem jest również aplikacja mobilna na smartfony i tablety, która integralnie uzupełnia katalog. Zawartość katalogu rozbudowano bowiem o dodatkowe treści w formie cyfrowej, oznakowane specjalnymi czarnymi ikonkami, które są widoczne na stronach. Gdy przytrzymamy nad nimi telefon z działającą aplikacją Peka Apps z łatwością możemy poprzez nią przeglądać interesujące nas modele 3D, galerie zdjęć oraz filmy. Więcej informacji o Peka Apps i linki do instalacji: www.peka.pl/aplikacja/

Peka

Zainteresowane osoby firma Peka serdecznie zaprasza na spotkania podczas których prezentuje katalog i aplikacje Peka Apps. Takie szkolenia odbywają się w trzech showroomach: W Warszawie, Gdyni oraz Swarzędzu koło Poznania. Informacja o datach najbliższych szkoleń dostępna jest na stronie: http://www.peka.pl/pl/page/355/najblizsze-szkolenia- .
 

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Kuchnia dopasowana do wnętrza - poradnik

meble kuchenne

Kuchnia dopasowana do wnętrza - poradnik

Kuchnia dopasowana do wnętrza powinna charakteryzować się funkcjonalnym projektem i perfekcyjnym montażem.... więcej...

Wygoda użytkowania połączona z dyskrecją

meble kuchenne

Wygoda użytkowania połączona z dyskrecją

Elegancki minimalizm na dobre zadomowił się w naszych wnętrzach. Coraz częściej królują w nich... więcej...

Rodzaje frontów do mebli kuchennych

meble kuchenne

Rodzaje frontów do mebli kuchennych

Meble kuchenne to bardzo ważny element wystroju kuchni. Pierwsze wrażenie oraz styl wnętrza zawdzięczamy... więcej...